خدمات تبلیغات ویدئویی

تبلیغات ویدیویی در فیلیمو نماوا ورزش 3 آپارات و ...

 The video touches your eyes 

ویدیو چشم شما را لمس می کند

 

چرا باید از ویدئو در تبلیغات استفاده کنیم !

در سال 2021 و در عصر ارتباطات ، این رسانه های تصویری هستند که حرف اول در اثر گذاری بر مخاطب را می زنند ، رسانه های تصویری و ویدئوها هم اکنون جذاب ترین محتوا از بین سایر پلتفرم های هستند و طیف بسیار زیاد مخاطب را دارا می باشند ، مخاطبانی که روزانه تحت تاثیر بسیار زیاد این جنس از محتوا قرار می گیرند.

از طرفی این نوع خاص از محتوا علاوه بر اینکه جای خود را برای بسیاری از مردم بصورت شبانه روزی باز کرده ، در دل صاحبین کسب و کار برای اثر گذاری بیشتر بر روی مخاطب  باز نموده . هم اکنون بسیاری از ما مجذوب شگفتی های این نوع خاص از محتوا هستیم ، روزانه ساعت ها به تماشا ویدیوهای جذاب می نشینم و در میان تماشا از سر شوق پیوسته در حال تاثیرپذیری از سوی صاحبین کسب و کار های مختلف قرار می گیریم.

امروزه نسبت به گذشته شاهد محتوا ویدیویی جذاب هستیم و قطعا در آینده نیز شاهد افزایش حجم محتوا ویدیویی در بین سایر رسانه ها خواهیم بود. 

پس هم اکنون باید با نگاهی متفاوت به این فضای تاثیرگذار بنگرید ، وقت آن است که با استفاده از این فضای فوق العاده کسب و کار خود را متحول سازید و به مرور زمان قدمی جدی در حوزه برندسازی برای بیزینس خود بردارید.

ویدیو مارکتینگ ابعاد گوناگونی دارد از تولید محتوا ویدیویی گرفته و  استفاده از این محتوا جنجالی در مسیر بازاریابی محتوایی  تا تبلیغات ویدیویی ؛ هم تولید محتوا ویدیویی و هم تبلیغات ویدویی مثل یک ویروس در بین مخاطبان بسیار پخش می شود و در بهترین زمان ممکن مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار می دهند.

امروزه بسیاری از اشخاص ، برندهای بزرگ و کسب و کارهای خلاق در استراتژی تولید محتوا خود از تبلیغات ویدیویی استفاده می نمایند ، تا بر مخاطبان بسیار تاثیر حداکثری بگذارند .

 

تبلیغات ویدیویی

اما در کجا تبلیغ ویدیویی بر مخاطب تاثیر بیشتری دارد ؟!

سوال مهم تر این جا است که تبلیغات ویدیویی در کدام پلتفرم ها تاثیر بیشتری دارد ؟

اگر این سوال را از آنلاین استارت بپرسید با قاطعیت در جواب خواهد گفت در اینترنت ، برای اثبات این درستی این جواب به روش منطقی و آماری با ما همراه باشید ، تا به شما بگوییم چرا معتقد هستیم تبلیغات ویدیویی در اینترنت بهترین روش تبلیغات است و اینترنت بهترین پلتفرم انتشار تبلیغ ویدیویی است

مشاوره تبلیغات ویدیویی

خدمات تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیوی به سبک آنلاین استارت شما را به لمس باورهای مشتریان نزدیک می کند  

تبلیغ ویدیویی یک فرآیند حرفه ای برای تولید مشتری و یک راهکار تخصصی برای تبدیل شدن به یک برند تاثیر گذار است 

تبلیغات ویدئویی یک تخصص مهم در قرن 21 می باشد و نیازمند مهارت و تجهیزات اختصاصی است ، پس اگر شما تخصص و مهارت کافی ندارید و یا تجهیزات لازم را جهت تولید محتوا ویدیویی تبلغاتی ندارید ، آنلاین استارت اینجا است تا بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و با هزینه ای حداقلی برای کسب و کار شما تبلیغات ویدیویی انجام دهد ، ما اینجا هستیم تا با هزینه ای مناسب و بصورت کاملا حرفه ای به چشم مخاطبان بیشتری قدم بگذارید 

تبلیغ ویدیویی و یا تبلیغات ویدیویی در شبکه حرفه ای توسعه کسب و کار آنلاین استارت به همراه مشاوره تخصصی به مدیران کسب و کار ارائه می شود ، پیش از اقدام به انجام هر کاری شما نیازمند مشاوره ای حرفه ای هستید و آنلاین استارت در کنار شما است .

کمپین تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیوی چه تاثیری دارد ؟

هدف اصلی و اساسی هر تبلیغاتی برای یک کسب و کار برندسازی و فروش محصولات و یا خدماتش است ، ویدیو مارکتینگ در جهت  درآمدزایی بیشتر و تاثیرگذاری عمیق تر بر مخاطب رایج شده است ، کسب و کارها پس از انجام صحیح کمپپین ویدیو مارکتینگ علاوه بر فروش محصول و خدمات در کوتاه مدت ، به برندینگ کسب و کارشان نیز کمک می نمایند .

ویدیو مارکتینگ باعث افزایش نرخ تبدیل و افزایش سودآوری می شود !

در قدم اول تبلیغات ویدیویی برای کسب و کار شما تولید درآمد می نماید ، طبق آمار و تجزیه و تحلیل ، مراکز تحلیل داده حتی بدون توجه این مطلب حساس و تاثیر گذار ، یعنی بدون در نظر گرفتن اینکه محتوا موجود در فرآیند ویدیو مارکتینگ مربوط به کدام قسمت قیف فروش است ، با تبلیغات ویدویی می توان نرخ تبدیل بسیار زیادی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی ایجاد نمود .

همچنین ویدیو می‌تواند مستقیم مخاطب شما رو به مشتری تبدیل کند. تحقیقات نشان می‌دهد ۷۴% از مخاطبانی که ویدیوی معرف یک محصول یا خدمت را مشاهده کردند آن را خریده‌اند.

پس بهتر است هرچه سریع‌تر ویدیوی معرف محصول یا خدمتتان را به شیوه ای خلاقانه تولید و به شکلی حرفه ای منتشر نمایید .

البته احتمالا شما هم با توجه بیشتر به این مسئله که مغز انسان اغلب درگیر حس بینایی است و اکثر اطلاعاتی که مغز دریافت می کند از طریق حس بینایی و ابزار چشم است ، شما هم در می یابید که چه مقدار ویدیو مارکتینگ تاثیر گذار است . 

 

تبلیغات ویدیویی و بازگشت سرمایه عالی !

با دقت نظر به این مورد که تبلیغات ویدویی و ویدیو مارکتینگ چه نقش مهمی در زندگی روزمره ما و برندسازی و ایجاد در آمد برای کسب و کارها ایفا می کند باید به آماز و ارقام این حوزه تبلیغاتی توجه نمایید . هم اکنون کسب و کارهای بسیاری از روش تبلیغات ویدیویی در اینترنت کسب درآمد می کنند بنابر این شما نیز از این فضا به خوبی به نفع کسب و کار خود استفاده نمایید 

تبلیغات ویدیویی را می توان برند مسابقه روش های تبلیغاتی دانست ، از بین تمام روش های مختلف ، روش های همچون تبلیغات بنری ، تبلیغات کلیکی ، تبلیغات CPM ، تبلیغات شنیداری مثل رادیو و پادکست تبلیغاتی و بسیاری دیگر از روش های تبلیغاتی این ویدیو مارکتینگ است که بیشتر تاثیرگذاری و نرخ تبدیل را دارا است .

تبلیغات ویدیویی بهترین ، سریع ترین و تاثیرگذارترین راه برای انتقال پیام به مخاطب است ، از طرف دیگر با گسترش رسانه ها و دسترسی بیشتر مردم به محتوا ویدیویی این راهکار در آینده به قطب تبلیغات تبدیل خواهد شد

بر اساس تحقیقات سایت های بازاریابی اینترنتی و آژانس های دیجیتال مارکتینگ ، ۶۳ درصد کسب و کارها در حال استفاده از تبلیغات ویدئویی می باشند و غیر از آن حدود ۸۲ درصد کسب و کارها به این نتیجه رسیده اند که تبلیغات ویدیویی باید بخشی از استراتژی دیجیتال مارکتینگ آنها باشد. تمام این عوامل و شواهد بیانگر میزان اهمیت تبلیغات ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی است.

کمپین تبلیغات ویدئویی

تعریف تبلیغات ویدیویی چیست ؟

به اثرگذاری از طریق ویدیویی کوتاه بر مخاطب در سطح اینترنت تبلیغات ویدیویی می گویند تبلیغات ویدیویی انواع مختلفی را نیز شامل می شود ، تبلیغات ویدئویی دیجیتال به دو صورت کلی خطی و غیرخطی تقسیم می‌شوند و هر کدام از‌ این اشکال می‌توانند شامل بنری همراه نیز باشند که در بیرون از محیط پخش ویدیو نمایش داده می‌شوند.

 

 • تبلیغات ویدئویی خطی :

یکی از مرسوم ترین و شاید ساده ترین اشکال تبلیغاتی است که البته همچنان میزان تاثیرگذاری مناسبی را نیز دارا است ، تبلیغات ویدیویی خطی است ، در تبلیغات خطی ویدیو تبلیغاتی در حین پخش نمایش داده می شود دقیقا مشابه تبلیغاتی که در حین تماشا تلویزیون مشاهده می کنید ، در این نوع از تبلیغات ویدیویی ، فیلم اصلی متوقف می شود و پس از آن ویدیوی تبلیغاتی نمایش داده می شود ؛ اشکال تبلیغات خطی می تواند داری یک المان تعاملی و یا صرفا یک محتوا تبلیغاتی باشد . از نکات مثبت این نوع خاص از تبلیغات ویدیویی این است که محتوا مورد نظر در یک خط با محتوا اصلی پخش می شود یعنی کل محیط پخش نمایش را به خود اختصاص می دهد .

تبلیغات خطی در یک خط با محتوا اصلی پخش می شونند و 3 دسته کلی را شمال می شوند دسته اول محتوایی است که در ابتدا ویدیو اصلی پخش می شوند و دسته دوم محتوایی است که در میان برنامه پخش می شود و دسته سوم و آخر محتوایی است که در انتها فیلم پخش می شود ؛ از میان این سه دسته تبلیغات خطی میان برنامه ای بالاترین نرخ تماشا را به خود اختصاص می دهد .

تبلیغات خطی دارای المان های تعاملی در فضای اینترنت بسیار مفید هستند و نرخ CTR بالایی را نیز ثبت می نمایند ، به گونه ای که مثلا در میان ویدیو از مخاطب میخواهید برای دریافت تخفیف شماره خود را وارد کند و یا اشکال مختلف دیگر این جنس از تبلیغات ویدیویی تعاملی اینترنتی .

 

 • تبلیغات ویدیویی همزمان :

تبلیغات ویدویی هم زمان و یا به عبارتی تبلیغات ویدیویی غیر خطی ، یکی دیگر از انواع تبلیغات هستند که همراه با پخش برنامه اصلی بصورت موازی برای مخاطب نمایش داده می شوند و مخاطب پیوسته در حال تماشا این تبلیغ همراه با تماشای محتوا ویدیویی اصلی می باشد ، در این مدل از تبلیغات ، محتوا اصلی می تواند از جنس متن ، گیف ، تصویر و یا ویدیو باشد ، رایج ترین نوع تبلیغات ویدیویی هم زمان  به این شکل است که محتوا تبلیغاتی مقدار کمی از تصویر مقابل مخاطب را اشغال می نماید و پیوسته تماشا کنندگان را به تعامل بیشتر دعوت می نماید . 

 

 • تبلیغات ویدیویی همراه :

یکی دیگر از انواع تبلیغات ویدیویی ، تبلیغات ویدئویی همراه است که بسیار شبیه به تبلیغات هم زمان است ، با تفاوت هایی جزئی اما ساختاری متفاوت این نوع تبلیغ معمولا حین پخش ویدیو اصلی بصورت همراه پخش می شود ، در کنار ویدیو اصلی و توامان با پخش آن ، جنس این نوع از تبلیغ متن ، و یا تصویر است . این نوع از تبلیغ به تنهایی پخش نمی شوند و صرفا با تبلغیات خطی یا هم زمان بر روی مخاطب اثرگذاری میکنند و می توانند دارای قالب و یا سایزهای مختلفی نیز باشند .

این نوع از انواع تبلیغات ویدیویی حین پخش معمولاً در کنار ویدئو پخش می‌شود و می‌تواند به شکل متن، تصویر یا پوشش تصویر باشد. تبلیغات همراه، از قالب‌ها و ‌اندازه‌های مختلفی برخوردار هستند و هدف اصلی آن‌ها نمایش برند است. چنین تبلیغاتی به خودی خود ظاهر نمی‌شوند، بلکه همراه با تبلیغات خطی یا غیرخطی به کار می‌روند.

تبلیغ ویدیویی

جذاب و تاثیر گذار ، تبلیغات ویدیویی نوین

مورد دیگر از انواع تبلیغات ویدیویی که هم بسیار تاثیرگذار است و هم بسیار جذاب است و اتفاقا نرخ تعامل تاثیرگذار بسیار بالایی نیز دارد را عبارت است از تبلیغات ویدیویی بنری که آنلاین استارت به شما پیشنهاد می دهد برای بهتر دیده شدن از این مدل پیشرو نیز بهره ببرید

 

تبلیغات ویدیویی بنری

امروزه با توجه به این که تبلیغات یک تخصص آدمیک و حرفه ای است ، تبلیغات ویدیویی نیز با روانشناسی در هم آمیخته.

کمپانی های بزرگ همه ساله با استفاده از روش های جدیدی بوسیله تبلیغات ویدیویی بر مخاطبان خود تاثیر میگذارد . تبلیغات بنری یا به عبارت دقیق تر تبلیغات درون بنری به انواعی از تبلیغات ویدئویی می گویند که از نظر ظاهری انواع مختلفی دارند نظیر نمایش در صفحه پخش ویدئو ، نمایش تبلیغ در صفحه جستجو ، نمایش تبلیغ در بازی های موبایلی ، ویدئوهای بینابینی ، ویدیوهای تبلیغاتی درون فید ، ویدوهای تشویق کننده به انجام عملی و … از انواع تبلیغات بنری هستند. 

تبلیغات ویدیوی بنری عمدتا بنری هستند که درون خود یک محتوا ویدیویی جا داده است که درصورت کلیک کردن بر روی این بنرها احتمالا می توانید محتوا ویدیویی مد نظر را در صفحه ای بزرگتر نیز مشاهده نمایید . برخی از این نوع تبلیغات ها شامل یک تصویر از محتوا اصلی به همراه یک یا چند جمله جذاب است تا مخاطب را مجاب به دیدن محتوا تبلیغاتی کند.

البته همچنان اغلب مارکترها نسبت به تبلیغات بنری ویدیویی اقبال کمتری دارند تا سایر روش های تبلیغات ویدیویی که البته این یک دلیل مشخص بیشتر ندارد و آن هم جدید بودن آن است ، با وجود همین مسئله اما شما احتمالا در رسانه های تصویری همچون یوتیوب و همچنین در کل پلتفرم های گوگل این نوع تبلیغات را به کررات می بینید ، البته این مهم به اینجا ختم نمی شود و امروز شاهد تبلیغات ویدیویی بنری در بسیار از وب سایت ها هم هستیم. 

تبلیغات بنری ویدیویی بسیار شبیه به تبلیغات بنری هستند ، یک تصویر جذاب همراه یک عنوان تحریک کنند که در نهایت هدفشان کلیک شدن است می باشد ، حالا تصاویر و متن جای خود را با یک ویدیوی ترغیب کننده عوض می دهد تا نرخ کلیک را افزایش چشمگیر دهد.

پلتفرم تبلیغ YouTube TrueView تبلیغات ویدیویی درون بنری را «تبلیغات اکتشافی» می‌نامد، زیرا همیشه بطور طبیعی در نتایج جستجوی ویدئو‌هایی ظاهر می‌شوند که از لحاظ متنی متناسب با آگهی هستند و بسیار شبیه به روندهای کشف طبیعی عمل می‌کنند.

گزارش‌های گوگل نشان می‌دهند نرخ کلیک استفاده از تبلیغات اکتشافی نسبت به استفاده از تبلیغات درون بنری سنتی ۱۱ درصد بیشتر است.

تبلیغات ویدیویی اکتشافی به دلیل ارتباط تنگاتنگ خود  با محتوا مورد جستجو مخاطب آنچنان تاثیری داشته است که تا میزان 5 برابر نرخ کلیک بیشتری نسبت به تبلیغات درون بنری معمولی ثبت می‌‌کند. 

هم اکنون برای سفارش تبلیغات ویدیویی خود با ما تماس بگیرید

آنلاین استارت شما را در این مهم همراهی خواهد کرد 

تبلیغات ویدویی بنری

تبلیغات ویدیویی CPCV ؟!

تبلیغات ویدیویی در فضای  وب در انواع و اقسام مختلف دیده میشود همچنین از طریق پلتفرم های بسیار متنوعی در صمع و نظر مخاطب جای می گیرد .

با پیشرفت دنیای تلفن های هوشمند و تغییر سبک زندگی مردم ، اکنون در سال 2021 تعداد مخاطبان برنامه های اینترنتی از مخاطبان تلویزیون بیشتر شده است . اکنون مردم زمان کمتری را به تماشای تلویزیون می پردازند و غالبا برنامه های خود را از طریق پلتفرم ها و شبکه های آنلاین دنبال می کنند .

با توجه به این موضوع اهمیت تبلیغات از طریق اینترنت برهمگان مشخص شده ، آمار ها نیز حکایت کننده همین موضوع هستند.

حال که تبلیغات ویدیویی در وب سایت ها و اپلیکیشن موبایل ها جایگزین تبلیغات ویدیویی در سایر بسترها شده است باید به شما یک مورد جذاب دیگر را در میان بگذاریم آن هم این است که تبلیغات ویدیویی در اینترنتبا نرخ کلیک 5 برابر بیشتر نسبت به تبلیغات های استاتیک کلاسیک اکنون در زمره بهترین روش های تبلیغ در جهان وب است .

 تبلیغات ویدئویی تجربه‌ای احساسی برای مخاطبان فراهم می‌کند و به علت درگیر کردن حس بینایی و شنوایی بطور همزمان امکان بیشتری برای تأثیرگذاری بر مخاطب دارد و آنها را راحت تر و سریع تر به تعامل مجاب می نماید و به خوبی در خاطر می‌ماند. یکی از مزایای تبلیغات ویدئویی دیجیتال امکان لینک کردن آن به وبسایت یا لندینگ پیج کسب‌وکارهاست که مستقیماً امکان خرید محصول یا تعامل کاربران را برای انواع کسب وکار فراهم می‌کنند. بر اساس بررسی‌های ما از هر ۱۰ تبلیغ‌کننده ۹ نفرشان عقیده دارند که تبلیغات ویدئویی مؤثرترین نوع تبلیغ در کمپین‌های آن‌ها بوده است.

تبلیغات ویدیویی ریتارگتینگ

تبلیغات ویدیوی در آنلاین استارت چه ویژگی هایی دارد ؟

مشاوره تبلیغات ویدیویی
مشاوره دیجیتال مارکتینگ

با توجه به این که دنیای تبلیغات دنیای آزمون و خطا است و می بایست تمام تبلیغات ها براساس بودجه و بازده A/B تست شوند اما شما پیش از انجام هر کمپینی نیاز به یک مشاور و راهنمای متخصص هستید.

آنلاین استارت اینجا است تا تجربیات خود را با شما در اشتراک بگذارد تا کمپین تبلیغات ویدیویی حرفه ای تری را تجربه نمایید

بهترین وب سایت ها برای تبلیغات ویدیویی
وب سایت ها تبلیغ کننده

هر چند آنلاین استارت کمپین مناسب کسب و کار شما را پیشنهاد خواهد داد اما شما می توانید در میان 1500 وب سایت پربازدید ، وب سایت های مورد علاقه خود را نیز به کمپین ها اضافه نمایید .

هدف ما نمایش تبلیغ به جامعه هدف کسب و کار شما  است

بازارسنجی صحیح از مهمترین فاکتورها قبل از بستن کمپین تبلیغات ویدئویی است 

گزارش دهی از کمپین تبلیغات ویدیویی
گزارش دهی حرفه ای

آنلاین استارت بعد از اجرای کمپین و حتی در حین اجرای کمپین تبلیغات ویدیویی شما ، گزارشات دقیق ارائه می نماید که شامل این می‌شود که از هر تبلیغ چقدر ورودی داشته‌اید؟ کدام سایت نمایش‌دهنده‌ی تبلیغ برایتان بازدهی بیشتری داشته است؟ چند نفر ویدیو شما را کامل دیده و چند نفر بعد از چند ثانیه گزینه رد آگهی را کلیک کرده‌اند؟

و در آخر به شما می گوییم که چطور می‌توانید هزینه‌ها را به حداقل برسانید و بازدهی را حداکثری نمایید .

گزارشات درچهارچوب اعداد و ارقام ، نمودار و … به شما ارائه خواهد شد 

ارتباط حرفه ای با لندینگ پیج سایت

ما به شما میگوییم که حرفه ای ترین روش بالا بردن نرخ کلیک و همچنین رساندن مخاطب به هدف تبلیغ چگونه به ارمغان می آید . 

مخاطبان علاوه بر دیدن شما می توانند به راحتی اطلاعات کسب و کار شما را در وب سایتتان پس از یک کلیک ببینند و همچنین شما با طراحی حرفه صفحه فرود می توانید اطلاعات ارزشمند تعداد زیادی از مخاطبان علاقه مند را جمع نمایید

اجرای همزمان تبلیغات ویدیویی

در کمپین های تبلیغات ویدیویی آنلاین استارت ما به شما پیشنهاد میکنیم چندین ویدیوی متفاوت تهیه نمایید و در تبلیغات بطور همزمان از آنها بهره ببرید تا در نهایت بهترین ویدیو از بین سایرین برای شما مشخص شود.

آنلاین استارت شما را در کمپین های بعدی نیز همراهی خواهد کرد پس باید بهترین مسیرهای تبلیغاتی را در کنار شما و برای شما کشف کنیم 

پشتیبانی 24 ساعته کمپین تبلیغات ویدیویی
کنترل 24 ساعته تنظیمات تبلیغ

پس از استارت کمپین تبلیغات ویدیویی ، تیم دیجیتال مارکتینگ آنلاین استارت بصورت 24 ساعته روند اجرای کمپین را مشاهده می نماید و بهترین مسیر را برای کمپین شما تنظیم می نماید تا بالاترین سطح بازدهی را دار باشید 

پشنهاد آنلاین استارت پیش از شروع کمپین تبلیغات ویدیویی  !

 

 اگر نخستین تجربه کمپین تبلیغات ویدویی آنلاین شما است !

ما به شما تبریک می‌گوییم. زیرا با اجرای یک کمپین تبلیغات ویدیویی در پربازدیدترین وب سایت‌های ایرانی، قدمی بلند در مسیر برندینگ و درآمدزایی می دارید.

 

اگر تا به حال کمپین تبلیغات ویدیویی برگزار نکردید توجه کنید

آنلاین استارت با استفاده از تیمی خلاق و با تجربه در زمینه برگزاری کمپین های تبلیغاتی ، به شما پیشنهاد می کند قبل از برگزاری هر کمپینی ابتدا مشاوره دیجیتال مارکتینگی دریافت نمایید . زیرا تبلیغات حوزه ای خطرناک است و می تواند برای کسب و کار شما شمشیری دو دم باشد پس هرگز بدون آشنایی کامل با این حوزه دست به بستن کمپین های سنگین و گسترده نزنید ، پیشنهاد بهتر این است کار را به متخصصین این حوزه همچون آنلاین استارت بسپارید

مراحل تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی در آنلاین استارت

تبلیغات ویدیویی ریتارگتینگ
تبلیغات ویدیویی ریتارگتینگ

شاید کی از جذاب‌ترین و در عین حال تاثیرگذارترین نوع تبلیغات برای صاحبین کسب و کار و همچنین مخاطبان ، تبلیغات ریتارگتینگ است ، در این نوع خاص از کمپین های تبلیغات ویدیویی تبلیغات شما صرفا به کاربرانی نمایش داده می شود که دست کم یکبار از سایت شما بازدید کرده اند ، این نوع خاص از تبلیغات به کسب و کار شما کمک می کند که علاوه بر برندسازی بصورت عام ، در ذهن مخاطبان پیشین خود ثبت شوید که در نهایت افزایش سودآوری چند برابری را برای شما همراه خواهد داشت 

تبلیغات ویدیویی رفتارمحور
کمپین تبلیغات ویدیویی رفتارمحور

در این کمپین ، تبلیغات ویدیویی شما به جامعه ی مخاطب مشخصی نمایش داده می شود ، بطور مثال مخاطب کسب و کار شما خانم ها هستند و الزاما باید سنی کمتر از 30 سال داشته باشند ، در این نوع خاص از تبلیغات ویدیویی ما برای شما مخاطبان تبلیغتان را فیلتر خواهیم کرد

در این نوع تبلیغ ما مخاطبان تبلیغات را از نظر جنسیت ، سن ، تحصیلات ، موقعیت شغلی و همچنین رفتار آنها در سطح وب تقسیم بندی می کنیم و دقیق‌ترین جامعه هدف را مخاطب قرار می دهیم

تبلیغات ویدیویی معمولی

کمپین تبلیغات ویدیویی معمولی

در این کمپین ، تبلیغات ویدیویی کسب و کار شما به تمام مخاطبان در حال تماشای ویدیوی اصلی نمایش داده می شود و مخاطبان تبلیغات هیچگونه فیلتری نمی شوند .

این روش در جهت افزایش جنبه برندینگ کسب‌و‌کار شما بسیار مفید است و به کسب‌و‌کار شما کمک می کند تا مخاطبان با هر طیف جنسیتی ، سنی و هر موقعیت شغلی از محصولات و خدمات شما آگاه شوند

تعرفه کمپین تبلیغات ویدویی آنلاین استارت !

کمپین های تبلیغات ویدیویی در ابعاد و با بودجه های مختلف بسته می شود ، حتما پیش از بستن کمپین از آنلاین استارت مشاوره بگیرید !

در این قسمت به تعرفه و قیمت تبلیغات ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ رسیدیم . هزینه ویدیو مارکتینگ با توجه به نرخ بازدهی بالاتر نسبت به انواع دیگر تبلیغات بسیار منطقی و مناسب است ؛ به منظور راه اندازی کمپین تبلیغات ویدیویی همین حالا با ما تماس بگیرید 

تعرفه تبلیغات ویدیویی

قیمت کمپین های ویدیویی آنلاین استارت
میلیون تومان 15 تعرفه کمپین تبلیغات ویدیویی از 15 میلیون تومان آغاز و بسته به تعداد نمایش تا 1.3 میلیارد تومان بالا می رود
 • حداقل تعداد نمایش 100.000 مرتبه
 • تعرفه هر نمایش از 70 تومان ( 700 ریال ) تا 5000 تومان ( 50000 ریال )
 • امکان نمایش در بیش از 1500 وب سایت به انتخاب شما
 • پخش 6 ثانیه اجباری
 • امکان پخش به خواست کاربر تا 59 ثانیه ( پیشنهاد آنلاین استارت کمتر از 30 ثانیه است )
 • امکان نمایش عمومی ( بدون فیلتر )
 • امکان نمایش بر اساس دسته بندی موضوعی
 • امکان نمایش بر اساس جنسیت
 • امکان نمایش بر اساس موقعیت جغرافیایی
 • امکان نمایش بر اساس سن مخاطبان
 • امکان نمایش بر اساس موقعیت شغلی
 • امکان نمایش بر اساس رفتار کاربران در سطح اینترنت
 • امکان نمایش به کاربرانی که دست کم یک بار از سایت شما بازدید کرده اند
 • امکان نمایش ویدیو مخصوص هر جامعه کاربری
 • امکان نمایش تبلیغ ویدیویی با پروتکل A/B تست
 • حداقل سفارش روزانه 100.000 تومان
 • حداقل زمان سفارش یک هفته
 • مشاوره تبلیغاتی رایگان ازکمپین های 50 میلیون به بالا
 • مشاوره برندینگ و دیجیتال مارکتینگ از کمپین های 100 میلیون به بالا
 • ساخت حرفه ای تیزر و تبلیغ ویدیویی ( شامل هزینه )
 • ساخت صفحه فرود ( Landing Page ) حرفه ای رایگان برای کمپین های بالای 100 میلیون
 • گزارش دهی منظم از آغاز تا پایان کمپین تبلیغات ویدیویی
 • پشتیبانی حرفه ای و تخصصی 24 ساعته
بازاریابی محتوا محور

چرا باید خدمات تبلیغات ویدیویی خود را به آنلاین استارت بسپارید ؟

 خدمات کمپین تبلیغات ویدئویی  ، از جهت آن که تنوع و تکثر بسیار زیادی دارد ، نیازمند آن است که توسط تیمی مجرب تولید ، منتشر و تجزیه و تحلیل شود البته حضور فعال و پویا صاحبین کسب و کار در تمام طول مسیر امری مفید ، کمک کننده و تا حدود زیادی الزامی است . اما بصورت کلی راه اندازی یک کمپین حرفه ای تبلیغات ویدیویی نیازمند همکاری با متخصصین است و پیرو همین موضوع آنلاین استارت از یک تیم حرفه ای بهره می جوید تا مخاطبان خود را کاملا راضی نماید.

با انجام کمپین تبلیغات ویدیویی به کمک آنلاین استارت به نتایجی دست پیدا می کنید ؟

 • افزایش ترافیک بر روی وب سایت به صورت کاملا هدفمند 
 • افزایش درصد فروش محصولات و خدمات سایت به کمک کمپین 
 • کاهش رتبه الکسا
 • تبلیغات جذاب با Engagement بالا
 • جذب مخاطبان جدید
 • دریافت مشخصات علاقه‌مندان به حوزه کسب وکار شما
 • بهبود نرخ بازدید کننده‌گان وب سایت و در نهایت بهبود رتبه وب سایت در نتایج گوگل
 • شناخت تعداد بیشتری از کاربران نسبت به بیزینس شما و در نهایت رشد کسب و کار
 • کمکی جدی به پروسه های برندینگ 
 • هزینه به ازای نمایش
 • مناسب برای همه‌ی کسب‌وکارها
 • ایجاد شبکه ای از مخاطبان در فضایی خارج از وب سایت
 • و بسیار مزایای دیگر …

لازم است در آخر اشاره ای به خدمات مشاوره ای هم داشته باشیم که اگر شما در فرآیند خود دچار برخی مشکلات و چالش ها شده باشید، میتوانید با کارشناسان آنلاین استارت تماس بگیرید تا در مورد مشکل شما تحقیق کرده یا با استفاده از تجربیات پیشین، دغدغه شما را مرتفع کنند.

خدمات تبلیغاتی آنلاین استارت ، برای وب سایت شما ، بیلبوردی به وسعت اینترنت است 

تبلیغات ویدیویی اینترنتی چه اهمیتی برای کسب و کار اینترنتی دارد ؟

در دنیای قرن 2021 و همچنین بازار سال 1400 ایران رقابت بر سهم بازار بسیار پیچیده تر از گذشته است ، روزانه میلیون ها نفر به پایه برنامه های آنلاین اینترنتی می نشینند به همین جهت فضاهای تبلیغاتی نیز دچار دگرگونی شده اند و حالا این دیجیتال مارکترها هستند که برای مخاطبان کسب و کارها خوراک ذهنی تولید می‌کنند و بر ایشان تاثیر می‌گذارند ، یکی از مهمترین این حوزه‌ها تبلیغات ویدیویی است که نرخ شگفت انگیزی در جلب مخاطب برای کسب و کارها دارد .

شما و کسب و کار شما نیز نیازمند متفاوت دیده شدن است ، پس هم اکنون دنیای تبلیغات اینترنتی را جدی بگیرید

تبلیغات ویدیویی به چه شکل پخش می‌شود ؟

تبلیغات ویدیویی در پیش‌نمایش برنامه

این نوع از تبلیغات ویدیویی به این شکل است که قبل از پخش برنامه و یا محتوا اصلی ، ویدیویی بصورت دعوت به مشاهده برنامه و یا با محتوای مستقل تبلیغاتی به مخاطب نمایش داده می شود. 

مخاطب قبل از مشاهده برنامه اصلی ابتدا 5 ثانیه بصورت اجباری به پیش‌نمایش تبلیغات ویدیویی شما می نشیند و در صورتی که محتوا شما جذاب و گیرا باشد ، می تواند تبلیغات ویدیویی شما را رد نکرده و تا 59 ثانیه نیز به مشاهده پیام تبلیغاتی شما بنشیند ، البته پیشنهاد آنلاین استارت این است که پیام تبلیغاتی خود را در حدود 30 ثانیه محدود نمایید تا مخاطب از مشاهده تبلیغ شما خسته نشود.

این نوع از پیش‌نمایش تقریبا در تمام پلتفرم‌های پخش محتوا ویدئویی وجود دارد و شما می توانید با تعرفه های مختلف این پلتفرم ها پیام خود را به مخاطبان خود برسانید. 

تبلیغات ویدیویی پیشنمایش ویدیویی
تبلیغات ویدیویی پیشنمایش بنری

تبلیغات ویدیویی ، بنر در پیش‌نمایش برنامه

این نوع از تبلیغات ویدیویی به این شکل است که قبل از پخش برنامه و یا محتوا اصلی ، بنری ثابت بصورت دعوت به مشاهده برنامه و یا با محتوای مستقل تبلیغاتی به مخاطب نمایش داده می شود. 

بنری که قبل از نمایش ویدیو اصلی نمایش داده می شود می تواند صرفا یک عکس و متن تبلیغاتی و یا یک موشن تصویری در قالب گیف باشد که کاربر الزاما باید به مدت 5 ثانیه با این پیام تبلیغاتی درگیر بشود.

طراحی این بنر تبلیغاتی الزاما باید گیرا و جذاب باشد و مفهومی مهم را به مخاطب القا کند ، طراحی بنر تبلیغاتی چه تصویر باشد و جه گیف یک پروسه کاملا روانشناسانه و تخصصی است و باید به گونه ای حرفه ای و کاملا مرتبط با فروش یک محصول و یا انتقال یک پیام برندینگ محور باشد .

این نوع از پیش‌نمایش تقریبا در تمام پلتفرم‌های پخش محتوا ویدئویی وجود دارد و شما می توانید با تعرفه های مختلف این پلتفرم ها پیام خود را به مخاطبان خود برسانید. 

آنلاین استارت پرچم‌دار تبلیغات ویدیویی در سطح وب

تبلیغات ویدیویی بنری ریتارگتینگ پیش‌نمایش رفتارمحور معمولی  CPCV خود را به ما بسپارید

امروزه با توجه به فشرده‌گی بسیار زیاد بازار در تمام حوزه ها و سخت شدن رقابت بین کسب و کارهای مختلف حرف نهایی را صرفا تبلیغات درست و هدفمند می زند ، تبلیغاتی که بتواند مخاطب مشخصی را تحت تاثیر‌قرار دهد و آنها را به انتخاب یک کسب و کار خاص از بین سایرین مجاب نماید.

تبلیغات انواع و اقسام مختلفی دارد اما امروزه در سال 2021 بالاترین نرخ بازدهی از میان تمام فضاهای تبلیغاتی تبلیغات اینترنتی است ، که آنلاین استارت توانسته طیف وسیعی از انواع تبلیغات اینترنتی را به مخاطبان خود ارائه دهد.

آنلاین استارت با برگزاری کمپین های مختلف تبلیغاتی برای مشترکین خود گامی مهم برای افزایش نرخ فروش و بهبود وضعیت برندینگ ایشان برداشته است. 

یکی از مهمترین این کمپین های تبلیغاتی برگزاری کمپین های تبلیغات ویدیویی است که نرخ بازدهی چشمگیری در میان سایر تبلیغات ها دارد ؛ آنلاین استارت با تکیه بر تجربیات و تخصص تیم تبلیغاتی خود از شما دعوت می نماید تا کمپین های تبلیغاتی خود در تمام حوزه ها خصوصا تبلیغات ویدئویی را با مشاوره و مدیریت این مجموعه انجام دهید.

آنلاین استارت اینجا است تا پس از مشاوره دادن حرفه ای در حوزه تدوین استراتژی کمپین تبلیغات ویدیویی ، تولید حرفه ای محتوا تبلیغاتی ، نحوه انتشار تبلیغات و تجزیه و تحلیل گزارشات کمپین برای کسب و کار شما اقدام به برگزاری حرفه ای کمپین های تبلیغاتی شما نماید 

جهت دریافت مشاوره با پشتیبانی آنلاین استارت به شماره تماس 91012055-021  تماس بگیرید.

بسترهای تبلیغات ویدیویی آنلاین استارت

آنلاین استارت می تواند در طراحی کمپین های شما از طریق بیش از 1500 وب سایت شاخص و مطرح بهره ببرد ، برخی از پلتفرم های مطرح برای درج تبلیغات ویدئویی شما که از طریق این رسانه ها بهتر دیده خواهید شد 

این وب سایت ها تمام از جمله پر‌مخاطب‌ترین وب‌سایت‌های ایران هستند 

تبلیغات ویدیویی در آپارات
تبلیغات ویدیویی در آپارات

تبلیغات ویدئویی در آپارت بسیار موثر است زیرا آپارات بزرگترین و پر مخاطب ترین پلتفرم پخش محتوای ویدیویی در بین ایرانیان است ، آپارات یک رسانه جمعی است و محتوا داخل وب سایت و اپلیکیشن آپارات به دست مخاطبان آپلود می شود و روزانه بیش از میلیون ها بازدید را داراست 

رتبه الکسا آپارات : 

در جهان 49 

در ایران 2 

تبلیغات ویدیویی در فیلیمو
تبلیغات ویدیویی در فیلیمو

تبلیغات ویدئویی در فیلیمو بسیار موثر است زیرا فیلیمو  بزرگترین و پر مخاطب ترین پلتفرم پخش محتوای ویدیویی گزینشی در بین ایرانیان است ، فیلیمو یک پلتفرم پخش محتوا خانگی است که آرشیو کاملی از فیلم و سریال های داخلی و خارجی را در خود جای داده است ، روزانه میلیون ها کاربر از طریق پلتفرم فیلیمو به مشاهده فیلم و سریال مورد علاقه خود می نشینند 

رتبه الکسا فیلیمو : 

در جهان 400 

در ایران 12 

تبلیغات ویدیویی در ورزش 3

تبلیغات ویدئویی در ورزش 3 بسیار موثر است زیرا ورزش 3 بزرگترین و پر مخاطب تری پایگاه اخبار ورزشی در بین ایرانیان است ، روزانه میلیون ها ویدئو با محتوا ورزشی از طریق پلتفرم ورزش 3 برای مخاطبان به نمایش در می آید که بستری مناسب برای پخش محتوا تبلیغاتی را فراهم آورده است 

رتبه الکسا ورزش 3 : 

در جهان 153

در ایران 4

تبلیغات ویدیویی در نماوآ
تبلیغات ویدیویی در نماوآ

تبلیغات ویدئویی در نماوآ بسیار موثر است زیرا نماوا یکی از بزرگترین و پر مخاطب ترین پلتفرم پخش محتوای ویدیویی گزینشی در بین ایرانیان است ، نماوا یک پلتفرم پخش محتوا خانگی است که آرشیو کاملی از فیلم و سریال های داخلی و خارجی را در خود جای داده است ، روزانه میلیون ها کاربر از طریق پلتفرم فیلیمو به مشاهده فیلم و سریال مورد علاقه خود می نشینند 

رتبه الکسا نماوآ : 

در جهان 2200

در ایران 83

تبلیغات ویدیویی در تماشا
تبلیغات ویدیویی در تماشا

تبلیغات ویدئویی در تماشا بسیار موثر است زیرا تماشا یکی بزرگترین و پر مخاطب ترین پلتفرم پخش محتوای ویدیویی در بین ایرانیان است ، تماشا یک رسانه جمعی است و محتوا داخل وب سایت و اپلیکیشن تماشا به دست مخاطبان آپلود می شود و روزانه بیش از صدها هزار بازدید را داراست 

رتبه الکسا تماشا : 

در جهان 13000

در ایران 362

تبلیغات ویدیویی در تلوبیون
تبلیغات ویدیویی در تلوبیون

تبلیغات ویدئویی در تلوبیون بسیار موثر است زیرا تلوبیون یکی بزرگترین و پر مخاطب ترین پلتفرم پخش محتوای ویدیویی گزینشی در بین ایرانیان است ، تلوبیون یک پلتفرم پخش محتوا خانگی است که آرشیو کاملی از فیلم و سریال های داخلی  خصوصا برنامه های صدا وسیما را در خود جای داده است ، روزانه میلیون ها کاربر از طریق پلتفرم تلوبیون به مشاهده فیلم و سریال مورد علاقه خود می نشینند 

رتبه الکسا تلوبیون : 

در جهان 193

در ایران 5

تبلیغات ویدیویی در نماشا
تبلیغات ویدیویی در نماشا

تبلیغات ویدئویی در نماشا بسیار موثر است زیرا نماشا یکی بزرگترین و پر مخاطب ترین پلتفرم پخش محتوای ویدیویی در بین ایرانیان است ، نماشا یک رسانه جمعی است و محتوا داخل وب سایت و اپلیکیشن نماشا به دست مخاطبان آپلود می شود و روزانه بیش از صدها هزار بازدید را داراست 

رتبه الکسا نماشا : 

در جهان 398

در ایران 13

تبلیغات ویدیویی در خبرگذاری فارس
تبلیغات ویدیویی در خبرگذاری

تبلیغات ویدئویی در خبرگزاری فارس بسیار موثر است زیرا خبرگزاری فارس یکی از بزرگترین و پر مخاطب تری پایگاه انتشار اخبار در بین ایرانیان است ، روزانه میلیون ها ویدئو با محتوا خبری از طریق پلتفرم و وب سایت خبرگزاری فارس برای مخاطبان به نمایش در می آید که بستری مناسب برای پخش محتوا تبلیغاتی را فراهم آورده است 

رتبه الکسا خبرگزاری فارس : 

در جهان 112

در ایران 49

تبلیغات ویدیویی در خبر آنلاین
تبلیغات ویدیویی در خبرآنلاین

تبلیغات ویدئویی در خبر آنلاین بسیار موثر است زیرا خبر آنلاین یکی از بزرگترین و پر مخاطب تری پایگاه انتشار اخبار در بین ایرانیان است ، روزانه میلیون ها ویدئو با محتوا خبری از طریق پلتفرم و وب سایت خبر آنلاین برای مخاطبان به نمایش در می آید که بستری مناسب برای پخش محتوا تبلیغاتی را فراهم آورده است 

رتبه الکسا خبرآنلاین : 

در جهان 2012

در ایران 79

تبلیغات ویدیویی در خبر‌ ورزشی
تبلیغات ویدیویی در خبر ورزشی

تبلیغات ویدئویی در خبر ورزشی بسیار موثر است زیرا خبر ورزشی بزرگترین و پر مخاطب تری پایگاه اخبار ورزشی در بین ایرانیان است ، روزانه میلیون ها ویدئو با محتوا ورزشی از طریق پلتفرم خبر ورزشی برای مخاطبان به نمایش در می آید که بستری مناسب برای پخش محتوا تبلیغاتی را فراهم آورده است 

رتبه الکسا خبرورزشی : 

در جهان 1442

در ایران 44

تبلیغات ویدیویی در مهرنیوز
تبلیغات ویدیویی در مهرنیوز

تبلیغات ویدئویی در مهرنیوز بسیار موثر است زیرا مهرنیوز یکی از بزرگترین و پر مخاطب تری پایگاه انتشار اخبار در بین ایرانیان است ، روزانه میلیون ها ویدئو با محتوا خبری از طریق پلتفرم و وب سایت مهرنیوز برای مخاطبان به نمایش در می آید که بستری مناسب برای پخش محتوا تبلیغاتی را فراهم آورده است 

رتبه الکسا مهرنیوز : 

در جهان 773

در ایران 52

تبلیغات ویدیویی در اقتصاد24
تبلیغات ویدیویی در اقتصاد 24

تبلیغات ویدئویی در اقتصاد 24 بسیار موثر است زیرا اقتصاد 24 یکی از بزرگترین و پر مخاطب تری پایگاه انتشار اخبار اقتصادی در بین ایرانیان است ، روزانه میلیون ها ویدئو با محتوا خبری از طریق پلتفرم و وب سایت اقتصاد 24 برای مخاطبان به نمایش در می آید که بستری مناسب برای پخش محتوا تبلیغاتی را فراهم آورده است 

رتبه الکسا مهرنیوز : 

در جهان 39000

در ایران 850

تبلیغات ویدیویی در سایت دالفک
تبلیغات ویدیویی در دالفک

تبلیغات ویدئویی در دالفک بسیار موثر است زیرا دالفک یکی بزرگترین و پر مخاطب ترین پلتفرم پخش محتوای ویدیویی در بین ایرانیان است ، دالفک یک رسانه جمعی است و محتوا داخل وب سایت و اپلیکیشن دالفک به دست مخاطبان آپلود می شود و روزانه بیش از صدها هزار بازدید را داراست 

رتبه الکسا دالفک : 

در جهان 1400

در ایران 75

تبلیغات ویدیویی در سایت فرارو
تبلیغات ویدیویی در فرارو

تبلیغات ویدئویی در خبرگزاری فرارو بسیار موثر است زیرا فرارو یکی از بزرگترین و پر مخاطب تری پایگاه انتشار اخبار در بین ایرانیان است ، روزانه صدها هزار ویدئو با محتوا خبری از طریق پلتفرم و وب سایت فرارو برای مخاطبان به نمایش در می آید که بستری مناسب برای پخش محتوا تبلیغاتی را فراهم آورده است 

رتبه الکسا فرارو : 

در جهان 1259

در ایران 59

تبلیغات ویدیویی در همشهری آنلاین
تبلیغات ویدیویی در همشهری آنلاین

تبلیغات ویدئویی در خبرگزاری همشهری آنلاین بسیار موثر است زیرا همشهری آنلاین یکی از بزرگترین و پر مخاطب تری پایگاه انتشار اخبار در بین ایرانیان است ، روزانه میلیون ها ویدئو با محتوا خبری از طریق پلتفرم و وب سایت همشهری آنلاین برای مخاطبان به نمایش در می آید که بستری مناسب برای پخش محتوا تبلیغاتی را فراهم آورده است 

رتبه الکسا همشهری آنلاین : 

در جهان 6700

در ایران 213

تبلیغات ویدیویی در ویزگون
تبلیغات ویدیویی در ویسگون

تبلیغات ویدئویی در ویسگون نیز می تواند تاثیر مثبتی در روند بیزینس شما بگذارد زیرا ویسگون یک شبکه اجتماعی تصویر و ویدئو محور است که روزانه هزاران مخاطب در این شبکه اجتماعی ایرانی تولید محتوا می کنند به همین دلیل بستر مناسبی برای تبلیغات ویدیویی نیز می باشد 

باید در همه جا دیده شوید 

رتبه الکسا دالفک : 

در جهان 3742

در ایران 165

برخی از سوالات متداول شما در مورد تبلیغات ویدیویی

به نوعی از تبلیغات ویدیویی ، تبلیغاتی CPCV می گویند که در آن تبلیغ دهنده به ازای مشاهده‌ی کامل ویدیویی تبلیغاتی توسط بینندگان پول می پردازد ، یعنی اگر ویدئو تبلیغاتی به انتها نرسد و به هر دلیلی کاربر آن را ببندد ، تبلیغ دهنده پولی در ازا آن نمی دهد

به نوعی از تبلیغات ویدیویی ، تبلیغاتی CPC می گویند که در آن تبلیغ دهنده به ازای هر کلیکی که به روی ویدیو یا بنر تبلیغاتی اش می شود هزینه پرداخت می کند ، بصورت کلی حداقل مبلغ پرداختی برای هر کلیک متفاوت است 

به نوعی از تبلیغات ویدیویی ، تبلیغاتی  CPI می گویند که در آن تبلیغ دهنده به ازای هر نصب و یا باز کردن اپلیکیشن مبلغی را پرداخت می کند .

به نوعی از تبلیغات ویدیویی ، تبلیغاتی  CPA می گویند که در آن تبلیغ دهنده به ازای هر اقدام خاصی که نیاز دارد مثلا پر کردن فرمی خاص و یا دریافت اطلاعاتی هاص یا اقدامی خاص بر روی وب سایت و اپلیکشین مبلغی می پردازد

ترکر‌ها (Tracker) سرویس سوم شخصی (Third Party) هستند که مورد تایید تبلیغ‌دهنده و آژانس تبلیغ کننده  می باشند و خدمات خود را تحت دو کلیدواژه اصلی Analytics و Attribution ارائه می‌‌کنند. به عبارت دیگر، چون شمارش این سیستم‌ها بی‌طرف است و مثل تبلیغ‌دهنده یا شبکه‌ی تبلیغاتی، منافعی ندارند ، می‌توان با استفاده از گزارش‌های آماری آن‌ها تعارض‌های آماری میان پنل شبکه تبلیغاتی با گزارش‌های تبلیغ‌دهنده را مشخص و مشکلات را مرتفع نمود .

بیدینگ همان تعرفه تبلیغاتی به شکل مزایده است ، به این معنا که برای هر شکل خاص از تبلیغات یک کف قیمت وجود دارد ، یعنی هر تبلیغ کننده می تواند با افزایش نرخ بیدینگ خود حجم بیشتری از تبلیغات را به سمت خود هدایت کند که البته این حجم با کیفیت خود محصول و محتوای تبلیغاتی نیز رابطه مستقیم دارد و برایندی از این عوامل مشخص کننده‌ی حجم نهایی ترافیک دریافتی خواهد بود که به صورت لحظه ای توسط موتور هوشمند مصنوعی محاسبه می‌شود.

پیشنهاد آنلاین استار این است که با کف قیمت شروع کنید و اگر پس از دو یا سه روز هزینه‌ی مصرفی کمپین کمتر از بودجه‌ی روزانه‌‌ی شما بود اقدام به افزایش هزینه یا بید کنید. توجه داشته باشید در اجرای کمپین ها آنلاین استارت همواره نرخ بیدینگ مورد نیاز شما را مشخص می نماید و شما لازم نیست نگران این مسائل باشید 

اولین قدم برای اجرای یک کمپین حرفه ای ویدیویی شما باید با کارشناسان آنلاین استارت تماس بگیرید و از مشاوره ما برای قدم های بعدی راهنمایی بگیرید

campain video marketing

با آنلاین استارت در دنیای پیچیده و پر سود تبلیغات مطمئن قدم بگذارید !

مخاطبان کسب و کار شما هم اکنون درحال مشاهده تبلیغات رقبای شما هستند ! 

خدمات اجرای کمپین تبلیغات ویدیویی باید دقیق و منظم انجام شود 

تعداد بسترهای پخش تبلیغات ویدیویی شما
0 +
پشتیبانی 365 روزه آنلاین استارت
0
انواع کمپین های ویدیویی
0 +

 اثبات ارزش تبلیغات ویدیویی به زبان آمار

از آنجایی که از نام ویدیو مارکتینگ مشخص است ، این یک روش خاص از تبلیغات و مارکتینگ است که از طریق ویدیو بر مخاطب اثر می گذارد تا مجاب شود محصول و یا خدمتی خاص را خریداری نماید ، این نوع خاص از تبلیغات ارتباط عمیق تری با مخاطبان ایجاد می نماید.

از آنجایی که مخاطبان اغلب به تماشای محتوای ویدیویی راحت تر از سایر روش ها ترغیب می شود این نوع از تبلیغات عموما اثر بخشی بیشتری دارد ، از همین رو است که اغلب مارکترها بر این باور هستند که تبلیغات ویدیویی نرخ اثر بخشی و جذب مخاطب بیشتری در میان تمام روش ها دارد ، البته این روش پیچیدگی های عموما بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد و نیازمند تخصص ، نکته سنجی و البته بسترهای انتشار مناسب دارد ، از همین رو است که اشتباهات در کمپین های تبلیغاتی می تواند هزینه بسیار زیادی را بر دوش تبلیغ کنندگان بگذارد ، تعرفه تبلیغات ویدیویی نسبتا گران تر از سایر روش ها اینترنتی است پس در هنگام بستن کمپین از تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای بهره بجویید .

قطعا میزان تاثیرگذاری این نوع از تبلیغات برای هیچ کسی قابل انکار نیست . حدود 80% از مشتریان با تاثیرپذیری از طریق تبلیغات ویدیویی است که نسبت به خرید یک محصول و یا یک خدمت تصمیم می گیرند ، شاید متعجب شوید ولی 75% از مخاطبان محتوای ویدیویی در 1 ماه پس از مشاهده آگهی همچنان تحت تاثیر تبلیغات خواهند بود . به همین دلیل است که ما می گوییم تبلیغات ویدیویی بسیار حائز اهمیت است .

چند مورد از مزایای تبلیغات ویدئویی را به اختصار توضیح میدهیم :

 

 • افزایش فروش

مهمترین هدف یک کمپین تبلیغاتی در وحله اول افزایش نرخ فروش محصولات و یا خدمات یک کسب و کار است ، که این نوع از تبلیغات تا حدود بسیار زیادی این مهم را مسجل می سازد ، بطوری که تحلیلگر Dreamgrow پس از بررسی های دقیق اعلام کرده است که بیش از 78% از افراد پس از تماشای محتوای تبلیغاتی ویدیو محور راغب به استفاده از خدمات و یا خرید محصولات مورد تبلیغ می شوند .

 

 • دنیای ویدیو از نگاه موتورهای جستجو

اگر محتوا تبلیغاتی خود را آنچنان جذاب درست کرده اید که در بسترهای تبلیغاتی مخاطبان به تماشای آن می نشینند پس چرا داخل وب سایت شما مجددا آن را تماشا نکنند ؟ تماشا ویدیو تبلیغاتی شما درون وب سایت شما علاوه بر تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطب به افزایش نرخ Time On Page وب سایت شما کمک می کند که همین امر در بهبود SEO صفحات و در نهایت وب سایت شما تاثیر بسزایی خواهد داشت .

 

 • ویدئو جذاب‌ترین نوع محتوا

از آنجایی که محتوای ویدیویی بیشتر حواس ادمی را به خود مشغول میکند لقب تاثیرگذارترین و جذاب‌ترین نوع محتوا را به خود اختصاص داده تا آنجا که 60% مخاطب بیشتری نسبت به سایر انواع محتوا برای خود به وجود آورده است . از همین رو قطعا محتوا ویدیویی نرخ به اشتراک گذاری بسیار بالاتری نسبت به سایرین دارد .

 

 • باور پذیری شگفت انگیز

نرخ باورپذیری در محتوا ویدیویی تا انجا بالاست که سالانه میلیون ها نفر به بی صبرانه به دنبال تماشای قیلم های تخیلی هستند ، همین موضوع است که به شما نیز کمک خواهد کرد تا در تبلیغات خود بسیار موفق عمل کنید ؛ اگر شما هم به دنبال اعتمادسازی برای برند تجاری و یا کسب و کار خود هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم تبلیغات ویدیویی را حتما در نظر داشته باشید ، شما به راحتی می توانید از طریق یک ویدئو تاثیر عمیق بر مخاطبان خود بگذارید.

 

 • درگیر کردن مخاطب

آیا شما می توانید موردی درگیر کننده تر از یک سریال 300 قسمتی و حتی بسیار بیشتر برای خود بیاورید ؟ خیر زیرا محتوا ویدیویی مخاطب را تا بالاترین حد ممکن درگیر می کند، هدف اصلی یک تبلیغ ویدیویی نیز درگیر کردن ذهن مخاطب و در نهایت مجاب کردن آن به خرید محصولات و خدمات کسب و کار ما است ، پس با تبلیغات ویدیویی آخرین ضربه را به مخاطبان خود بزنید تا از شما با خیالی آسوده خرید نمایند.

 

 • جزئیات کم نظیر

در بین انواع محتوا ، محتوا متنی ، صوتی و حتی محتوا با تصاویر ثابت ، محتوا ویدئویی در بیان جزئیات بسیار کامل تر و مفیدتر عمل می نماید از همین رو مخاطبان مفاهیم مورد انتظار ما را بسیار ساده تر متوجه می شوند و سریع‌تر درک می کنند.

آزانس دیجیتال مارکتینگ آنلاین استارت

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارائه خدمات تبلیغات ویدیویی و دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ و فنی در این خصوص با آنلاین استارت تماس بگیرید !

مشاورین ما اینجا هستند تا به شما عزیزان در خصوص خدمات تبلیغات ویدئویی و هر گونه سوال احتمالی در این زمینه با آرامش خاطر توضیح دهند 

با آنلاین استارت الماس دنیای کسب و کار خود باشید 

پیمایش به بالا