خدمات تولید محتوا ویدیویی

تولید محتوا ویدیویی تیزر  تیزر تبلیغاتی انیمیشن انیمیشن تبلیغاتی موشن گرافی

Video Is The Best Way To Touch Emotions  

ویدیو بهترین راه لمس احساسات 

 

چرا باید از تولید محتوا ویدیویی در Content Marketing استفاده کنیم ؟

در سال 2021 و در عصر ارتباطات ، این رسانه های تصویری هستند که حرف اول در اثر گذاری بر مخاطب را می زنند ، رسانه های تصویری و ویدئوها هم اکنون جذاب ترین محتوا از بین سایر پلتفرم های هستند و طیف بسیار زیاد مخاطب را دارا می باشند ، مخاطبانی که روزانه تحت تاثیر بسیار زیاد این جنس از محتوا قرار می گیرند.

از طرفی این نوع خاص از محتوا علاوه بر اینکه جای خود را برای بسیاری از مردم بصورت شبانه روزی باز کرده ، در دل صاحبین کسب و کار برای اثر گذاری بیشتر بر روی مخاطب  باز نموده . هم اکنون بسیاری از ما مجذوب شگفتی های این نوع خاص از محتوا هستیم ، روزانه ساعت ها به تماشا ویدیوهای جذاب می نشینم و در میان تماشا از سر شوق پیوسته در حال تاثیرپذیری از سوی صاحبین کسب و کار های مختلف قرار می‌گیریم.

امروزه نسبت به گذشته شاهد محتوا ویدیویی جذاب‌تری هستیم و قطعا در آینده نیز شاهد افزایش حجم محتوا ویدیویی در بین سایر رسانه ها خواهیم بود. 

پس هم اکنون باید با نگاهی متفاوت به این فضای تاثیرگذار بنگرید ، وقت آن است که با استفاده از این فضای فوق العاده کسب و کار خود را متحول سازید و به مرور زمان قدمی جدی در حوزه برندسازی برای بیزینس خود بردارید.

ویدیو مارکتینگ ابعاد گوناگونی دارد از تولید محتوا ویدیویی گرفته و  استفاده از این محتوا جنجالی در مسیر بازاریابی محتوایی تا تبلیغات ویدیویی .

هم تولید محتوا ویدیویی و هم تبلیغات ویدویی مثل یک ویروس در بین مخاطبان بسیار پخش می شود و در بهترین زمان ممکن مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار می دهند.

امروزه بسیاری از اشخاص ، برندهای بزرگ و کسب و کارهای خلاق در استراتژی تولید محتوا خود از تبلیغات ویدیویی استفاده می نمایند ، تا بر مخاطبان بسیار تاثیر حداکثری بگذارند .

تولید محتوا ویدیویی

ویدیو مارکتینگ چیست ؟!

ویدیو مارکتینگ دارای 2 فاز کلی ، تولید محتوا ویدیویی در این صفحه شما می توانید اطلاعات لازم و تعرفه های تولید محتوا ویدیویی رو مشاهده کنید و در فاز دوم تبلیغات ویدیویی است که یکی از بهترین روش های تبلیغات در فضای مجازی است می توانید در صفحه تبلیغات ویدیویی  بصورت کامل اطلاعات لازم و تعرفه های تبلیغات ویدیویی را به دست بیاورید .

تولید محتوا ویدیویی یکی از بهترین روش های تاثیرگذاری بر مخاطب است ، زیرا به دلیل چندجانبه بودن محتوا ، درگیرسازی چندین حواس مهم ، انتقال پیام سریع ، راحتی در دریافت اطلاعات ، جذابیت های بصری ، سادگی و همچنین با توجه به پیشرفت سرعت اینترنت ایران در سال‌های اخیر دسترسی راحت به این محتوا تعداد مخاطبان بیشماری پیدا کرده است به همین دلیل راهکاری مناسب برای انتقال پیام به مخاطب هدف است . برای اغلب و اکثر افراد پردازش محتوا ویدیویی به مراتب ساده‌تر و راحت تر است از مطالعه متن ها است ، حتی با توجه به همین چند جمله هم می توانید از اهمیت تولید محتوا ویدیویی مطلع شوید .

به همین جهت در دنیای امروز اکثر بیزنیس ها و کسب و کارهای آنلاین علاوه بر تولید محتوا متنی و مقاله محور به شدت به تولید محتوا ویدیویی رو آورده اند . تولید محتوا ویدیویی آموزشی ، تولید محتوا ویدیویی تبلیغاتی ، تولید محتوا ویدیویی تخصصی ، تولید محتوا ویدیویی خبری از جمله فعالیت‌هایی است که صاحبین کسب و کارهای آنلاین امروزه برای ایجاد سهم بازار بیشتر و همچنین برای تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطبان خود انجام می دهند

تولید محتوا بصری

خدمات تولید محتوا ویدیویی

تولید محتوا ویدیوی به سبک آنلاین استارت شما را به لمس باورهای مشتریان نزدیک می کند  

تولید محتوا ویدیویی یک فرآیند حرفه ای برای تولید مشتری و یک راهکار تخصصی برای تبدیل شدن به یک برند تاثیر گذار است 

تولید محتوا ویدئویی یک تخصص مهم در قرن 21 می باشد و نیازمند مهارت و تجهیزات اختصاصی است ، پس اگر شما تخصص و مهارت کافی ندارید و یا تجهیزات لازم را جهت تولید محتوا ویدیویی ندارید ، آنلاین استارت اینجا است تا بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و با هزینه ای حداقلی برای کسب و کار شما تولید محتوا ویدیویی انجام دهد ، ما اینجا هستیم تا با هزینه ای مناسب و بصورت کاملا حرفه ای به چشم مخاطبان بیشتری قدم بگذارید 

تولید محتوا ویدیویی در شبکه حرفه ای توسعه کسب و کار آنلاین استارت به همراه مشاوره تخصصی به مدیران کسب و کار ارائه می شود ، پیش از اقدام به انجام هر کاری شما نیازمند مشاوره ای حرفه ای هستید و آنلاین استارت در کنار شما است .

کمپین تبلیغات ویدیویی

چرا تولید محتوا ویدئویی ؟

با توجه به این که حوزه تولید محتوا ویدیویی امروزه بسیار فراگیر و پرمخاطب شده است و از طرف دیگر بسیاری از افراد بصورت حرفه ای شغل اصلی خود را تولید محتوا ویدیویی انتخاب کرده‌اند و به اصطلاح یوتیوبر شدند و یا به گونه ای دیگر از طریق تولید محتوا ویدیویی کسب درآمد می کنند ؛ تمام این عوامل دست به دست هم داده‌اند تا دنیای تولید محتوا ویدیویی بسیار پیچیده ، تخصصی و گسترده شود .

شما هم حتما درگیر فضاهای مختلف مجازی شده اید ؛ جالب است بدانید حدود 94% مخاطب شبکه های اجتماعی و کاربران اینترنت به شدت علاقمند هستند تا محتوا ویدیویی را به سایر کاربران به اشتراک بگذارند و قطعا از آن مهمتر این نکته است که حدود 89% از حجم بازاریابی دیجیتال و اینترنتی مختص به بازاریابی از طریق تولید محتوا ویدیویی است.

اغلب وبمستران و صاحبین کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین به اشتباه تصور می‌کنند که تولید محتوا بر روی وب‌سایت و سایر رسانه های کسب و کارشان صرفا به تولید محتوا متن محور خلاصه و محدود می شود اما در دنیای پیچیده و تنگاتنگ امروزه هرگز این‌گونه نیست و تولید محتوا به اشکال گوناگونی صورت می‌گیرد ، تولید محتوا متنی ، تولید محتوا صوتی ، تولید محتوا تصویر محور و از همه تاثیرگذارتر تولید محتوا ویدیویی تماما فرمت های تولید محتوا هستند و یک کسب و کار حرفه‌ای تولید محتوا را در تمام ابعاد انجام می‌دهد و از تمام فرمت‌ها برای تاثیرگذاری بر مخاطب استفاده می‌کند .

بی شک نمی شود تاثیر تولید محتوا متنی بر SEO را نادیده گرفت و قطعا همچنان تاثیرگذارترین فرمت برای گوگل است اما احتمالا شما هم متوجه شده اید که ارتباط گرفتن با مخاطب از طریق یک مقاله و محتوا متنی طولانی ، بسیار سخت است زیرا مطالب طولانی برای مخاطب امروز دنیای وب بسیار خسته کننده اند و ترجیح اغلب مخاطبان تماشای یکی ویدیو به جای خواندن متن است 

ساخت تیزر تبلیغاتی

انواع تولید محتوا ویدیویی

با توجه به گسترش و تخصصی شدن دنیای بازاریابی محتوا ، تولید محتوا ویدیویی نیز انواع و اقسام گوناگونی پیدا کرده است در ادامه از برخی از این نمونه آورده شده است

تولید محتوا ویدیویی آموزشی

ویدیو آموزشی

با توجه به تغییرات گسترده ای که اینترنت در سبک زندگی بشر ایجاد کرده است ، سبک دریافت و گرفتن آموزش نیز مثل گذشته نیست و دیگر محدود به زمان و مکان خاصی نیست !

همچنین از سال 2020 که بیماری کرونا فراگیر شده است و محیط‌های آموزشی را به تعطیلی کشانده است ، آموزش های آکادمیک نیز به سمت اینترنتی شدن رفته است .

قطعا برای شما هم پیش آمده سوالی را در گوگل جستجو کنید و از پیدا شدن جواب و آموزش های مفصل و رایگان در مورد آن سوال متعجب شوید ، بله امروزه هیچ سوالی برای شما بی جواب نخواهد ماند و اینترنت پر است از جواب های مختلف و آموزش های مختلف برای مخاطبان !

اما بسیاری از سوالات و آموزش ها متن محور هستند و اگر در حوزه شما کسی دست به تولید محتوا ویدیویی برای پاسخگویی به این سوالات نبرده است وقت آن است شما با ضبط آموزش های حرفه ای به این سوالات پاسخ بدهید و حتی اگر در حوزه شما پاسخ ها و آموزش های ویدیویی مختلف وجود دارد شما نیز با تکیه بر تجربه خود آموزش های بهتری ضبط کنید و مخاطبان خود را بهتر و بیشتر از سایر رقبا اغنا و ارضا کنید  

آگاه باشید که پس از  تحولات اخیر در دنیای واقعی و مجازی کاربران نسبت به گذشته بسیار علاقمندتر به آموزش های آنلاین هستند پس تا جایی که می توانید در حوزه کسب و کار خود دست به تولید  آموزش بزنید و شروع به تولید ویدیو آموزشی مرتبط را انجام داده اند.

اما هنگامی که بحث از تولید محتوا ویدئو آموزشی می‌شود مسائل مرتبط با کیفیت ویدئو جدی تر می شود تا آموزش شما را از سایر ویدئوهای آموزشی دیگر متمایز شود .  ویدئو آموزشی که قرار است در اینترنت منتشر شود باید دارای ویژگی های بسیار زیادی باشد ، بطور مثال باید کیفیت بالایی داشته باشد ، حجم اندکی نیز داشته باشد ، از لحاظ زمانبندی استاندارد های فضای اشتراکی خود را رعایت کند ، دارای محتوای مرتبط باشد ، دارای محتوا تبلیغاتی نیز باشد ، وضوح صدا و تصویر مناسبی داشته باشد.

آنلاین استارت برای تولید محتوا ویدیویی و ضبط ویدیوهای آموزشی مشتریان خود از استودیو بهره می برد که استانداردهایی همچون کیفیت صدا ، فضای مناسب را به خوبی رعایت می کند اگر شما هم میخواهید تولید محتوا انجام دهید نکات مرتبط با استانداردهای ویدیوهای آموزشی را رعایت کنید .

ویدیو بلاگ

تولید محتوا ویدیویی ویژه وبلاگ ها با رویکرد تشریحی و آموزشی صورت می گیرد و با توجه به اینکه امروزه کمتر وب سایت و کسب و کار آنلاینی را پیدا می کنید که مجهز به وبلاگ نباشد ، حتی امروزه کسب و کارهای پیشرو پا را فراتر از داشتن صرف یک وبلاگ گذاشته اند و اقدام به راه‌اندازی مجله های اینترنتی و Online Magazine کرده اند .

یکی از اجزای جدا نشدنی وبلاگ‌ها و مجله‌‌های اینترنتی ، ویدئو است که تقریبا در هر وبلاگ و مجله اینترنتی موفقی وجود دارد ، ویدیوهای تولید شده در این مجلات می باید رویکردی هم‌سو و در راستای فعالیت وب سایت اصلی و آن بلاگ مشخص باشد در ضمن این ویدیوها باید شامل محتوا تبلیغاتی نیز باشد.

با گسترش روز افزون وبلاگ های گوناگون و همچنین استفاده از ویدیو در وبلاگ مورد نظر می توان متناسب با کسب و کارهای ویدئو تولید کنیم و آنها را در وبلاگ های گوناگون باهدف مارکتینگ منتشر کنیم.

وبلاگ و مجله انیترنتی بخش مناسب و هدفمندی برای درج محتویات آموزشی است که در نهایت منجر به تکمیل فرآیندهای بازاریابی می شود ؛ توجه داشته باشید که اگر مطالب شما در وبلاگ و مجله شما دارای ویدئو نیز باشد در ذهن کاربران تاثیر بیشتری خواهد داشت و در نهایت کاربر را بیشتر با محتویات و هدف اصلی کسب و کارتان درگیر می‌کند.

ساخت ویدیو بلاگ
ساخت ویدیو مناظره ، مصاحبه و میزگرد

ویدیو مناظره ، مصاحبه و میزگرد 

از جمله تاثیرگذارترین و پرمخاطب‌ترین روش های تولید محتوا و جذب مخاطب تولید محتوا با رویکرد مصاحبه ، مناظره و میزگرد است .

امروزه مخاطبان به دنبال شنیدن نظرات افراد هستند ، بطور مثال در تولید محتوا متنی ما نظرات کاربران و مشتریان را در انتهای صفحات محصولات گردآوری میکنیم تا اطمینان سازی بیشتری در ذهن مخاطبان ایجاد کنیم در دنیای تولید محتوا ویدیویی هم این اتفاق می تواند انجام بپذیرد ، شما می توانید از مخاطبان و مشتریان خود به سادگی مصاحبه‌هایی ضبط نمایید و در صفحات محصول قرار دهید .

حتی بسیاری از کسب و کارهای پیشرو امروزه به سمت تولید محتوا ویدیویی در قالب مناظره و میزگرد نیز روی آورده‌اند و راجب مسائل مرتبط با حوزه کاری خود و یا محصولات مختلف خود تولید مناظره و میزگرد می نمایند که این امر با بازدید بسیار زیاد مخاطب و در نهایت فروش بیشتر می شود .

شما هم می توانید به کمک آنلاین استارت از روش تولید محتوا ویدیویی در قالب مصاحبه ، مناظره و میزگرد برای انجام هر چه بهتر فرآیندهای بازاریابی محتوایی خود بهره‌مند شوید 

ساخت تیزر تبلیغاتی

یکی از الزامات هر بیزنیس آنلاین و یا آفلاین از دیرباز داشتن یک ویدیو تبلیغاتی در قالب تیزر است .

قطعا هر کسب و کاری چه کوچک و چه بزرگ باید یک تیزر تبلیغاتی برای معرفی خود داشته باشد ، هرچند که با توجه به شرایط بازار اقتصاد امروز که محتوا گرایی بسیار جدی است باید بیش از یک تیزر داشته باشید و تقریبا باید برای هر محصول یا خدمت خود بصورت مجزا تیزر تبلیغاتی تهیه شود .

امروزه مخاطبان کمتر حاضر می شوند تا وقت و گوش خود را بصورت مستقیم در اختیار شما قرار دهند تا شما مزایای خود را به ایشان بگویید به عبارتی بسیار کم حوصله شده اند و از طرف دیگر هزینه این کار هم بیشتر از ساخت یک تیزر خوب نباشد کمتر نیست !

هر کسب و کاری برای بیان مزایای خدمات و محصولات خود نیاز دارد تا از روشی جذاب استفاده نماید اما چه روشی مفیدتر و اصولی‌تر از ساخت تیزر ؟

امروزه از کسب و کارهای کوچک محلی و حتی خانگی تا ابر کمپانی هایی همچون اپل و گوگل برای بیان مزایای محصولات و خدمات خود از تولید تیزر تبلیغاتی استفاده می کنند پس شما هم از این قافله عقب نمانید.

شما هم می توانید به کمک آنلاین استارت از روش تولید محتوا ویدیویی در قالب تیزر برای انجام هر چه بهتر فرآیندهای بازاریابی محتوایی خود بهره‌مند شوید 

ساخت تیزر تبلیغاتی
ساخت ویدیو تبلیغاتی

ساخت ویدیو تبلیغاتی

به اثرگذاری از طریق ویدیویی کوتاه بر مخاطب در سطح اینترنت تبلیغات ویدیویی می گویند تبلیغات ویدیویی انواع مختلفی را نیز شامل می شود ، تبلیغات ویدئویی دیجیتال به دو صورت کلی خطی و غیرخطی تقسیم می‌شوند و هر کدام از‌ این اشکال می‌توانند شامل بنری همراه نیز باشند که در بیرون از محیط پخش ویدیو نمایش داده می‌شوند.

توضیحات کامل در مورد تولید محتوا ویدئویی تبلیغاتی ، درج و انتشار تبلیغات ویدیویی را در صفحه تبلیغات ویدیویی مشاهده نمایید .

ساخت ویدیو محصولات

یکی از بهترین روش های بازاریابی محصولات و خدمات شما ساخت یک تیزر تبلیغاتی برای محصول و خدمات مورد نظر است شما می توانید این تیزر را قبل از عرضه محصول و یا خدمات منتشر کنید تا فرآیند بازارسنجی را تکمیل کنید و یا می توانید هنگام عرضه محصول همراه با آن منتشر کنید تا فرآیندهای بازاریابی به خوبی شکل بگیرند .

حتی اگر شما محصولی تولید نمی کنید می توانید ویدیوهایی با محوریت باز کردن محصولات(Unboxing) که به تازگی بسیار روی بورس هستش را تولید نمایید یا در مورد نحوه استفاده صحیح از محصولاتی که به فروش می رسانید تولید محتوا ویدیویی انجام دهید حتی اگر محصولی ندارید در مورد خدماتی که ارائه می دهید ویدئو ضبط کنید و برای مخاطبان خود در وب سایت و رسانه های اجتماعی منتشر کنید حتی می توانید برای مشتریان پیشین خود این ویدئوها را ارسال کنید و جذب مشتری جدید و یا بیش فروشی به مشتریان قدیمی خود داشته باشید .

ساخت ویدیو معرفی محصول

ویدئو با محوریت وبینار

خلاقیت یکی از ستون های موفقیت است ،  امروزه بیزینس های پیشگام برای فعالیت های خود بصورت دوره ای ایونت هایی برگزار می کنند تا در مورد محصولات و خدمات خود بصورت مفصل توضیحاتی ارائه دهند این ایونت ها می تواند رویکرد آموزشی و یا تبلیغاتی و در بهترین حالت هر دو رویکرد را داشته باشند .

برای برگزاری یک وبینار حرفه ای نیازمند تولید یک ویدئو حرفه ای هستید بصورت لایو که آنلاین استارت هم اکنون این مژده رو به شما می دهد که می تواند در محل کار شما شرایط برگزاری یک وبینار حرفه ای را آماده نماید 

وبینار به سمینارهایی گفته می‌شود که به صورت آنلاین برای ارائه اطلاعات و یا برای یک معرفی رسمی برگزار می‌شود.

وبینار یک ایده جذاب برای ارتباط گرفتن با مشتریان فعلی و مشتریان بالفوه شما است که به لحاظ مکانی از شما فاصله دارند و نیاز به ارتباط لایو با شما دارند .

وبینار این فرصت را برای شما و مشتریان شما فراهم می‌کند که در یک ارتباط مفید و تاثیرگذار قرار بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه برگزاری وبینار مراجعه نمایید

ساخت موشن گرافی

یکی دیگر از انواع تولید محتوا ویدیویی ساخت موشن گرافی است ، امروزه یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین و در عین حال موثرترین نوع تبلیغات ویدیوهای موشن‌ گرافی است ،  محتوایی تصویری جذاب موشن گرافی تلفیقی از تصاویر و صداهای گیرا است که به شکل یک ویدئو در کنار هم قرار گرفته‌اند .

به موجب جذابیت‌های بصری گرافیک موشن، آموزش و تبلیغات از این طریق برای کاربران بسیار جذاب است چون بیشتر آنها ترجیح می‌دهند از طریق صدا و تصویر ارتباط برقرار کرده و یاد بگیرند تا متنی آموزشی یا تبلیغاتی را مطالعه کنند.

کسب و کارها از این روش برای معرفی خود به بازار هدف استفاده کرده‌اند و نتایج شگفت انگیزی هم کسب کرده‌اند چرا که موشن گرافیک با سرعتی مناسب و به ساده ترین شکل ممکن پیام را مخاطب منتقل می‌کند و این باعث می‌شود که مخاطبان شما از هر قشر و با هر میزان اطلاعات و سلیقه پیام محصول شما را به درستی دریافت کنند.

از مزایای مهمی که طراحی موشن گرافیک دارد می‌توانیم به :

کمتر بودن هزینه‌های ساخت آن نسبت به سایر روش ها، فضاسازی زیبا و ساده و دقیق آن که برای عموم مردم مورد استفاده است و همچنین کاربردی بودن و به روز بودن این روش اشاره کرد

ساخت و تولید انیمیشن

ساخت انیمیشن

ساخت انیمیشن و یا به زبان فارسی ساخت پویانمایی به معنی متحرک سازی و جان بخشی به نقاشی ها است که همین جمله ساده انقلابی در دنیای تصویر به وجود آورد و هم اکنون یکی از بزرگترین صنعت های دنیا است ، اقتصاد بزرگی هم به دنبال این صنعت به وجود آمده .

قطعا شما هم در کودکی بسیار به تماشای این محتوا نشسته اید و هم اکنون همچنان برای کودکان خود نمایش می دهید اما داستان و دنیای انیمیشن ها به اینجا خلاصه نمی شود امروزه با توجه به جذابیت های دنیای انیمیشن ها ، مخاطبان با هر سن و جنسیتی باشند محتوا اختصاصی خود را دارند ، قطعا شما هم به صحبت های پاتریک و با اسفنجی دقت می کنید ، یا شرک و خرش رو می شناسید ، دیالوگ های انیمیشن  شیرشاه شما را به فکر فرو می برد ، با پیشرفت تکنولوژی و تولید انیمیشن های 3 بعدی واقعیت این است که جذابیت های این دنیا خیال‌گونه صد چندان شده است .

اما محتویات این دنیای رویایی به سرگرمی خلاصه نمی شود و شرکت های بزرگ و افراد باهوش از این نوع محتوا در جهت تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطب و تبلیغات محصولات و خدمات خود استفاده می کنند.

در تولید محتوا انیمیشنی که زیر مجموعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای از تولید محتوای تصویری است به یکی از جذاب ترین و موثرترین روش ها برای انتقال پیام و تاثیرگذاری بر مخاطب بدل گشته شده است. این نوع محتوا همچون محتوا ویدیویی معمولی حس بینایی و شنوایی را درگیر می کند اما مخاطب را از دنیای واقعی جدا می کند و در عالم خیال و رویا بر مخاطب تاثیر می گذارد این شیوه بسیار حرفه ای و تاثیر گذار است .

انیمیشن می تواند یکی از زیرکانه ترین روش های تولید محتوا باشد تا هم نرخ بازدید بالایی برای محتوا شما ایجاد کند و همچنین تاثیر بسیار زیادی بر مخاطب بگذارد . آنلاین استات اینجا است تا شما را از تدوین استراتژی تولید و ساخت انیمیشن تا طراحی و تولید آن کمک نماید .

 

تاثیر انیمیشن در تبلیغات 

با توجه به اینکه در قرن 21 مردم بسیار پر مشغله تر از گذشته شدن و وقت خود را به شکل هدفمندتری صرف امور میکنند و همچنین امروزه مردم پیوسته به دنبال یادگیری مطالب جدید هستند ، ترجیح می دهند تا یادگیری را هنگام سرگرم شدن انجام دهند به همین موجب آموختن مطالب به واسطه تماشای یک محتوا انیمیشنی بسیار جذاب است برایشان و همین نکته ساده باعث شده بسیاری از کمپانی ها و شرکت ها و حتی بسیاری از افراد تیزهوش از این شیوه تولید محتوا برای تاثیرگذاری برمخاطب استفاده کنند . 

انیمیشن سریع ، با جزئیات بالا بر مخاطب تاثیر میگذارد ، شما می توانید روایت تاسیس مجموعه ، تولید یک محصول ، نحوه ارائه خدمات ، و حتی داستان هایی که برای کسب و کارتان صورت روزمره اتفاق می افتد و جنبه جذابی هم دارد را بصورت انیمیشن دربیاورید و با مشترکین و سایر مردم به اشتراک بگذارید که در نهایت موجب برندسازی بسیار جدی و همچنین سودآوری مناسب می شود .

این روایت های انیمیشنی باعث ایجاد درگیری مخاطب با کسب و کار شما می شود و همچنین به مرور زمان موجب اعتمادسازی و حس وفاداری در مخاطبانتان می شود . این روایت های انیمیشنی بسیار جذاب است و می تواند در سطح اینترنت به سرعت پخش و وایرال شود که این نکته بسیار مهم و اساسی است که تولید محتوا انیمیشنی را از سایر تولیدات محتوا ویدیویی جدا می کند .

انسان پر مشغله‌ی دنیای امروز در حالی که به دنبال یادگیری در عین سرگرم شدن است اما وقت چندانی برای این موضوع نمی گذارد در اینجا هنر تصاویر متحرک به میدان می آیند تا بهترین و سریع ترین و جذاب ترین شکل ممکن این خواسته ی انسان را برآورده کنند از این رو طراحی انیمشین های تبلیغاتی یکی از موثرین راهها برای جلب توجه مشتریان و مخاطبان مورد نظر شما هستند.

تولید محتوا ویدئویی

پشنهاد آنلاین استارت پیش از شروع تولید محتوا ویدیویی  !

پیشنهاد آنلاین استارت قبل از آغاز فرآیندهای تولید محتوا ویدیویی این است که ابتدا قبل از ثبت سفارش ابتدا مطالب این صفحه را انتها مطالعه نمایید ، سپس با مشاورین آنلاین استارت تماس بگیرید تا به شما در زمینه تدوین استراتژی تولید محتوا ویدیویی مشاوره تخصصی ارائه دهند 

ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم که برای صفحات و مقالات پیشین خود محتوا ویدیویی جذاب تولید نمایید سپس اقدام به تولید محتوا ویدیویی جدید نمایید 

مراحل تولید محتوا ویدیویی در آنلاین استارت

مراحل تبلیغات ویدیویی

تعرفه تولید محتوا ویدیویی آنلاین استارت !

در این بخش به تعرفه و قیمت تولید محتوا ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ رسیدیم که تعرفه ها و پکیج های زیر عموما مناسب انتشار در فضای اینترنت است . هزینه تولید محتوا برای ویدیو مارکتینگ با توجه به شکل و نوع ویدئو متفاوت است ؛ به منظور تولید محتوا  ویدیویی همین حالا با ما تماس بگیرید

ساخت تیزر تبلیغاتی

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی
میلیون تومان 3 شروع قیمت از 3 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • ثانیه ای 50 هزار تومان
 • محتوا اختصاصی
 • تیزر رئال و فانتزی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • تیم کارگردانی و تولید
 • تجهیزات حرفه ای و سینمایی
 • کیفیت ویدئو 2048 | 4K
 • با نرخ 60 فریم
 • گوینده حرفه‌ای با صدای آشنا
 • کیفیت صدا 320
 • تدوین تخصصی | اصلاح رنگ
 • موشن‌دیزاین | ویدئوگرافیک
 • تهیه استوری‌بورد
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

ساخت موشن گرافی

قیمت ساخت موشن گرافی
میلیون تومان 9 شروع قیمت از 9 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • ثانیه ای 150 هزارتومان
 • محتوا اختصاصی
 • ویدیوی موشن
 • مناسب برای انواع محتوا
 • تیم کارگردانی و تولید
 • تجهیزات حرفه ای و سینمایی
 • کیفیت ویدئو 2048
 • با نرخ 60 فریم
 • گوینده حرفه‌ای با صدای آشنا
 • کیفیت صدا 320
 • تدوین تخصصی
 • موشن‌دیزاین | ویدئوگرافیک
 • تهیه استوری‌بورد
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

ساخت انیمیشن 2D

قیمت ساخت انیمیشن تبلیغاتی
میلیون تومان 12 شروع قیمت از 10 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • محتوا اختصاصی
 • تیزر فانتزی 2 بعدی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • تیم کارگردانی و تولید
 • تجهیزات حرفه ای و سینمایی
 • کیفیت ویدئو 2048
 • با نرخ 60 فریم
 • گوینده حرفه‌ای با صدای آشنا
 • کیفیت صدا 320
 • تدوین تخصصی
 • موشن‌دیزاین | ویدئوگرافیک
 • تهیه استوری‌بورد
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

ساخت ویدئو بلند

قیمت ساخت ویدئو بلند
میلیون تومان 15 شروع قیمت از 15 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • محتوا اختصاصی
 • تیزر رئال
 • مناسب برای انواع محتوا
 • تیم کارگردانی و تولید
 • تجهیزات حرفه ای و سینمایی
 • کیفیت ویدئو 2048 | 4K
 • با نرخ 60 فریم
 • گوینده حرفه‌ای با صدای آشنا
 • کیفیت صدا 320
 • تدوین تخصصی | اصلاح رنگ
 • موشن‌دیزاین | ویدئوگرافیک
 • تهیه استوری‌بورد
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

ساخت ویدئو سریالی

قیمت ساخت ویدیو سریالی
میلیون تومان 20 شروع قیمت از 20 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • محتوا اختصاصی
 • تیزر رئال و فانتزی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • تیم کارگردانی و تولید
 • تجهیزات حرفه ای و سینمایی
 • کیفیت ویدئو 2048 | 4K
 • با نرخ 60 فریم
 • گوینده حرفه‌ای با صدای آشنا
 • کیفیت صدا 320
 • تدوین تخصصی | اصلاح رنگ
 • موشن‌دیزاین | ویدئوگرافیک
 • تهیه استوری‌بورد
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

مزایا و برخی مشکلات ویدئو مارکتینگ

مزیت های ویدیو مارکتینگ مشکلات ویدئو مارکتینگ
تاثیرگذاری سریع و ساده حساسیت بالا در مراحل تولید و تدوین
جذابیت بالا برای مخاطبان هدف هزینه بالاتر تولید محتوا نسبت به سایر روش ها
افزایش بازدیدکنندگان وب سایت نیازمندی به یک تیم متخصص و حرفه ای
انتقال ویروسی محتوا ویدیویی تماشا ویدئو مستلزم اینترنت با سرعت زیاد است
ایجاد حس اعتماد و اعتبارسازی تماشا ویدئو حجم زیادی از اینترنت نیاز دارد
روش بهینه برای آشنایی مخاطبان با خدمات و محصولات
ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

شرکت ساخت تیزر

ساخت تیزر تبلیغاتی به منظور استفاده در تبلیغات تلویزیون ، تبلیغات سینمایی ، انتشار در راسنه های تراز اول اینترنتی و همچنین شبکه نمایش خانگی امری است بسیار دقیق و حساس و کلید اصلی موفقیت این نوع محتوا در هنگام اجرای کمپین های تبلیغاتی فقط خلاقیت است اما علاوه بر خلاقیت باید تمام استاندارد های کیفی بسیار بالا باشد .

ساخت و تولید این نوع از محتوا ویدیویی باید توسط تیمی مجرب و خلاق اتنجام شود و نیازمند تجهیزات حرفه ای است که آنلاین استارت با بهره‌مندی از تیمی متخصص ، جوان و خلاق و همچنین تجهیزات به روز و حرفه ای به کمک و راهنمایی تیم دیجیتال مارکتینگ اقدام به تولید تیزرهای تبلیغاتی می نماید.

با دقت نظر به آن که هزینه پخش تبلیغات در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی حتی رسانه های تراز اول آنلاین نسبتا بالا تست باید ساخت تیزرهای این دسته از تبلیغات باید بسیار حرفه ای سناریو نویسی شود و هدف گذاری روایت تنظیم شود سپس متخصصین تولید باید با دقت و وسواس زیاد کار تولید را انجام دهند و در مرحله اخر تیم تدوین باید کار خود را با نهایت مهارت شروع و پروژه را تمام کنند .

آنلاین استارت مفتخر است که با داشتن با تیمی جوان ، خلاق ، ماهر و متخصص می تواند خدمات تولید تیز را با کفیتی مثال زدنی از قدم 0 تا قدم آخر ، سناریو نویسی ، هدف گذاری ، ضبط و تولید و در نهایت تدوین نماید و تجربه ای فوق العاده از تولید تیزر را برای شما مشتریان عزیز به وجود بیاورد .

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای  در دو پکیج نقره ای professional و طلایی Super professional تولید می شود که از نظر سطح کیفی بایکدیگر متفاوت هستند اما هر دو مورد سطح کیفی بالایی دارند و فقط در روند سناریونویسی و برخی از جزئیات و نحوه تولید آن ها تفاوت وجود دارد.

پکیج ساخت تیزر تبلیغات طلایی معمولا به شرکتهایی پیشنهاد می شود که ترجیح می دهند در تبلیغات خود صاحب سبک و روش منحصربفردی بوده و به جای آزمون و خطا و تجربه کردن بی راهه ها، بدون تلف کردن زمان، مستقیم به سمت هدف اصلی خود پیش بروند.

تعرفه ساخت تیزر بصورت رئال / انیمیشن / میکس انیمیشن و رئال

پکیج ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی مدت زمان تولید تیزر تبلیغاتی
پکیج نقره ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای 70 میلیون تومان 30 روز کاری
پکیج طلایی ساخت تبلیغاتی فوق حرفه ای 135 میلیون تومان 50 روز کاری
قیمت ساخت تیزر

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی سریالی

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی از 65٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
زمان ساخت تیزر تبلیغاتی : سالانه

یکی از شیوه های موثرتر دیده شدن تولید تیزرهای سریالی است ، زیرا به جهت همسو بودن ، توالی ، هدفمندی بیشتر ، ایجاد زنجیره محتوایی و ایجاد یک تناسب میان تمام ویدئوها ، تولید محتوا ویدیویی به شیوه سریالی است . 

مجموعه های بزرگ و برندهای مطرح با تکیه بر توان ، قدرت ، جایگاه و همچنین کیفیت تولیدی که دارند ، استفاده از این روش را بر می گزینند .

قرار دادهای سریالی بصورت سالانه منعقد می شوند و شرکت های متقاضی تعداد تیزری که در طی یکسال می خواهند را اعلام می نمایند و سپس بعد از برگزاری جلسات دریافت مشاوره طرح نهایی و استراتژی تولید مشخص می گردد ، بعد از آن آنلاین استارت در طی سال تمام آنچه که توافق شده است و مشترک می خواهد را به مرور زمان به ایشان ارائه می نماییم .

نکته : برخی تیزرهای تبلیغاتی نیاز به اصلاح و تغییرات مکرر دارد که در بستر قرارداد ساخت تیزر تبلیغاتی سریالی به صورت رایگان و در سریعترین زمان ممکن اجرا می گردد.
نکته : سطح کیفیتی تیزر تبلیغاتی سریالی معمولا سطح کیفیتی متوسط در نظر گرفته می شود و چنانچه کارفرما نیاز به ساخت تیزر تبلیغاتی درجه A یا +A داشته باشد، می بایست به صورت مجزا سفارش می دهد.
نکته : ساخت تیزر تبلیغاتی سریالی برای فروش مستقیم کالا، تیزر معرفی محصولات متعدد و … در تلویزیون یا اینترنت کاربرد دارد.

شرکت تولید تیزر

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی سریالی

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی سریالی بر اساس تعداد تیزر در سال تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی مدت زمان تولید تیزر تبلیغاتی
تعرفه ساخت 3 تیزر تبلیغاتی سریالی در سال (تغییرات محدود) 65 میلیون تومان طبق توافق مندرج در قرارداد
تعرفه ساخت 5 تیزر تبلیغاتی سریالی در سال (تغییرات نامحدود) 100 میلیون تومان طبق توافق مندرج در قرارداد
تعرفه ساخت 10 تیزر تبلیغاتی سریالی در سال (تغییرات نامحدود) 160 میلیون تومان طبق توافق مندرج در قرارداد
تیم تولید تیزر تبلیغاتی

پکیج های تولید محتوا ویدیویی کاربردی و ارزان

آنلاین استارت برای آن دسته از کسب و کارها و بیزینس ها در اشل و ساختار محدود و کوچک تر نیز چند پکیج جذاب تولید محتوا ویدیویی طراحی کرده است ، این پکیج ها کاربردهای بسیار متنوعی دارد از جمله انتشار در رسانه های اجتماعی ، وب سایت ، تبلیغات ویدیویی و سایر بسترها ، همچنین این پکیج ها دارای تعرفه های بسیار مناسبی هستند که می تواند به کسب و کارهای کوچک تر نیز کمک کنند تا از تولید محتوای ویدیویی برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر بر مخاطب استفاده کنند .

مشخصات پکیج های تولید محتوا ویدیویی ارزان تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی مدت زمان تولید تیزر تبلیغاتی
فیلمبرداری تک دوربین با 2 لنز و میکروفون تعرفه برای هر پروژه و نهایتا 1 روز 1.5 میلیون تومان 1 روز
تیزر ، آنونس ، فتوکلیپ تعرفه 500 هزار تومان برای هر دقیقه 2 تا 5 روز کاری
لوگو موشن 850 هزار تومان 2 تا 5 روز کاری
فیلم نوشت تعرفه برای هر دقیقه 250 هزار تومان 3 تا 7 روز کاری
لوگو موشن همراه با نریشن 1.5 میلیون تومان 4 تا 10 روز کاری

چرا باید از تولید محتوا ویدیویی استفاده کنیم ؟

قطعا هر فعالیت مبتنی بر تولید محتوا ، یک هدف مشخص دارد آن هم افزایش فروش محصولات و خدمات است ، اما تولید محتوا ویدیویی چه مزایایی دیگری دارد ؟! 

ایجاد احساسات بهتر در مخاطب

انتقال پیام هدف و تبلیغاتی بهتر

انتقال پیام هدف و  پیام تبلیغاتی بهتر

جذب مشتریان و درآمد بیشتر

چند نکته‌ی مهم در ساخت تولید محتوا ویدیویی آنلاین استارت !

چرا تولید محتوا ویدیویی ؟

چرا آنلاین استارت ؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ آنلاین استارت متشکل از تیمی حرفه ای ، جوان ، خلاق و با هدف حمایت از کسب و کارها در فضای پیچیده اقتصادی بوجود آمده است ، که محتوا ویدیویی را با به روزترین تجهیزات تهیه می نماید

ایده تولید محتوا ویدیویی

ایده اولیه تولید محتوا

در آنلاین استارت مراحل با دقت انجام می شود از قدم اول ایده ، طرح و سناریوی تولید محتوا ویدئویی از ابتدا بر اساس اهداف برند و کسب و کار ، مخاطب و رسانه مورد نظر به صورت اختصاصی برای مشتریان تولید و تهیه می شود.

هزینه تولید محتوا ویدیویی

هزینه ساخت محتوا ویدیویی

یکی از نقاط قوت آژانس دیجیتال مارکتینگ آنلاین استارت ، تنوع بسیار زیاد سطوح و اشکال تولید محتوا ویدئویی است که با توجه به درجات کیفیت مورد نظر مخاطب ، از هزینه های بسیار اندک تولید محتوا انجام می‌شود .

محل تولید محتوا ویدیویی

محیط و محل تولید محتوا

در آنلاین استارت امکان تولید محتوا ویدیویی در تمام شهرهای ایران وجود دارد و در صورتی که کسب و کار شما در خارج از تهران قرار دارد ، نگران نباشید ما در کنار شما هستیم .

مراحل اجرای پروژه های تولید محتوا ویدیویی

1. مشاوره ، ایده پردازی و طراحی سناریو تولید محتوا ویدئویی :

اولین قدم در ساخت یک محتوا ویدیویی موفق پس از تماس با آنلاین استارت ، دریافت مشاوره است ، طی جلسه یا جلسات دریافت مشاوره که بصورت حضوری ، تلفنی و اینترنتی برگزار می شود ، هدف گذاری پروژه در وحله اول مشخص خواهد شد ، سپس ایده های کارفرما و پیمانکار طی جلسات بررسی خواهد شد و در نهایت پس از تایید یک ایده ، سناریو تولید و تهیه ویدئو آماده می‌شود .

نکته : در طی این جلسات برآورد هزینه ، موقعیت مکانی ضبط و تولید محتوا صورت خواهد گرفت و با تایید کارفرما خواهد رسید .

سناریو ساخت تیزر
ایجاد زیرساخت تولید

2. برنامه ریزی اجرا پروژه تهیه و تولید :

قدم دوم تولید یک پروژه تولید محتوا ویدیویی در تمام اشکال و انواع آن ، گردآوری تجهیزات و لوازم مورد نیاز و همچنین ایجاد زیرساخت تهیه می باشد . در این مرحله با توجه به سناریو برنامه ریزی شده در قدم اول ، تجهیزات مورد نیاز ، بازیگران و همچنین محل فیلمبرداری مشخص خواهد شد .

3. کارگردانی و فیلمبرداری و یا ساخت محتوا :

در این مرحله تیم تولید بسته به نوع محتوا و پروژه اقدام به تهیه ، تولید و یا ساخت محتوا می نماید ، اگر نیاز به فیلمبرداری باشد تیم آنلاین استارت در محل مورد نظر حاضر خواهد شد و بنا به سطح کیفی محتوا تجهیزات مورد نیاز را به موقعیت می آورد و مراحل تولید و فیلمبرداری را به انجام می رساند .

تهیه و تولید محتوا ویدیویی
تدوین ویدئو تبلیغاتی

4. تدوین صدا و تصویر  :

در آخرین مرحله که توسط آنلاین استارت انجام می پذیرد ، تدوین صدا ، تصویر است ، در این مرحله ویدئو نهایی حاصل می شود ، تمام افکت ها ، لوگو موشن ها و بسیاری دیگر از ترفندهای بصری در این مرحله به ویدیو افزوده می شود و پیش نمایش به کارفرما ارائه می شود و پس از اصلاح های نهایی ، محصول و محتوا نهایی به صمع و نظر کارفما می رسد و به ایشان تحویل داده می شود .

5. انتشار صحیح در رسانه ها  :

این مرحله اخرین مرحله فرآیند تولید محتوا ویدیویی است و کارفرما پس از دریافت فایل ویدیویی نهایی خود می بایست در بهترین بسترهای ممکن این عمل را به انجام برساند و منتظر دریافت بازخوردهای مثبت خود هم در زمینه برندسازی و خصوصا زمینه افزایش فروش بنشیند .

نکته : آنلاین استارت آماده انتشار حرفه ای محتوا ویدیویی شما در تمام رسانه ها می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تبلیغات ویدیویی مراجعه نمایید .

انتشار محتوا ویدیویی

هم اکنون برای سفارش تولید محتوا ویدیویی خود با ما تماس بگیرید

آنلاین استارت شما را در این مهم همراهی خواهد کرد 

تبلیغات ویدیویی ریتارگتینگ

استودیو آنلاین استارت پرچم‌دار تولید محتوا ویدیویی

تولید محتوا ویدیویی تیزر آگهی بازرگانی فتوکلیپ موشن لوگو آنونس تیزر تبلیغاتی مصاحبه ویدیو معرفی محصول لوگو موشن  ویدیوی سریالی خود را به ما بسپارید

امروزه با توجه به فشرده‌گی بسیار زیاد بازار در تمام حوزه ها و سخت شدن رقابت بین کسب و کارهای مختلف تاثیرگذاری صحیح بر مخاطب یک اصل غیر قابل انکار است ، از همین رو تولید محتوا ویدیویی نیز مورد اقبال بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ قرار گرفته است .

با توجه به افزایش کیفیت و سرعت اینترنت و همچنین توسعه بسترهای اشتراک محتوا در اینترنت یکی از حوزه های مهم فعالیت آزانس های دیجیتال مارکتینگ حرفه ای تولید محتوا است ، از همین رو است که آژانس دیجیتال مارکتینگ آنلاین استارت اقدام به راه‌اندازی استودیو تولید محتوا خود کرده است و از این پس شما می توانید با یک تیم حرفه ای در حوزه تبلیغات دیجیتال ، در زمینه تولید محتوا خود نیز همکاری نمایید.

تولید محتوا انواع و اقسام مختلفی دارد اما امروزه در سال 2021 بالاترین نرخ بازدهی از میان تمام انواع تولید محتوا ، محتوا ویدیویی است ، که آنلاین استارت توانسته طیف وسیعی از انواع و اقسام تولید محتوا ویدیویی را  در استودیو تولید محتوا خود به مخاطبان خود ارائه دهد.

آنلاین استارت با تولید محتوا ویدیویی مختلف برای مشترکین خود گامی مهم برای افزایش نرخ فروش و بهبود وضعیت برندینگ ایشان برداشته است. 

یکی از مهمترین این کمپین های تبلیغاتی برگزاری کمپین های تبلیغات ویدیویی است که نرخ بازدهی چشمگیری در میان سایر تبلیغات ها دارد از همین رو باید محتوا مورد نیاز این کمپین ها بصورت کاملا حرفه ای تهیه و تولید شود ؛ آنلاین استارت با تکیه بر تجربیات و تخصص تیم تولید محتوا خود از شما دعوت می نماید تا تولید محتوا ویدیویی خود اعم از تیزر و موشن گرافی و … خود را به استودیو تولید محتوا آنلاین استارت بسپارید برای این منظور با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

آنلاین استارت اینجا است تا پس از مشاوره دادن حرفه ای در حوزه تدوین استراتژی تولید محتوا ویدیویی ، تولید حرفه ای محتوا ویدیویی تبلیغاتی ، نحوه انتشار تبلیغات و تجزیه و تحلیل گزارشات کمپین برای کسب و کار شما اقدام به تولید محتوا مد نظر شما نماید .

جهت دریافت مشاوره با پشتیبانی آنلاین استارت به شماره تماس 91012055-021 تماس بگیرید

نمونه کارهای انواع محتوا ویدیویی

برای مشاهده سایر نمونه کارهای استودیو تولید محتوا آنلاین استارت به صفحه نمونه کارهای مار مراجعه نمایید 

برخی از سوالات متداول شما در مورد تبلیغات ویدیویی

به نوعی از تبلیغات ویدیویی ، تبلیغاتی CPCV می گویند که در آن تبلیغ دهنده به ازای مشاهده‌ی کامل ویدیویی تبلیغاتی توسط بینندگان پول می پردازد ، یعنی اگر ویدئو تبلیغاتی به انتها نرسد و به هر دلیلی کاربر آن را ببندد ، تبلیغ دهنده پولی در ازا آن نمی دهد

به نوعی از تبلیغات ویدیویی ، تبلیغاتی CPC می گویند که در آن تبلیغ دهنده به ازای هر کلیکی که به روی ویدیو یا بنر تبلیغاتی اش می شود هزینه پرداخت می کند ، بصورت کلی حداقل مبلغ پرداختی برای هر کلیک متفاوت است 

به نوعی از تبلیغات ویدیویی ، تبلیغاتی  CPI می گویند که در آن تبلیغ دهنده به ازای هر نصب و یا باز کردن اپلیکیشن مبلغی را پرداخت می کند .

به نوعی از تبلیغات ویدیویی ، تبلیغاتی  CPA می گویند که در آن تبلیغ دهنده به ازای هر اقدام خاصی که نیاز دارد مثلا پر کردن فرمی خاص و یا دریافت اطلاعاتی هاص یا اقدامی خاص بر روی وب سایت و اپلیکشین مبلغی می پردازد

ترکر‌ها (Tracker) سرویس سوم شخصی (Third Party) هستند که مورد تایید تبلیغ‌دهنده و آژانس تبلیغ کننده  می باشند و خدمات خود را تحت دو کلیدواژه اصلی Analytics و Attribution ارائه می‌‌کنند. به عبارت دیگر، چون شمارش این سیستم‌ها بی‌طرف است و مثل تبلیغ‌دهنده یا شبکه‌ی تبلیغاتی، منافعی ندارند ، می‌توان با استفاده از گزارش‌های آماری آن‌ها تعارض‌های آماری میان پنل شبکه تبلیغاتی با گزارش‌های تبلیغ‌دهنده را مشخص و مشکلات را مرتفع نمود .

بیدینگ همان تعرفه تبلیغاتی به شکل مزایده است ، به این معنا که برای هر شکل خاص از تبلیغات یک کف قیمت وجود دارد ، یعنی هر تبلیغ کننده می تواند با افزایش نرخ بیدینگ خود حجم بیشتری از تبلیغات را به سمت خود هدایت کند که البته این حجم با کیفیت خود محصول و محتوای تبلیغاتی نیز رابطه مستقیم دارد و برایندی از این عوامل مشخص کننده‌ی حجم نهایی ترافیک دریافتی خواهد بود که به صورت لحظه ای توسط موتور هوشمند مصنوعی محاسبه می‌شود.

پیشنهاد آنلاین استار این است که با کف قیمت شروع کنید و اگر پس از دو یا سه روز هزینه‌ی مصرفی کمپین کمتر از بودجه‌ی روزانه‌‌ی شما بود اقدام به افزایش هزینه یا بید کنید. توجه داشته باشید در اجرای کمپین ها آنلاین استارت همواره نرخ بیدینگ مورد نیاز شما را مشخص می نماید و شما لازم نیست نگران این مسائل باشید 

اولین قدم برای اجرای یک کمپین حرفه ای ویدیویی شما باید با کارشناسان آنلاین استارت تماس بگیرید و از مشاوره ما برای قدم های بعدی راهنمایی بگیرید

campain video marketing

با آنلاین استارت در دنیای پیچیده و پر سود تبلیغات مطمئن قدم بگذارید !

مخاطبان کسب و کار شما هم اکنون درحال مشاهده تبلیغات رقبای شما هستند ! 

خدمات اجرای کمپین تبلیغات ویدیویی باید دقیق و منظم انجام شود 

تعداد بسترهای پخش تبلیغات ویدیویی شما
0 +
پشتیبانی 365 روزه آنلاین استارت
0
انواع کمپین های ویدیویی
0 +

استودیو تولید محتوا آنلاین استارت

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارائه خدمات تولید محتوا ویدیویی و دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ و فنی در این خصوص با آنلاین استارت تماس بگیرید !

مشاورین ما اینجا هستند تا به شما عزیزان در خصوص خدمات تولید محتوا ویدئویی و هر گونه سوال احتمالی در این زمینه با آرامش خاطر توضیح دهند 

با آنلاین استارت الماس دنیای کسب و کار خود باشید 

پیمایش به بالا