خدمات تولید محتوا متنی

تولید محتوا متنی رپورتاژ مقاله مگاپست

Content Is King

محتوا پادشاه است

 

تولید محتوا و یا محتوا پادشاه است ، شعار معروف گوگل !

احتمالا شما هم این شعار معروف گوگل را شنیده اید ، اما چرا ؟! از آنجایی که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش میزان استفاده کاربران از اینترنت ، محتوا سطح وب روز به روز دقیق تر و تخصصی تر شده است ، به گونه ای که در حال حاضر شما تقریبا اطلاعاتی نیست که نتوانید از طریق اینترنت پیدا کنید ! اما راه جستجوی کاربران برای رسیدن به محتوای مورد نیاز چیزی نیست جز گوگل ، حالا اینجاست که گوگل برای انتخاب نتایج بهتر به محتوای بهتر توجه می نماید. 

اما چه محتوایی مورد استقبال گوگل است ؟!

تولید محتوایی برای گوگل مفید است که بتواند نیاز مخاطب را بصورت کامل رفع نماید ، تولید محتوا در سطح وب باید به گونه ای باشد که اصول مد نظر گوگل بصورت کامل رعایت شود ، تولید محتوا برای یک وب سایت باید کاملا یونیک تولید شود ، باید اطلاعات مندرج در مقاله و وب سایت شما بصورت کاملا طبیعی تولید شده باشد و از هیچ یک از منابع موجود در سطح وب کپی نشده باشد ؛ با توجه به این تفاسیر تولید محتوا متن محور یا تولید محتوا متنی یک کار تخصصی و دقیق است .

تولید محتوا و کپی رایتینگ باید به گونه ای انجام شود که علاوه بر پاسخگویی به نیاز مخاطب ، اصول SEO در آن به خوبی رعایت شود ، علاوه بر دو مورد قبلی دو مورد خیلی مهم دیگر نیز وجود دارد که صرفا متخصصان امور تولید محتوا و دیجیتال مارکترها از آن مطلع هستند آن هم ترغیب مخاطب به مطالعه سایر مقالات و همچنین ترغیب کاربر به اشتراک و یا اقدام به عملی مارکتینگی است مثلا ترغیب کاربر به ارسال شماره تلفن یا ادرس ایمیل خود ، که پس از آن فرآیندهای مارکتینگی توسط مدیران وب سایت و کسب و کار آغاز شود .

 

تولید محتوا متن محور

خدمات تولید محتوا

تولید محتوا در آنلاین استارت ، از رویا تا واقعیت کسب و کار شما را در برخواهد 

تولید محتوا یک فرآیند الزامی است ، اگر تولید محتوا حرفه ای انجام نمی دهید یعنی هنوز کسب و کار آنلاین ندارید !

تولید محتوا یک کار تخصصی دقیق و نیازمند مهارت های بسیار است ، پس اگر شما تخصص لازم را ندارید بیهوده زمان خود را  از دست ندهید ، هدف تولید محتوا دیده شدن بیشتر است و برای این منظور باید یک قدم از رقبا جلوتر باشید . آنلاین استارت اینجاست تا بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و با هزینه ای بسیار مناسب ، کلیه امور مربوط به تولید محتوا برای وب سایت شما را به عهده بگیرد .

سفارش تولید محتوا متنی یا سفارش نوشتن مقاله در شبکه حرفه ای توسعه کسب و کار آنلاین استارت به همراه مشاوره تخصصی به مدیران سایت ارائه می شود ، پیش از اقدام به انجام هر کاری شما نیازمند مشاوره ای حرفه ای هستید و آنلاین استارت در کنار شما است .

بازاریابی محتوا

هدف اصلی تولید محتوا

هدف اصلی و اساسی هر فرآیندی به روی یک وب سایت درآمدزایی است ، بازاریابی محتوا و یا Content Marketing یکی از جدیدترین متد بازاریابی و تبلیغات است که امروزه تمامی شرکت ها و کمپانی های بزرگ از آن بهره می برند .

اما چرا محتوا تا این حد مهم شده است ؟

امروزه در دنیای صنعتی و مصرف گرایی ، هنگام خرید محصول یا دریافت خدمات ، سیل عظیم انتخاب ها در پیش چشم مشتریان قرار میگیرد ، برندهای مختلف با تبلیغات های گسترده ، باعث می شوند که انتخاب برای مشتریان بسیار پیچیده شود ، از همین رو است که بازاریابی محتوا نقش جدی خود را ایفا می نماید ، مشتریان برای حل این معما پیچیده هنگام خرید و یا دریافت خدمات ، نیازمند یک فرد متخصص هستند و به متخصص هر حوزه مشخص اعتماد بیشتری می نمایند و از همین جهت برای هر کسب و کاری لازم است به مشتریان خود نشان دهد در حوزه فعالیت خود متخصص و ماهر است ، این امر موجب می شود مخاطبان مطالب ، محتوا ، مقالات و آموزش های شما تبدیل به مشتری شوند و همچنین و مشتریان شما با اطمینان خاطری بیشتر و راحت تر از شما خرید نمایند .

وب سایت و شبکه های اجتماعی هم اکنون فضای بسیار مناسبی برای تولید محتوا هستند تا مخاطبان سردرگم را با محتوایی مفید و حرفه ای جذب کسب و کار خود نمایید ، هم اکنون اگر وب سایت دارید و در شبکه های اجتماعی فعالیت می نمایید لازم است تا اقدام به تولید محتوا تخصصی نمایید .امروزه تولید محتوا در اشکال مختلف صورت میگیرد و هر کدام از این فرمت ها مخاطبان بی شمار خود را دارند که این امر برای کسب و کار شما چه آنلاین و چه آفلاین الزام آور است که در تمام فرمت ها اقدام به تولید محتوا و بازاریابی محتوا انجام دهید ؛ توجه داشته باشید که اولین و مهمترین فرمت همچنان در قالب مقالات و آموزش های متن محور است .

تولید محتوا متنی

بازاریابی محتوا از کجا شروع می شود ؟

بازاریابی محتوا و تولید محتوا متنی و حتی سایر فرمت ها برای شروع دارای 3 فاز اصلی می باشد که ابتدا باید این 3 مرحله را تدوین و سپس اقدام به بازاریابی محتوا نمایید.

این 3 فاز اصلی عبارت هستند از : تدوین استراتژی تولید محتوا ، فرآیند تولید محتوا و استراتژی انتشار محتوا ؛ بازاریابی از طریق محتوا 3 اصل کلیدی دارد که اشاره شد توجه داشته باشید در زنجیره بازاریابی محتوا می بایست به دقت و بصورت کاملا حرفه ای تمام اصول را رعایت نمایید .

در نظر بگیرید که استراتژی تولید محتوا بصورت کامل و دقیق تدوین کرده اید و دقیقا می دانید که چه مطالبی و چه اطلاعاتی قرار است به مخاطب ارائه نمایید اما در مرحله بعدی ، یعنی در مرحله تولید محتوا یا تدوین مطالب در قالب ها و فرمت های مختلف ضعف در اجرا داشته باشید ، محتوایی تولید شده به درستی نگارش نشده ، فرآیندهای مارکتینگ درش لحاظ نگردیده ، برای موتورهای جستجو بهینه نشده ، از تصاویر جذاب استفاده نشده باشد محتوا وایرال و در گوگل به درستی جایگاه خود را پیدا نخواهد کرد و میزان اثربخشی کافی برای شما نخواهد داشت و مخاطبان را با مطالب و محتوا درگیر نمی نماید ، در این هنگام فرآیندهای مرتبط با بازاریابی دیجیتال شکست خواهد خورد . 

آنلاین استارت اینجا است تا برای شما استراتژی تدوین و تولید محتوا را در قدم اول تنظیم نماید و در قدم دوم محتوایی جذاب ، گیرا ، درگیر کننده تولید نماید و در نهایت در بستر های مختلف برای شما منتشر کند . اما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا تمام فرآیندهای ” بازاریابی محتوا ” را به درستی طی نمایید و اثربخش ترین کسب و کار در حوزه خود شوید.

بازاریابی محتوا متن محور

آنچه در رویای شما است را ما به واقعیت گره خواهیم زد

قطعا شما هم مثل هر مدیر و صاحب هر کسب و کاری دوست دارید که در حوزه کسب و کار خود مرجع باشید ، این قطعا رویای هر کسب و کاری است ، این مهم در دنیای امروز صرفا با تبلیغات اتفاق نمی افتد و دنیایی که گوگل پادشاهی می کند ،  متخصص ها مرجع خواهند بود ، در هر کسب و کاری که تصور کنید این روزها تولید محتوا حرف اول و آخر را می زند اما این محتوا باید چه شاخصه هایی داشته باشد ؟ 

 • محتوا تولید شده هرگز نباید کپی شده از سایر وب سایت ها یا منابعی موجود در سطح وب باشد ، الگوریتم پنگوئن گوگل موتوری توسعه یافته برای تشخیص این موارد است ، پس برای جلوگیر از مجازات شدن توسط گوگل توجه داشته باشید هرگز محتوا تولید شده کپی برداری نشده باشد و بصورت کاملا طبیعی و شخصی سازی شده نوشته شود. 
 • محتوا تولید شده می تواند از ترجمه متون و مقالات خارجی بهره برداری شده باشد . محتوا ترجمه شده به منزله کپی برداری برای گوگل نیست و استفاده از منابع سایر زبان ها می تواند ایده ای خلاقانه ، ساده و کم هزینه باشد پس همیشه وب سایت های همکاران خارجی زبان منابعی مفید برای تولید محتوا هستند ؛ آنلاین‌استارت با بررسی کسب و کارهای خارجی اما مشابه شما مقالات بسیار کاربردی را ترجمه ، بهینه و بومی سازی خواهد کرد.
 • تالیف مقالات و محتواهای متن محور از جمله بهترین روش ها برای جذب مخاطب واقعی و همچنین تبدیل مخاطبان به مشتریان خدمات و محصولات و حتی محتوای شما است ، آنلاین استارت با تحقیق حول محور مطالب درخواستی شما دست به تالیف مقالات و محتوای درخواستی مشتریان خواهد زد. 
 • از دیگر ویژگی هایی که برای محتوا متنی باید رعایت شود خصوصا محتوا تولیدی برای سطح وب ، رعایت اصول کامل بهینه سازی برای موتورهای جستجو است ، رعایت اصول SEO ( اصول سئو ) از نکات الزامی و اجباری است که تیم تولید محتوا آنلاین استارت به مشتریان خود تضمین رعایت تمامی اصول بهینه سازی و یا SEO را می دهد . برخی از اصول بهینه سازی و سئو عبارت هستند از رعایت نسبت کلمات کلیدی به متن ، تهیه عناوین جذاب که شامل عبارت کلیدی باشد ، پارگراف بندی مناسب و بهینه که شامل کله و عبارت هدف باشد . در آنلاین استارت پس از تولید محتوا ، مقاله و متن تولید شده به بخش سئو ارجاع می شود و اصول سئو داخلی ( OnPage SEO ) بر روی مقاله چک و در صورت رعایت نشدن برخی نکات افزوده می گردد. 
 • از دیگر عواملی که برای هر محتوا متن محوری در سطح وب لازم است تصاویر جذاب و گیرا است ، نرخ افزودن تصاویر به ازای هر 250 تا 350 کلمه یک تصویر مرتبط با مطالب است ، آنلاین استارت در محتوا تولیدی خود از تصاویر کاملا یونیک و 100% پولی استفاده می نماید. 
 • علامت گذاری ها در نگارش محتوا بسیار حائز اهمیت است و باید بصورت کاملا دقیق صورت بگیرد (ویرگول، نقطه، بولت و شماره گذاری ها) از این رو آنلاین استارت تمامی محتواهای تولیدی در تیم را زیر نظر ویراستار بررسی می نماید.

همین حالا برای مرجع شدن در کسب و کار خود بازاریابی محتوا را آغاز نمایید

آنلاین استارت شما را در این مهم همراهی خواهد کرد 

چرا باید در فرآیند دیجیتال مارکتینگ از بازاریابی محتوا استفاده کنید ؟

اگر از آنلاین استارت مشاوره بگیرید در جواب خواهیم گفت چون شما باید در نگاه مخاطبان و مشتریان خود مرجع اطلاعات ، خدمات و محصولات باشید

استراتژی‌های هوشمندانه محتوا، یکی از ستون های بازاریابی دیجیتال است که احتمالا بسیاری از فرآیندهای دیگر بازاریابی آنلاین بر پایه آن استوار است .

محتوای متنی باید نیازها ، پرسش ها ، دغدغه های مخاطبان هدف شما را در نظر بگیرد و در راستای اهداف کسب و کار شما تنظیم ، تحلیل و تولید شود؛ اگر تمام این موارد را به درستی رعایت نمایید آنگاه نرخ تبدیل شگفت انگیزی خواهید داشت ، کاربران و بازدید کنندگان با نرخ بسیار مناسبی به مشتری تبدیل می شوند. توجه داشته باشید همراه باید استایل تولید محتوای متنی برای کمپین‌های مختلف شما و هر آن چیزی که در شبکه‌های اجتماعی می‌نویسید، باید فرق داشته باشد. گاهی اوقات، برخی بازاریابان تمام بودجه تبلیغات و یا بودجه تولید محتوا خود را بر روی یک بخش و یا یک فرمت تولید محتوا می‌گذارند، مثلا تولید ویدئو. اما هیچوقت تاثیر یک محتوای متنی با کیفیت و خوب و جذاب را دست کم نگیرید. محتوایی که خوب نوشته شده باشد، می‌تواند مخاطبان شما را به سمت سایت و شبکه‌های اجتماعی شما جذب کند و احتمالا با نرخ مناسبی آنها را به مشتری تبدیل کند  

بازاریابی با محتوا

تولید محتوا متنی و یا نوشتن مقاله اینترنتی در آنلاین استارت چگونه انجام می شود ؟!

فرآیند تولید محتوا ، خصوصا محتوا متنی و یا نوشتن انواع مقالات در آنلاین استارت به شیوه زیر انجام می شود و شامل مراحل زیر است و آنلاین استارت از اولین قدم تا اخرین مرحله در کنار شما خواهد بود :

 1. بررسی و تحلیل کلمه کلیدی مناسب برای محتوا 
 2. تعیین عناوین جذاب و گیرا شامل کلمه کلیدی 
 3. تحقیق در مورد مطالب مورد نیاز در محتوا
 4. ترجمه و یا تالیف محتوا متنی 
 5. بررسی و بهینه سازی مطالب محتوا برای موتورهای جستجو ( انجام فرآیند های SEO )
 6. ویراستاری محتوا بر اساس اصول نگارش ادبیات فارسی
 7. افزودن المان های دیجیتال مارکتینگ برای افزایش نرخ تعامل و مشارکت کاربران ( مشاوره )
 8. ارائه محتوا ، مقاله و یا مطالب به کارفرما برای انتشار
تولید محتوا

پشنهاد آنلاین استارت پیش از شروع کمپین تولید محتوا  !

!! توجه !!

به منظور افزایش سطح کیفی مطالب سایت و کسب و کار خود ابتدا سعی نمایید مطالبی که در گذشته تولید کرده اید و احتمالا شامل کلمات کلیدی مهمی برای کسب و کار شما نیز می باشد را از نظر محتوایی ، بصری ، فنی (SEO و اصول نگارشی )،  غنی و به روز نمایید ؛ همچنین به منظور انسجام بیشتر بین مطالب و بهبود میزان تاثیرگذاری بر روی مخاطب و بازدید کننده سعی نمایید‌ مطالب از یک اصول پایه پیگیری شوند .

آنلاین استارت می تواندی مطالب گذشته وب سایت شما رابا هزینه ای کمتر بازنویسی نماید

مراحل تولید محتوا متنی

تعرفه تولید محتوا متن محور آنلاین استارت !

پکیج های مختلف خدمات تولید محتوا متنی ، پیش از خرید از آنلاین استارت مشاوره بگیرید !

طرح برنزی
تولید محتوا متنی
هزار تومان 290 بدون تخفیف
 • زمان تحویل 3 روز کاری
 • یک محتوا 1000 کلمه ای
 • انتخاب کلید واژه کانونی ارزشمند
 • بهینه سازی متن ( SEO )
 • شامل 5 تصویر خریداری شده
 • بهینه سازی تصاویر ( Image SEO )
 • بهینه سازی کیفیت محتوا
 • تالیف و ترجمه
 • بازبینی و ویراستاری متن
 • لحن رسمی ، عامیانه ، صمیمانه ، طنز
 • توزیع مناسب محتوا
 • لینک سازی داخلی
 • لینک سازی خارجی
 • آموزشی ، رپورتاژ، لندینگ ، شرح محصول ، جزیره ای
طرح نقره ای
تولید محتوا متنی
هزار تومان 500 80 هزار تومان تخفیف
 • زمان تحویل 3 روز کاری
 • یک محتوا 2000 کلمه ای
 • انتخاب کلید واژه کانونی ارزشمند
 • بهینه سازی متن ( SEO )
 • شامل 9 تصویر خریداری شده
 • بهینه سازی تصاویر ( Image SEO )
 • بهینه سازی کیفیت محتوا
 • تالیف و ترجمه
 • بازبینی و ویراستاری متن
 • لحن رسمی ، عامیانه ، صمیمانه ، طنز
 • توزیع مناسب محتوا
 • لینک سازی داخلی
 • لینک سازی خارجی
 • آموزشی ، رپورتاژ، لندینگ ، شرح محصول ، جزیره ای
محبوب
طرح طلایی
تولید محتوا متنی ( مگا پست )
میلیون 1.1 شروع قیمت از 1 تا 1.8
 • زمان تحویل 6 روز کاری
 • یک محتوا 5000 الی 8000 کلمه ای
 • انتخاب کلید واژه کانونی ارزشمند
 • بهینه سازی متن ( SEO )
 • شامل تصاویر خریداری شده به تعداد کافی
 • بهینه سازی تصاویر ( Image SEO )
 • بهینه سازی کیفیت محتوا
 • تالیف و ترجمه
 • بازبینی و ویراستاری متن
 • لحن رسمی ، عامیانه ، صمیمانه ، طنز
 • توزیع مناسب محتوا
 • لینک سازی داخلی
 • لینک سازی خارجی
 • آموزشی ، رپورتاژ، لندینگ ، شرح محصول ، جزیره ای
پیشنهاد ما

تولید محتوا متنی به صرفه و حرفه ای

برای تولید محتوای حرفه ای و به صرفه آنلاین استارت پکیج های دوره ای خود را  پیشنهاد می نماید

تولید محتوا مستمر و حرفه ای چرا ؟

تولید محتوا باید روندی مستمر و بخشی جدی از پروسه بازاریابی و تبلیغات شما باشد ، این امر هم از نگاه مخاطب بسیار حائز اهمیت است زیرا ، در نظر ایشان کسب و کار شما همواره زنده و پویا است و هم از نظر موتورهای جستجو خصوصا گوگل ، وب سایت شما دائما درحال آپدیت و بروزرسانی است که این نیز یکی از مهمترین معیارهای گوگل برای اعطا جایگاه بهتر به وب سایت ها می باشد . از این رو پیشنهاد آنلاین‌استارت به مشتریان خود همراه استفاده از پکیج های مستمر تولید محتوا است .

از جمله فرآیندهای لازم جهت اجرای درست و صحیح کمپین تولید محتوا متنی ، تدوین استراتژی محتوا است ؛ که لازم است پس از بررسی های دقیق جهت تدوین مناسب استراتژی تولید محتوا متنی ، یک جدول و تقویم محتوایی نیز تنظیم نمایید ، این جدول هم به مدیران وب سایت کمک می نماید تا با دقت نظر بیشتر اقدام به انتظار مطالب نمایند ، هم به کاربران ریتم به روزرسانی شما را اطلاع می دهد و در نهایت از همه مهمتر به کرولر های گوگل کمک می نماید تا محتوا افزوده شده شما با سرعت بسیار بیشتری در نتایج جستجو ایندکس شود .

پکیج نیمه حرفه ای
پکیج تولید محتوا متنی ( مقاله )
میلیون تومان 5.5
 • زمان تحویل تا 30 روز کاری
 • شامل 12 مقاله 1800 کلمه ای
 • تدوین استراتژی تولید محتوا
 • تنظیم تقویم تولید محتوا
 • انتخاب کلید واژه کانونی ارزشمند
 • بهینه سازی متن ( SEO )
 • شامل 5 تصویر خریداری شده در هر مقاله
 • بهینه سازی تصاویر ( Image SEO )
 • بهینه سازی کیفیت محتوا
 • تالیف و ترجمه
 • بازبینی و ویراستاری متن
 • لحن رسمی ، عامیانه ، صمیمانه ، طنز
 • توزیع مناسب محتوا
 • لینک سازی داخلی
 • لینک سازی خارجی
 • آموزشی ، رپورتاژ، لندینگ ، شرح محصول ، جزیره ای
پکیج حرفه ای
پکیج تولید محتوا متنی ( مقاله و مگاپست )
میلیون تومان 8.5
 • زمان تحویل تا 40 روز کاری
 • شامل 15 مقاله 1800 کلمه ای و 2 مگاپست
 • تدوین استراتژی تولید محتوا
 • تنظیم تقویم تولید محتوا
 • انتخاب کلید واژه کانونی ارزشمند
 • بهینه سازی متن ( SEO )
 • شامل 5 تصویر خریداری شده در هر مقاله
 • بهینه سازی تصاویر ( Image SEO )
 • بهینه سازی کیفیت محتوا
 • تالیف و ترجمه
 • بازبینی و ویراستاری متن
 • لحن رسمی ، عامیانه ، صمیمانه ، طنز
 • توزیع مناسب محتوا
 • لینک سازی داخلی
 • لینک سازی خارجی
 • آموزشی ، رپورتاژ، لندینگ ، شرح محصول ، جزیره ای
تولید محتوا برای وب سایت

تولید محتوا متنی چه اهمیتی برای کسب و کار اینترنتی دارد ؟

در دنیای قرن 2021 و همچنین بازار سال 1400 ایران رقابت بر سهم بازار بسیار پیچیده تر از گذشته است ، روزانه میلیون ها جستجو در گوگل انجام می شود که افرادی این جستجوها را انجام میدهند که به دنبال رفع نیاز خود هستند ؛ امروزه بسیاری از مردم جواب سوال های خود را در اینترنت جستجو می کنند ! آموزش ها آنلاین شده است و بازار به مرور به دست متخصصین افتاده است ، امروزه اگر سرمایه داران حرف اول را رد حوزه های مختلف کسب و کار بزنند ، این متخصصان هستند که حرف آخر را می زنند !

چرا باید در وب سایت و سایر پلتفرم ها اقدام به تولید محتوا نمایید ؟

اگر شما یک وب‌سایت یا به عبارتی کسب و کار اینترنتی ، وبلاگ یا فروشگاه آنلاین دارید ، شما نیاز دارید که سریعا به نماد تخصص در حوزه خود تبدیل شوید و این امر ممکن نیست مگر با تولید محتوا تخصصی در حوزه کسب و کاری خود .

تولید محتوا متنی یکی از ارزان ترین، رایج ترین و تاثیرگذار ترین، نوع تولید محتوا و بازاریابی محتوا است که آنلاین استارت به شما پیشنهاد می نماید هر چه سریعتر اقدام به تدوین استراتژی تولید محتوا و تنظیم تقویم محتوا کنید تا به مرور زمان حرف اول و آخر در حوزه کاری خود را بزنید.

مخاطبان شما در دنیای دیجیتال از طریق محتواهای منتشر شده شما با برندتان آشنا می شوند و سپس با شما ارتباط برقرار می‌کنند. باراریابی محتوایی با هزینه بسیار کمنر از سایر تبلیغات روی مخاطب شما تاثیر مستقیم می‌گذارد.

وقت آن است تا کسب و کار خود را با بهترین شکل به مخاطبان خود معرفی نمایید !

آنلاین استارت شوالیه تولید محتوا متن محور

تولید محتوا مقاله خبری آموزشی رپورتاژ شرح محصول مگاپست ابر محتوا لندینگ جزیره ای ترجمه گزارش تحلیلی خود را به ما بسپارید

امروزه به جرات می توانیم بگوییم که محتوا در انواع و اقسام آن چه محتوا متن ، چه محتوای تصویری ، محتوای ویدئویی و همچنین محتوا صوتی ، همچون خون در رگ های دنیای اینترنت است ؛ روزانه میلیون ها خبر در وب سایت های خبری تولید و منتشر می شود ، میلیاردها کاربر در شبکه های اجتماعی دست به انتشار متن و عکس و ویدئو می نمایند ، در حال حاضر تصور دنیای بدون اینترنت بسیار دشوار است ، اما این واقعیت وجود دارد که اینترنت نیز بدون محتوا بی معنی و مفهوم است .

اینترنت دنیای پیرامون ما را تغییر داده است ، اقتصاد را متحول کرده است ، کسب و کارها را لباسی متفاوت پوشانده است ؛ اما در عصر انفجار اطلاعات ، پادشاهان کسب و کارهای جهان ، کسب و کارهای اینترنتی هستند ، اما چگونه این کسب و کارها گوی سبقت را از یکدیگر می ربایند ؟

تولید محتوا حرفه ای تر نسبت به رقیبان جایگاه کسب و کار شما را نسبت به رقبا ارتقا و بهبود می بخشد .

بسیاری از کسب و کارها اعم از اینترنتی و غیر اینترنتی با رویکرد مرجع گشتن در حوزه کاری خود و جذب بازدیدکننده و درنتیجه مشتری بیشتر اقدام به تولید محتوا می نمایند ، یکی از رایج ترین شیوه های تولید محتوا ، تولید محتوا متنی است که انواع و اقسام گوناگون دارد و کسب و کارهای حرفه ای از اشکال مختلف تولید محتوا متنی به درستی استفاده می نمایند .

آنلاین استارت اینجا است تا پس مشاوره دادن حرفه ای در حوزه تدوین استراتژی تولید محتوا ، تقویم تولید محتوا ، نحوه انتشار محتوا برای کسب و کار شما اقدام به تولید محتوا متنی در ابعاد ، اشکال و اقسام مختلف نماید ، با آنلاین استارت همراه باشید 

جهت دریافت مشاوره با پشتیبانی آنلاین استارت به شماره تماس 91012055-021 تماس بگیرید

تولید محتوا مقاله
تولید محتوا مقاله

تولید محتوا در قالب مقاله از دیگر خدمات قابل ارائه در بخش تولید محتوا آنلاین استارت است

تمامی مقالات تولید شده در آنلاین استارت دارای ضمانت ویراستاری و تاییدیه های رعایت اصول سئو می باشد ، تولید محتوا در قالب مقالات می تواند به رشد کسب و کار و بهبود روند بازاریابی دیجیتال کسب و کار آنلاین شما کمک نماید 

نوشتن مقاله فارق از تخصص نیازمند خلاقیت نیز است تا آنچه در ذهن دارید را به مخاطب ارائه دهد 

تولید محتوا رپورتاژ
تولید محتوا رپورتاژ

تولید محتوا در قالب رپورتاژ و یا رپورتاژ آگهی از جمله خدمات قابل ارائه در بخش تولید محتوا آنلاین استارت است 

تمامی رپورتاژ های تولید شده در آنلاین استارت دارای ضمانت ویراستاری و تاییدیه های رعایت اصول سئو می باشد ، تولید محتوا در قالب رپورتاژ می تواند به رشد کسب و کار و بهبود روند بازاریابی دیجیتال کسب و کار آنلاین شما کمک نماید 

نوشتن رپورتاژ تبلیغاتی فارق از تخصص نیازمند خلاقیت نیز است تا آنچه از کسب و کار خود در ذهن دارید را به مخاطب ارائه دهد 

تولید محتوا صفحه محصول
تولید محتوا شرح محصول

تولید محتوا ویژه شرح و توضیحات محصولات از جمله خدمات پر استقبال مخاطبان آنلاین استارت است .این خدمت قابل ارائه در بخش تولید محتوا آنلاین استارت می باشد

صفحات محصولات شما می باید از داده و اطلاعات و در نهایت محتوا غنی باشند تا مخاطب را مجاب به استفاده از محصول یا خدمت شما کنند ، نوشتن صفحه محصول یک تخصص جدی است و باید به دقت انجام پذیرد

آنلاین استارت صفحه محصولات شما را بصورت کاملا حرفه ای و SEO شده طراحی و بهینه خواهد کرد 

تولید محتوا خبری
تولید محتوا خبری

تولید محتوا در قالب خبر یا اخبار از جمله دیگر خدمات قابل ارائه در بخش تولید محتوا آنلاین استارت است 

تمامی اخبار  تولید شده در آنلاین استارت دارای ضمانت ویراستاری و تاییدیه های رعایت اصول سئو می باشد و همچنین دقیقا مرتبط با حوزه کسب و کاری شما خواهند بود ، تولید محتوا در قالب خبر بصورت مداوم می تواند به رشد کسب و کار و بهبود روند بازاریابی دیجیتال کسب و کار آنلاین شما کمک نماید 

انتشار اخبار مرتبط با کسب و کار می تواند به مرجع بودن شما کمک شایانی نماید  

تولید محتوا آموزشی
تولید محتوا آموزشی

تولید محتوا آموزشی از جمله دیگر خدمات قابل ارائه در بخش تولید محتوا آنلاین استارت است 

محتوا آموزشی کمک شایانی به کسب و کارها در جهت افزایش نرخ هر چه بیشتر مخاطبان می نماید ، از طرفی کسب و کار مورد نظر را در نگاه مخاطبان و بازدیدکنندگان ، یک مرجع و متخصص نشان می دهد که همین امر موجب افزایش ترافیک و در نهایت افزایش فروش محصولات و خدمات می نماید.

تولید محتوا آموزشی تخصص آنلاین استارت است تا شما را به مقاصدتان برساند

تولید محتوا اینفلوئنسری
تولید محتوا اینفلوئنسری

تولید محتوا ویژه اینفلوئنسرها می تواند از جمله خدمات متفاوت آنلاین استارت است .

آنلاین استارت با توجه به حوزه فعالیت اینفلوئنسرها اقدام به تولید محتوا جذاب و وایرال شونده برای ایشان می نماید تا کمک هر چه بیشتر به دیده شدن ایشان نماید 

تولید محتوا صمیمانه ، متناسب با مناسبت های مختلف تقویم ، متناسب با وضعیت و شرایط حال حاضر جامعه و … نکاتی است که باید در این قبیل محتوا رعایت شود .

تولید محتوا آشپزی
تولید محتوا آشپزی

تولید محتوا آشپزی از یکی دیگر از  خدماتی است که آنلاین استارت در بخش تولید محتوا خود ارائه می نماید.

محتوا آشپزی به کسب و کارهای حوزه طبخ و تهیه غذا کمک می نماید تا بصورت مستمر در نگاه مخاطبان قرار گیرند.

دومین محتوا جذاب در جهان محتوا مرتبط با صنایع غذایی است ، پس در صورتی که کسب و کار شما با غذا و خوراک سر و کار دارد ، این موقعیت فوق العاده را از دست ندهید .

آنلاین استارت اینجا است تا بهترین مطالب را برای شما در این حوزه تولید نماید

تولید محتوا سینما

تولید محتوا سینمایی از یکی دیگر از  خدماتی است که آنلاین استارت در بخش تولید محتوا خود به مخاطبان ارائه می نماید .

محتوا سینمای به کسب و کارهای حوزه فیلم و سریال کمک می نماید تا بصورت مستمر در نگاه مخاطبان علاقه مند دنیای تصویر قرار بگیرید و گوی سبقت را از سایر رقبا بربایید

آنلاین استارت با نگاهی نو نسبت به تولید محتوا سینمایی شما را تا رسیدن به آرزوهای خود همراهی می نماید

با تولید محتوا آنلاین استارت قدمی خلاقانه برای کسب و کار خود بردارید

تولید محتوا آماری

تولید محتوا تحلیلی و آماری از مهمترین بخش های تولید محتوا آنلاین استارت است که مخاطبان بسته به حوزه کسب و کاری خود می توانند درخواست تولید محتوا بدهند .

محتوا تولید شده جنبه تجزیه و تحلیل و آماری دارد ، اطلاعات درج شده در این نوع خاص از محتوا از طریق وب سایت آمار و اعداد و ارقام سطح وب است که حتما به شما و مخاطبانتان از کسب و کار شما دید وسیعی خواهد داد .

آنلاین استارت قدمی بلند برای کسب و کار شما برخواهد داشت .

تولید محتوا هنری
تولید محتوا هنری

تولید محتوا هنری یکی از جذاب ترین حوزه های تولید محتوا در آنلاین استارت است ، تولید محتوا هنری می تواند ابعاد و اشکال مختلفی داشته باشد از معرفی بزرگان هنر گرفته تا سبک های متنوع هنری و یا حتی معرفی آثار بزرگ دنیای هنر 

تولید محتوا هنری در آنلاین استارت کاملا حرفه ای ، برگرفته از متون مندرج در کتب تخصصی و یا ترجمه مطالب خارجی زبان است که به شرح و تفصیل موضوعات مختلف در زمینه هنر  می پردازد

تولید محتوا علمی
تولید محتوا علمی

محتوا علمی یکی از پربازدیدترین محتواهای سطح وب است ، روزانه اکتشافات بسیاری در زمینه علم به دست می آید که هر یک پتانسیل بسیار زیادی برای تولید محتوا علمی دارند

تولید محتوا علمی می تواند تخصصی و یا غیر تخصصی باشد ، موارد تخصصی شامل میکروب شناسی ، زیست شناسی ، ریاضیات و … و موارد غیر تخصصی شامل دانستنی های علوم کاربردی و بسیاری دیگر می باشد که در نهایت موجب سیل مخاطبان به وب سایت شما می شود 

تولید محتوا پزشکی
تولید محتوا پزشکی

تولید محتوا پزشکی در دنیای قرن 21 و خصوصا در ایام حضور کرونا و همزیستی این ویروس با ملت های مختلف ، اهمیت ویژه ای پیدا کرده است ، در سیل بی شمار محتوا پزشکی غیر مستند و غیر علمی اگر شما به مرجعی صحیح و حرفه ای در خصوص مسائل پزشکی تبدیل شوید قطعا می توانید حجم زیادی از کاربران را به مخاطب و بسیاری از این مخاطبان را به مشتری تبدیل نمایید ، فقط کافی است با آنلاین استارت تماس بگیرید

تولید محتوا سرگرم کننده
تولید محتوا سرگرمی

تولید محتوا سرگرم کننده شاید جالب یکی ترین محتواهای موجود در سطح اینترنت باشد ، همیشه مردم نیاز به سرگرم شدن دارند ، پس همیشه نیاز به محتوا تازه جهت سرگرم شدن وجود دارد ، این مهم را فراموش نکنید که هر کسب و کاری دارید می توانید با تولید محتوا سرگرم کننده ، مخاطبان جدیدی به دست بیاورید .

آنلاین استارت اینجا است تا محتوا سرگرم کننده را با خلاقانه ترین روش ها متناسب با کسب و کار شما تهیه و تولید نماید .

تولید محتوا طنز
تولید محتوا طنز

تولید محتوا طنز و کمدی یا به عبارتی تولید محتوا خنده دار قطعا یکی از درگیرکننده ترین مطالب سطح وب است که روزانه بسیاری با آن سر و کار دارند ، تصور کنید این قدرت خارق العاده محتوا خنده دار و طنز با ایده های کسب و کار شما گره بخورد آنجا است که مخاطبان با کسب و کار شما از در تازه ای آشنا می شوند و احتمالا در مورد کسب و کار شما بسیار کنجکاو خواهند شد و شما فرصت خواهید کرد تا ضربه نهایی یعنی فروش هر چه بیشتر محصولات و خدمات را به این دسته از کاربران وارد نمایید

تولید محتوا کودک
تولید محتوا ویژه کودکان

تولید محتوا کودکان از آن جهت حائز اهمیت است که محتوا بزرگسالان در سطح وب بسیار زیاد است اما به این بخش توجه کافی نشده و میلیون ها کودک وجود دارند که روزانه در سطح وب به دنبال محتوایی مناسب و متناسب  با سن و سالشان هستند ، والدینی که برای کودکان خود در جستجوی محتوای سرگرم کننده در سطح وب هستند ؛ احتمالا اینجا است که شما می توانید با تولید محتوا ویژه کودکان آنها را تبدیل به بازدید کننده و در بلند مدت تبدیل به مشتری خدمات و محصولات خود نمایید

تولید محتوا اجتماعی

تولید محتوا اجتماعی می تواند راهکاری متمایز برای دریافت بازدید کننده و در نهایت مشتریان جدید باشد .

تولید محتوا اجتماعی جنبه ها و ابعاد و اشکال بسیار زیادی دارد ، تولید محتوا در رابطه با اقوام و ملت های مختلف ، فرهنگ های گوناگون ، آداب و رسوم ملل ، شرایط تاریخی و کنونی ایشان و بسیاری دیگر از این قبیل مسائل 

روزانه کاربران بسیاری در جستجو اطلاعات این چنینی در سطح وب هستند که می توانید با استراتژی صحیح این مخاطبان را جذب وب سایت خود نمایید

تولید محتوا مذهبی
تولید محتوا مذهبی

تولید محتوا مذهبی یکی دیگر از روش های موفق در جذب مخاطب است ، مخاطبان بسیاری در سراسر جهان روزانه به دنبال مطالبی در زمینه های مذهبی هستند که با تولید محتوا مذهبی مناسب می توانید این مخاطبان گسترده را جذب نمایید .

در کشور ما هم این قبیل محتوا مخاطبان بسیاری دارد که می توانید با تولید محتوا مناسب برای ایشان ، آنها را تبدیل به بازدید کننده وب سایت خود و در نهایت بدل به مشتری نماییدشان

آنلاین استارت تولید محتوا مذهبی را بسیار دقیق و حرفه ای انجام خواهد داد

تولید محتوا مد و زیبایی
تولید محتوا مد و زیبایی

تولید محتوا مد و زیبایی با هدف جذب میلیون ها مخاطبی است که روزانه در سطح وب به دنبال این چنین محتواهایی هستند انجام می شود ، مطالب تولید شده در صنعت مد و زیبایی می تواند شامل مسائل بسیار بسیار گسترده ای شود و اگر کسب و کار شما با صنعت مد و زیبایی گره خورده است خوشحال باشید زیرا با یک استراتژی موفق تولید محتوا مد و زیبایی می توانید به راحتی مخاطبان بسیار و در نتیجه آن مشتریان انبوهی کسب نمایید .

آنلاین استارت متخصص تولید محتوا مد و زیبای در این مسیر کنار شماست

تولید محتوا ویژه زنان
تولید محتوا ویژه زنان

تولید محتوا برای زنان یکی از رایج ترین روش ها برای جذب بازدید کننده فراوان است ، اغلب حوزه های کاری می توانند مخاطبانی از جنس زنان داشته باشند پس با تولید حرفه ای محتوا مختص زنان به فروش هر چه بیشتر کسب و کار خود کمک نمایید 

زنان جامعه ای بزرگ از مخاطبان دنیای وب هستند که در صورت مشاهده محتوا متخص خود می توانند مشتریانی بالقوه برای کسب و کار شما باشند ، پس با تدوین یک استراتژی قدرتمند برای تولید محتوا حوزه زنان ، این مخاطبان گسترده را جذب نمایید 

تولید محتوا تکنولوژی
تولید محتوا تکنولوژی

تولید محتوا تکنولوژی در سالهای اخیر به یک فرآیند جدی و در عین حال مخاطب پسند بدل گشته روزانه میلیون ها سرچ در این حوزه اتفاق می افتد که تمام این افراد به دنبال اطلاع از اخبار و پیسرفت های این حوزه هستند ، این مخاطبان مشتریان بالقوه محصولات تکنولوژیک نیز می باشند که با برنامه ریزی دقیق و پشتکار مناسب در جهت تولید محتوا تکنولوژی می توانید بسیاری از آنان را جذب کسب و کار خود نمایید 

آنلاین استارت استمرار در تولید محتوا ویژه این حوزه را به شما متذکر می شود  تا به هدف نهایی برسید

برخی از سوالات متداول شما در مورد تولید محتوا متنی

تولید محتوا به جهت افزایش مخاطب و در نتیجه افزایش فروش انجام می شود 

تولید محتوا شامل مقاله ها ، آموزش ها ، مطالب  ، تصاویر و ویدئو هایی که در سایت خود درج می نمایید می شود . از این بین مقاله ها و متن هایی که در مورد کسب و کارتان می نویسید " تولید محتوای متنی " و در سایت خود درج میکنید، از اهمیت بیشتری برای سئو برخوردار است.

یک متخصص تولید محتوا متنی باید بر اصول سئو و ویراستاری محتوا آشنا باشد  تا علاوه بر تولید مطلب بتواند محتوایی قابل ایندکس شدن در موتورهای جستجو تولید کند از طرفی روانی متن نیز دچار مشکل نشود .

از دیگر ویژگی های لازم فردی که  تولید محتوا متنی جذاب و گیرا می نماید این است که آن فرد شخصی خلاق ، منظم ، دارای دایره لغات گسترده و همچنین فردی با دانش است .

متخصص تولید محتوا باید بتواند حوزه کسب و کار شما را درک به خوبی درک نماید تا بتواند با تولید محتوا متنی ارزشمند کسب و کار شما را از طریق بازاریابی محتوایی متحول سازد  

آنلاین استارت در زمینه استخدام نیرو تولید محتوا به این نکات به دقت توجه می نماید

پیشنهاد آنلاین استارت این است که ابتدا سایت خودتان را آنالیز نمایید ، سپس مسائل اصلی حوزه کسب و کار خود را پیدا کنید ، بعد از آن اطلاعاتی که به نظر شما برای مشتریان شما جذاب و لازم است را بنویسید ، پس از اینکه این 2 مورد را به دقت جمع آوری کردید ، کلیدواژه های مرتبط و پر جستجو با این مطالب را به درستی استخراج نمایید ؛ در مرحله بعد اقدام به تدوین استراتژی تولید محتوا کنید ، سپس تقویم تولید محتوا متنی کسب و کار آنلاین خود را تنظیم کنید و در مرحله بعد با همکاری یک تیم مجرب برای کسب و کار خود محتوا تهیه نمایید و در نهایت محتوا تولید شده را با دقت و مهارت کافی در وب سایت و شبکه های اجتماعی مرتبط با کسب و کار خود منتشر نمایید

قطعا تولید محتوا لازم است ، با تولید محتوا حرفه ای و دقیق می توانید به سوالات بسیار از کاربران اینترنت پاسخ دهید و این کاربران را رفته رفته به مشتریان کسب و کار خود تبدیل نمایید 

یکی از فرآیندهای لازم و مهم برای موفقیت در بازاریابی محتوایی رسیدن به نتایج برتر در کلیدواژه های مرتبط با کسب و کار شما ، بهینه بودن مطالب برای موتورهای جستجو است ؛ پس توجه داشته باشید که باید تمام محتوای متنی تولید شده و منتظر شده شما در وب سایت از اصول سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو طبعیت کنند

زمان رسیدن به صفحه اول گوگل براساس میزان جستجو و سختی کلمات کلیدی و همچنین فاکتورهای دیگر برای هر پروژه متفاوت است. در بازه زمانی ۳ ماه می‌توان پیشرفت جایگاه کلمات کلیدی را مشاهده کرد و به طور معمول حداقل ۶ ماه زمان برای رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز است.

شما می توانید با شماره گیری تلفن 02144462607 اقدام به دریافت مشاوره تولید محتوا نمایید .

آنلاین استارت اینجاست تا به شما در تولید محتوایی جذاب ، مفید و فراگیر کمک نماید 

ابتدا عرض کنیم که تولید محتوا عملا هزینه نیست و یک سرمایه گذاری مفید و بلند مدت برای کسب و کار شما است و در ادامه به برای پاسخگویی به این سوال آنلاین در همین صفحه تعرفه های تولید محتوا متنی خود را آورده است 

برای اطلاع از تعرفه سایر خدمات تولید محتوا از جمله تولید محتوا تصویری و ویدئویی ، تولید محتوا صوتی و تولید محتوا ویژه شبکه های اجتماعی می توانید به صفحات مرتبط با این خدمات مراجعه نمایید 

راعیت نسبت کلمه کلیدی به متن یا به عبارتی چگالی کلمات کلیدی، رعایت اصول عنوان نویسی و تگ گذاری صحیح عناوین ، روان ، صریح و شیوا بودن متن و استفاده کردن مناسب کلمات کلیدی در ابتدای پاراگراف ها از اصول جمله ابتدایی تر اصول  تولید محتوا هستند کهکه باید در تهیه و تولید محتوا متنی به آنها دقت نمایید .

آنلاین استارت علاوه بر رعایت تمام موارد بالا پیوسته در حال بررسی متد جدید بهینه سازی مطالب برای گوگل است تا محتوا تولید شده هر چه بهتر در نتاایج گوگل قرار بگیرد

آنلاین استارت مطابق شرایط و ضوابط خود ، تمام محتوا متنی تولید شده توسط خود را گارانتی می نماید و تمام محتوا تولید شده خود را تا 1 سال پشتیبانی می نماید خصوصا مگاپست ها که هر ماه توسط تیم آنلاین استارت در سایت شما آپدیت می شوند .

اغلب فعالین حوزه کسب وکار اینترنتی ، بازاریابی و فرآیند تولید محتوا متنی را بدون در نظر گرفتن اصول و استراتژی تولید محتوا آغاز و پیگیری می نمایند غافل از اینکه این نوع از فعالیت بازاریابی نیز مشابه سایر روش های بازاریابی نیازمند استراتژی دقیق می باشد؛ توجه داشته باشید که راه اندازی وبلاگ و تولید محتوا بدون داشتن استراتژی درست و کامل به شما کمکی نخواهد کرد.

هر کسب و کاری بنا به حوزه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، و پلتفرمی که قرار است در آن استراتژی‌های بازاریابی خود را پیاده سازی کند به محتواهای مختلفی و متنوعی نیاز دارد. اگر کسب و کار شما دارای وب‌سایت و وبلاگ و یا مجله خبری - آموزشی  است، حتما توجه داشته باشید بهتر است ابتدا با محتوای متن محور از قبیل مقاله‌ای و خبری در وب سایت خود آغاز به کار کنید.

اما در ادامه نیاز به سایر فرمت های محتوایی هستید ، محتوا تصویری ، ویدئویی ، صوتی و خصوصا محتوا ویژه شبکه های اجتماعی 

همانطور که نوع محتوای مورد نیاز کسب و کار به حوزه کاری و استراتژی مارکتینگ آن بستگی دارد، حجم تولید محتوا برای کسب و کار شما نیز با سایر حوزه ها قطعا متفاوت است و همچنین حجم بازاریابی محتوایی و تولید محتوا نیز به عوامل متعددی وابسته است . مثلا برندی که به دنبال معرفی سبک زندگی می‌باشد به محتواهای کوتاه ولی پر تعدادی نیازمند است. حال برخی دیگر ممکن است به دو یا سه محتوا در ماه ولی با تعداد کلمه بسیار زیاد نیاز داشته باشند.

بازاریابی محتوا

با آنلاین استارت قدم به دنیای پر سود بازاریابی محتوا محور بگذارید !

مخاطبان کسب و کار شما هم اکنون درحال جستجو محتوا در حوزه خدمات و محصولات شما هستند ! 

آیا کسب و کار شما پاسخ مناسب این سوالات را با محتوایی جذاب می دهد ؟

خدمات تولید محتوا متنی باید دقیق و منظم انجام شود 

تعداد کلمات تولید شده
0 +
پشتیبانی 365 روزه آنلاین استارت
0
تیم تولید محتوا ما
0
بازاریابی محتوا محور

چرا باید خدمات تولید محتوا متنی خود را به آنلاین استارت بسپارید ؟

 خدمات تولید محتوا متنی  ، که لازم است برای بهبود سئو یک سایت و صفحه تمام این نکات را رعایت نمایید ، تیم تخصصی سئو (SEO ) آنلاین استارت با مطالعه پیوسته از سورس های خارجی خصوصا داکیومنت های گوگل و البته بکار گیری تجربیات بدست آمده در پروژه های پیشین و همچنین با بهره مندی تجربیات ویراستاران متخصص نگارش متون ادبی برای شما مخاطبان عزیز اقدام به تولید محتوا متنی می نماید .

ما خود را در قبال شما و مخاطبان شما مسئول می دانیم

با انجام تولید محتوا متنی به کمک آنلاین استارت به نتایجی دست پیدا می کنید ؟

 • افزایش ترافیک به صورت طبیعی و هدفمند 
 • افزایش درصد فروش محصولات و خدمات سایت به کمک بازاریابی محتوا
 • کاهش رتبه الکسا تا زیر 1000 ، بسته به نوع کسب و کار و فعالیت شما
 • بهینه سازی سایت و بهبود آن و حضور در صفحه اول گوگل با تمام کلمات کلیدی با ارزش کسب و کار شما
 • برندینگ در فضای اینترنت ، آنلاین و فضای مجازی

لازم است در آخر اشاره ای به خدمات مشاوره ای هم داشته باشیم که اگر شما در فرآیند خود دچار برخی مشکلات و چالش ها شده باشید، میتوانید با کارشناسان آنلاین استارت تماس بگیرید تا در مورد مشکل شما تحقیق کرده یا با استفاده از تجربیات پیشین، دغدغه شما را مرتفع کنند.

خدمات SEO آنلاین استارت ، برای وب سایت شما سوخت موشک است 

اثبات ارزش بازاریابی محتوایی به زبان آمار

برای اثبات اینکه بازاریابی محتوایی بهترین مکمل بازاریابی برند است، در ادامه 8 آمار مختلف را ذکر کرده‌ایم. مطمئن باشید که بازاریابی محتوایی بهترین راهکار برای بدست آوردن مشتری است .
در ادامه به ذکر چند مورد آماری در جهت درک صحیح تر بازاریابی با محتوا اشاره می کنیم 
 
1) 60 درصد از بازاریابان در سطح جهان دست کم روزانه یک محتوا متنی تولید می‌کنند :
بر اساس آمارهای منتشرشده از طرف مرکز تحلیل داده های ایالات متحده امریکا ، بیش از 60 درصد از افراد که در زمینه بازاریابی که فعالیت مستمر دارند ، روانه حداقل یک قطعه محتوا تولید می‌کنند. اینترنت و دنیای ما با تولید محتوا در هم آمیخته است پس بازاریابی با فرآیند تولید محتوا نیز گره خورده است و بازاریابی بدون تولید محتوا عملا از پیش شکست خورده است. یک وبلاگ یا مجله خبری – آموزشی بسازید و یا اقدام به تولید محتوا در قالب های متفاوت همچون  پادکست نمایید ، اینفوگرافیک های جذاب تولید نمایید و هر محتوای ارزشمند و مرتبط را با کسب و کار و مخاطبان خود را تولید کنید و به مخاطبان خود ارائه دهید مطمئن باشید مردم از شما به موقع تشکر خواهند کرد .
 
2) طبق آمار های دقیق بازاریابی محتوایی 65 درصد ارزان تر از بازاریابی سنتی است :
یکی از ویژگی های بسیار مهم و حائز اهمیت بازاریابی با محتوا هزینه بسیار کمتر تولید محتوا نسبت به سایر بازاریابی های آنلاین و آفلاین است ، پس با نگاه جدی تری نسبت به تولید محتوا اقدام نمایید و از صرف هزینه های گزاف در تبلیغات و بازاریابی سنتی خودداری کنید ، زیرا طبق آمار و بررسی های دقیق انجام شده بازاریابی محتوا محور بیش از 65 درصد با کاهش هزینه ها به کسب و کار شما خدمت می کند .
از همین جهت بازاریابی محتوا را می توانید با کمترین بودجه ممکن آغاز نمایید 
 
3) 68 درصد از بازاریابان B2B و B2C از تولید محتوا متن محور یا به عبارتی وبلاگ نویسی در شبکه‌های اجتماعی خود برای بازاریابی استفاده می‌کنند :
تولید محتوا متنی بخش غیرقابل انکار بازاریابان B2B و B2C را تشکیل می دهد . طبق آمارهای دقیق و تحلیل های موجود نزدیک به 70% بازاریابان در سطح جهان روزانه برای بازاریابی محصولات و خدمات خود از بازاریابی محتوا محور و تولید محتوا متنی استفاده می کنند .
 
4) بیش از 75% بازاریابان اینترنتی و 82 درصد از شرکت‌ها برای بازنویسی محتواهای خود برنامه دارند :
بازنویسی محتواها یکی از بهترین روش‌ها برای بهره‌مندی از مزیت‌های محتواست. اگر برای نگارش محتوا به یک موضوع بسیار محبوب و داغ رسیدید، می‌توانید آن را در قالب کتاب‌های الکترونیکی، پرزنت، اینفوگرافیک، ویدئو و سایر قالب‌ها ارائه دهید.
 
5) روزانه بیشتر 2 میلیون پست و محتوا متن محور برای وبلاگ ها و مجلات اینترنتی نوشته می‌شود :
بر اساس آمار و ارقام ، روزانه بیشتر از 2 میلیون پست و محتوا متن محور برای وبلاگ ها و مجلات اینترنتی  دنیایی اینترنت تولید و نوشته می‌شود. راز اصلی و اساسی در تهیه محتوا این است که بتوانید محتوای خود را از سایر رقبا و سایر مطالب متمایز کنید و همچنین محتوایی که تولید می‌کنید باید با محوریت حوزه کسب و کار و بیزنس شما باشد و از سایر حوزه های غیر مرتبط بپرهیزید 
 
6) 70% درصد صاحبان کسب وکار آنلاین ، بزرگترین و سخت ترین فرآیند بازاریابی را ایجاد ترافیک می دانند :
طبق آمار برای صاحبین کسب و کارهای آنلاین با نرخ چشمگیر حدود 70% ، بزرگترین دغدغه و سخت ترین مرحله بازاریابی ایجاد ترافیک برروی وب سایت است و طبق آمار بهترین راهکار برای ایجاد ترافیک مستمر و هدفمند تولید محتوا متن محور و یا سایر فرمت های تولید محتوا است .
 
7) متوسط طول محتواهای برتر در نتایج گوگل حدود 1100 تا 1200 کلمه است :
تولید محتوا مفید ، با نگاه به جوانب مختلف موضوع ، طویل و با تشریح مسائل مرتبط با موضوع می تواند به بهتر دیده شدن شما در گوگل کمک کند ، امروزه اینترنت سرشار از محتوا تک خطی و دو خطی است و گوگل اهمیت بیشتری به محتوا کامل و جامع می دهد .
حتی جدیدا گوگل در نتایج خود به مگاپست ها روی آورده است ، تولید محتوا شامل متن ، عکس ، ویدئو ، صوت و … با شرح جامع و کامل .
 
8) میزان زمان صرف شده روی محتوا در دستگاه‌های موبایل افزایش یافته است :
به گزارش منابع رسمی و البته تحلیل گرهای گوگل در دهه دوم قرن 21 میزان استفاده کاربران از اینترنت با استفاده از پلتفرم موبایل بسیار رشد داشته است به‌گونه‌ای که اکنون در کشور ایالات‌متحده آمریکا، 51 درصد از افراد مطالعه محتوا مورد نیاز خود را روی دستگاه‌های موبایل انجام می دهند .
بنابراین اگر نتوانید محتوا و وب‌سایت خود را برای دستگاه‌های موبایل بهینه‌سازی کنید، قطعا طیف وسیعی از مخاطبان را از دست خواهید داد. تمرکز روی محتواهای بهینه‌سازی شده برای موبایل‌ها می‌تواند شما را از رقبا جدا کند و به نفر اول دنیای کسب و کار خود بدل نماید.
 

آزانس دیجیتال مارکتینگ آنلاین استارت

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارائه خدمات تولید محتوا و دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ و فنی در این خصوص با مجموعه آنلاین استارت تماس بگیرید !

مشاورین ما اینجا هستند تا به شما عزیزان در خصوص خدمات تولید محتوا و هر گونه سوال احتمالی در این زمینه با آرامش خاطر توضیح دهند 

با آنلاین استارت الماس دنیای کسب و کار خود باشید 

پیمایش به بالا