خدمات تولید محتوا ویدیویی

تولید محتوا تصویری عکاسی صنعتی اینفوگرافی عکاسی  تبلیغاتی عکاسی محصولات عکاسی  صنایع غذایی عکاسی 360 درجه محصولات عکاسی پانوراما عکاسی صنعتی کارخانجات و خط تولید

Attractive , fast & impressive 

جذاب ، سریع و تاثیرگذار

 

چرا باید از تولید محتوا تصویری به شکل عکس در Content Marketing استفاده کنیم ؟

در جهانی که که سرشار از دیتا است و کاربران چه در دنیای آفلاین و چه در جهان آنلاین هر لحظه تحت تاثیر انواع مخاطب هستند 3 فاکتور اساسی شما را برنده رقابت خواهد کرد ؛ این فکتورها عبارت هستند از  جذابیت ، سرعت انتقال پیام و تاثیرگذاری عمیق !

هر گاه سخن از جذابیت در محتوا به میان می آید ، بی شک اولین عامل جذاب کننده ای که به ذهن ها خطور می نماید استفاده از تصاویر  است چه در محتوا دیجیتال و چه در محتوا کلاسیک ، قطعا مجلاتی که از تصاویر حرفه ای و زیبا استفاده می نماید در نگاه اول تاثیر عمیق تری بر شما و سایر مخاطبان می گذارد ، این جذابیت آنچنان جدی است که با پیشرفت تکنولوژی امروزه شبکه های اجتماعی مختلفی با میلیون ها کاربر بر پایه انتشار محتوا تصویری به وجود آمده است ، اینستاگرام ، پینترست از جمله معروف ترین این رسانه ها هستند که مهر تاییدی بر میزان اهمیت تولید محتوا تصویری در قالب عکس و اینفوگرافی است .

از دیگر المان های بسیار مهم برای همه گیر شدن این نوع محتوا سرعت بسیار زیاد آن در انتقال پیام است ، تصاویر بیشتر از هر نوع دیگری از محتوا رسانا در انتقال پیام هستند ، به گونه ای که در یک لحظه و با یک نگاه کاربر احتمالا متوجه هدف و پیام این تصویر خواهد شد و این یک نکته بسیار مهم در عصر انفجار اطلاعات است ، کاربران کمتر از همیشه حاضر به صرف زمان برای دریافت هدف یک محتوا هستند و ترجیح می دهند که در کوتاه ترین زمان ممکن پیام را دریافت نمایند .

اما تاثیرگذار بودن این نوع خاص از محتوا ، به عبارت دقیق تر تاثیر گذار بودن محتوا تصویری برپایه تصاویر غیر متحرک ، عکس ، اینفوگرافی ، فتوتکست و … به جهات متعددی است ، از جمله این جهات می توان به حجم مناسب برای دانلود ، دردسترس بودن ، درگیر سازی احساسات اشاره نمود.

تولید محتوا تصویری

 

تولید محتوا تصویری 

تاثیرگذاری کلیدواژه موفقیت در تبلیغات و در نهایت افزایش فروش خدمات و محصولات است ، قطعا شما هم با ما موافق هستید که دیدن فیلم و عکس بر ذهن افراد تاثیر به مراتب بیشتری از شنیدن و خواندن درباره همان موضوع دارد .

با این تفاسیر یکی از بهترین ، کم هزینه ترین و ساده‌ترین روش های موفقیت در دنیای دیجیتال تولید محتوا تصویری است که الزاما باید دارای یک شاکله متناسب با سایر محتواها داشته باشد . با توسعه رسانه های اجتماعی  مختلف نظیر اینستاگرام، فیسبوک ، پینترست تولید محتوا تصویری گسترش بسیار زیادی پیدا کرده است  و امروزه یکی از مهمترین بخش های بازاریابی محتوا، تصاویر هستند

تولید محتوا بصری

خدمات تولید محتوا تصویری

تولید محتوا تصویری به سبک آنلاین استارت شما را به جذب نظر مشتریان نزدیک می کند  

تولید محتوا تصویری یک فرآیند حرفه ای برای تولید مشتری و یک راهکار تخصصی برای تبدیل شدن به یک برند تاثیر گذار است 

تولید محتوا تصویری یک تخصص مهم در قرن 21 می باشد و نیازمند مهارت و تجهیزات اختصاصی است ، پس اگر شما تخصص و مهارت کافی ندارید و یا تجهیزات لازم را جهت تولید محتوا تصویری یا به عبارتی عکاسی حرفه ای ندارید ، آنلاین استارت اینجا است تا بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و با هزینه ای حداقلی برای کسب و کار شما تولید محتوا تصویری انجام دهد ، ما اینجا هستیم تا با هزینه ای مناسب و بصورت کاملا حرفه ای به چشم مخاطبان بیشتری قدم بگذارید 

تولید محتوا تصویری در شبکه حرفه ای توسعه کسب و کار آنلاین استارت به همراه مشاوره تخصصی به مدیران کسب و کار ارائه می شود ، پیش از اقدام به انجام هر کاری شما نیازمند مشاوره ای حرفه ای هستید و آنلاین استارت در کنار شما است .

خدمات تولید محتوا تصویری

چرا تولید محتوا تصویری ؟

با افزایش روزافزون و البته حداکثری تعداد مخاطبان شبکه جهانی اینترنت و البته افزایش کیفیت و سرعت و همچنین پهنای باند اینترنت در تمام دنیا و البته کشور عزیزمان ایران ، فرمت رایج محتوا به مرور تغییر کرده است . امروزه تولید محتوای تصویری در قالب های مختلف همچون عکس  ، اینفوگرافی ، فتوتکست ، گیف و … روشی بسیار موثر برای افزایش کاربران و در نتیجه افزایش فروش خدمات و محصولات است چرا که در بیشتر موارد، تصویر بیشتر از متن و نوشته برای مخاطب اهمیت دارد و بر ایشان تاثیر دارد . ۹۰ درصد از اطلاعات وارد شده در مغز، بصری بوده و۶۵ درصد از افراد با دیدن مطالب میتوانند آنها را در حافظه خود نگه دارند و این یعنی می توانید با استفاده از تولید محتوا تصویری، برند سازی بهتری داشته باشید.

با توجه به اینکه تصاویر در بازاریابی محتوایی تاثیر به سزایی دارند، بسیاری از متخصصان که در این حوزه فعالیت می کنند، سعی دارند تا محتوای خود را با استفاده از تصاویر ایجاد کنند و یا در محتوا، ترکیبی از تصاویر و متن را به وجود آورند. بازاریابی تولید محتوای تصویری به شما کمک میکند تا بتوانید میزان فروش خود را به مقدار چشمگیری افزایش دهید. محتوای بصری می تواند باعث جذابیت صفحه شما برای کاربر بشود و این عامل به صورت مستقیم در کسب و کارتان تاثیر دارد.

هنگامی که متن صفحه را با تصاویر گاه به گاه مصور میکنیم، خواننده متقاعد می شود که صفحه به راحتی قابل درک است، این موضوع به افزایش زمان ماندگاری در صفحه و حفظ اطلاعات کمک می‌کند.

خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی از دکوراسیون داخلی

عکاسی دکوراسیون داخلی

یکی از زمینه‌های مهم و قابل‌توجه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی که به‌خودی‌خود یک ژانر مجزا در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی است ، عکاسی معماری است.

قسمتی از عکاسی صنعتی و یا عکاسی تبلیغاتی که شامل عکاسی از نمای بیرونی ساختمان‌ها و ابنیه و یا سازه‌های معماری است و همچنین شامل فضاهای طراحی شده در داخل ساختمان است . امروزه تعداد زیادی از معماران و شرکت‌های معماری ساختمان و معماری داخلی در حوزه ساخت و طراحی سازه‌ها فعالیت می‌نمایند از همین رو بازار رقابت در این حوزه داغ‌تر از گذشته است.

حوزه معماری نیز مثل سایر حوزه‌های اقتصادی نیازمند بازاریابی و تبلیغات است ، از همین رو معماران و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات معماری و طراحی داخلی برای عرضه هرچه جذاب‌تر آثارشان نیاز به تصویربرداری حرفه‌ای ، تبلیغاتی و صنعتی از پروژه‌هایشان دارند .

این شاخه منحصربه‌فرد از عکاسی صنعتی نیاز به تجربه حرفه‌ای گروه تولید محتوا درزمینهٔ عکاسی با عدسی‌های دارد زیرا اعوجاجی داخل دارد که باعث می‌شود در تصاویر گرفته‌شده خطوط طراحی معماری که اغلب خطوطی صاف هستند به‌صورت منحنی ثبت بشوند که ازجمله بدترین ایرادات کار بشمار می‌روند و از طرف دیگر گاهی اوقات موقعیت یک بنا به لحاظ پرسپکتیو به‌گونه‌ای است که نیاز به استفاده از عدسی‌ها و لنزهای حرفه‌ای معماری ( لنز تیلت شیفت) خواهد بود که عکاس با درک موقعیت باید از این عدسی‌ها استفاده نماید و در آخرین مرحله ویرایش تصاویر که با حساسیت بسیار زیاد و کنترل کامل رنگ‌ها برحسب واقعیت انجام شود.

عکاسی صنعتی کارخانجات

عکاسی صنعتی و کارخانجات

قطعاً می‌توان گفت عکس‌های صنعتی از کارخانه‌ها و خطوط تولید ازجمله مهم‌ترین بخش‌های عکاسی صنعتی است ، زیرا که این تصاویر نشان‌دهنده بزرگی ، جدیت و گستردگی فعالیت و کیفیت تولید یک مجموعه و واحد صنعتی است . تصاویر باکیفیت و عکاسی حرفه‌ای از مراحل تولید المانی مفید در تبلیغات و ابزار قدرتمند برای استفاده در تبلیغات واحدهای صنعتی است که تأثیر زیادی در ذهن مخاطبان این مجموعه‌ها دارد که موجبات همکاری داخلی و خارجی را فراهم می‌آورد

تصاویر ثبت‌شده در پروسه عکاسی صنعتی از مجموعه‌های صنعتی باید نشان‌دهنده میزان پویایی واحد صنعتی باشد که این در پروسه تصویربرداری با سختی‌ها و چالش‌های جدی‌ای همراه است که این چالش‌ها ازلحاظ نور ، موقعیت قرارگیری دستگاه‌ها و تجهیزات ، فضاهای گاها محدود و البته هماهنگی با کارگران مشغول به کار برای رسیدن به تصاویری حرفه‌ای، واقعی و باکیفیت است.

 تیم آنلاین استارت پس از انجام اولین بازدید و ایجاد هماهنگی با مسئولین کارخانه و واحد صنعتی این امکان را به وجود خواهد آورد که بسیاری از نقایص و مشکلات احتمالی فضای موردنظر تا روز انجام پروژه برطرف نماید تا امکان ثبت تصاویری حرفه‌ای رو به وجود بیاید.

عکاسی صنعتی از کارخانه‌ها و خطوط تولید نیاز به تجربه و تخصص لازم در عکاسی، نورپردازی و ویرایش این عکس‌ها دارد. . استودیو تولید محتوا آنلاین استارت با داشتن تیمی حرفه‌ای یکی از بهترین تجربه‌های شما درزمینهٔ عکاسی صنعتی کارخانه‌ها و فضاهای تولید را رقم خواهد زد تا رضایت کامل شما مشتریان عزیز را جلب نماید.

عکاسی از محصول

عکاسی صنعتی محصول

اگر شما محصولی دارید قطعاً برای فروش این محصول نیازمند تبلیغات هستید!

اما تابه‌حال هیچ تبلیغ صحیحی از محصول بدون تصویر محصول موردنظر دیده‌اید؟!

همواره یکی از بخش‌های جدانشدنی و مهم فرآیند تبلیغات، عکاسی صنعتی از محصولات است که تأثیر مستقیم بر روی فروش کسب‌وکارها دارد.

صاحبان صنایع و تولیدکنندگان محصولات مختلف از سالیان سال است که از تصاویر محصولات خود به‌عنوان ابزاری مهم و تأثیرگذار برای معرفی و تبلیغ تولیداتشان استفاده می‌کنند. عکس‌های محصولات کاربردهای متعددی درروند فروش خودِ محصول و همچنین بندسازی کسب‌وکارها دارد، ازجمله کاربردهای این عکس‌ها می‌توان به طراحی کاتالوگ و بروشور در رسانه‌های آفلاین و یا استفاده در وب‌سایت، فروشگاه‌های آنلاین و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد.

عکاسی صنعتی محصول رسانه‌ای قدرتمند برای معرفی سریع و مناسب محصولات شرکت‌ها است، زیرا که این عکس‌ها خود گویای تمام ویژگی‌ها و مزایای محصولات هستند. عکس‌های محصولات شخصیتی قدرتمند و ماندگار در ذهن مخاطب ایجاد می‌کنند و تأثیر بسیار زیادی در بازاریابی و رشد فروش برندها دارند.

با توسعه و رشد فروشگاه‌های آنلاین عکاسی صنعتی محصول اهمیت بیشتری پیداکرده و به‌نوعی نیاز اصلی فعالیت‌های آنلاین شده که البته بازخورد لازم را به همراه خواهد داشت.
خلاقیت المان های مهم در عکاسی محصولات است که باعث جذابیت بیشتر عکس‌ها و تمایز عکس‌های حرفه‌ای از معمولی می‌شود. 

عکاسی صنعتی از محصولات غذایی

عکاسی محصولات غذایی

عکاسی از محصولات غذایی به لحاظ استفاده از المان‌های خوراکی همواره تبلیغات جذابی برای بینندگان است. احتمالاً شما هم می‌دانید طی تحقیقات جدید دومین نوع از تبلیغات جذاب در سطح اینترنت، تبلیغات مرتبط با محصولات غذایی است و همان‌طور که می‌دانید مهم‌ترین فاکتور یک تبلیغات حرفه‌ای، عکس است!

استفاده از المان‌های مرتبط با محصولات غذایی و همچنین چیدمان و نورپردازی در عین خلاقیت و جذابیت باعث تولید عکس‌های تأثیرگذار در تبلیغات می‌شود. عکس‌های تبلیغاتی غذا برای بخش زیادی از مردم جامعه که به غذا و خوراکی‌ها علاقه دارند همیشه جذاب است و بازخوردهای لازم درفروش این محصولات را موجب می‌شود.

عکاسی تبلیغاتی از مواد و محصولات غذایی به لحاظ نوع محصولات و ایده‌ها و چیدمان با سبک‌های مختلفی انجام می‌شود، نکته کلیدی و مهمی که موفقیت و تأثیرگذاری یک عکس تبلیغاتی را ضمانت می‌کند خلاقیت در ایده پردازی است اما فاکتور کلیدی‌تر عکاسی و تصویربرداری است.

یک عکس و تصویر تبلیغاتی موفق در بخش صنایع غذایی می‌تواند چنان تأثیری بر بازار هدف داشته باشد برای مدت‌ها  برند در ذهن‌ها باقی ماندگار شود.

استودیو آنلاین استارت برای عکاسی از محصولات شما آماده به همکاری تضمینی و به شرط رضایت شما است و اگر از تصویربرداری تیم ما راضی نبودید تضمین عودت کامل پول به شما می دهیم پس با خیال راحت عکاسی از محصولات خود را شروع نمایید.

عکاسی پاناروما تبلیغاتی

عکاسی پانوراما تبلیغاتی

عکاسی پانوراما یک روش و تکنیک جدید و جذاب تصویربرداری است که به‌تازگی به‌خودی‌خود یک ژانر خاص در عکاسی صنعتی می‌باشد؛ تکنیک به‌کاررفته در تصویربرداری در این ژانر به‌صورت عریض می‌باشد، میزان عریض بودن این تصویر قطعاً بسیار بیشتر از عرض لنز دوربین است که باعث می‌شود فضای وسیع‌تری در عکس ثبت شود.

به بینندگان هنگام مشاهده تصاویر پانوراما درک صحیح‌تر و بهتر از فضا پیدا می‌کنند، در این روش تصویربرداری و عکاسی صنعتی، عکاسی به‌صورت متوالی از یک سمت فضا آغاز می‌شود و تا سمت مقابل ادامه می‌یابد و سپس به پایان می‌رسد، رنج تصویربرداری در عکاسی پانوراما صنعتی عموماً بین 6 تا 12 عکس است و سپس در برنامه‌های مخصوص در پروسه تدوین یکپارچه می‌شود، سپس ویرایش‌های مربوط به اصلاحات رنگ، نور و … نیز انجام می‌پذیرد و خروجی گرفته می‌شود.

این نوع از عکاسی برای استفاده در تبلیغات اینترنتی و حتی تبلیغات آفلاین به سبب ایجاد حس خرق عادت در مخاطب، جلب‌توجه ویژه‌ای می‌نماید و از همین رو بسیار جذاب است و بازخورد بالایی دارد.

عکاسی 360 درجه از محصولات

عکاسی 360 درجه از محصولات

عکاسی 360 درجه محصولات یکی دیگر از تکنیک‌های عکاسی صنعتی با محوریت محصول است که تأثیر زیادی در افزایش فروش محصولات فروشگاه‌های آنلاین دارد.

در بازار کنونی که رقابت بین کسب‌وکارهای مختلف بسیار بیشتر از گذشته شده است، بسیاری از کسب‌وکارها به سمت راه‌اندازی کسب‌وکارهای اینترنتی روی آورده‌اند و همین مسئله رقابت بر سر کسب سهم بازار بیشتر در فضای مجازی را نیز بیشتر کرده است، بنابراین کسب‌وکارهای اینترنتی که فروشگاه‌های آنلاین دارند برای گرفتن سهم بازار بیشتر از رقیبان اینترنتی دیگر روش‌های بسیار زیادی را به کار گرفته‌اند.

یکی از همین روش‌ها بارگذاری تصاویر 360 درجه‌ای از محصولاتشان در صفحات محصول است که واقع مشکل خیلی از خریداران اینترنتی را رفع می‌نماید، زیرا مشاهده تمام زوایای محصول، حس بسیار خوبی به مخاطب می‌دهد و محصول را به‌صورت کاملاً ملموس مشاهده و درنهایت درک می‌نماید.

با ورود این تکنیک عکاسی به دنیای فروش آنلاین بسیاری از مشکلات در ارائه نمای واقعی محصول رفع شده. با استفاده از تکنیک عکاسی 360 درجه، محصولات به‌صورت 3 بعدی و به حالت مدور در سایت‌های فروش آنلاین نمایش داده می‌شود که حس بهتری به خریدار برای بررسی تمام نمای محصول و خرید مطمئن می‌دهد.

 

خدمات عکاسی با هلی شات

عکاسی با هلی شات

همواره تأثیرگذاری و انتقال پیام بهتر بر مخاطب از مهم‌ترین فعالیت‌های هر کسب‌وکاری بوده است و چهار رکن تبلیغات، خلاقیت، فنّاوری و درنهایت عکاسی برای تأثیرگذاری هر چه‌بهتر بر مخاطب با یکدیگر در تعامل بوده‌اند.

امروزه یکی از جذاب‌ترین روش عکس‌برداری با هلی شات ها است که رفته‌رفته جایگاه ویژه‌ای برای خود پیداکرده است و حالا طرفداران زیادی نیز دارد. تکنیک عکس‌برداری از نقاط مرتفع نسبت به سطح زمین را عکس‌برداری هوایی می‌گویند. درروش عکس‌برداری با هلی کم یا هلی شات، دوربین روی پهباد یا هلی‌کوپتری کوچک بسته می‌شود که در این حالت به این مجموعه کوادکوپتر نیز می‌گویند و سپس این وسیله بر فراز محیطی که نیازمند تصویربرداری از آن هستید پرواز داده می‌شود تا تصاویر را ثبت نماید.

کوادکوپترها عمدتاً یک وسیله عمودپرواز با 4 موتور هستند که می‌توان آن‌ها را در هر ارتفاعی که بخواهیم به پرواز دربیاوریم و از آن‌ها جهت عکس‌برداری و فیلم‌برداری استفاده نماییم. تکنیک تصویربرداری با استفاده از کوادکوپتر‌ها را عکاسی با هلی شات می‌گویند. هلی شات ابزاری است که برای عکاسی از نقاطی که به‌راحتی نمی‌توانیم به آن‌ها دسترسی داشت مناسب است.

عکاسی با هلی شات محدودیت‌های عکاسی در فضاهایی که امکان دسترسی به آن‌ها وجود ندارد را کنار می‌گذارد و این امکان را برای ما فراهم می‌کند که از هر مکان و هر فضایی که دوست داریم عکس‌برداری نماییم و از مناطقی که عکاسی از آن را غیرممکن می‌دانستیم را بتوانیم به زیبایی تصویربرداری نماییم. 

 

خدمات عکاسی هوایی

عکاسی هوایی

عکس هوایی و یا عکاسی هوایی، همان‌گونه که از نام این نوع خاص از عکاسی مشخص است در یک تعریف حداقلی می‌توان گفت که عکاسی هوایی (Aerial Photography) روشی است که برای عکس‌برداری از ارتفاع.

این عکس‌ها و تصاویر عموماً از محیط خاصی گرفته می‌شود و هدف تصویربرداری از یک کلیت جامع است. عکاسی هوایی، تصاویری را در نگاه مخاطب قرار می‌دهد.

 

عکاسی صنعتی در قالب تصویربرداری هوایی اغلب از ویژگی‌های موجود روی زمین در رابطه با سوژه گرفته می‌شوند که سعی در ثبت واقعیت و قدرت آن دارد.

 اصولاً عکس‌برداری در ارتفاع برای نشان دادن بزرگی و اندازه‌ی یک موضوع بکار برده می‌شود. این عکاسی برای موضوعات و محیط‌های مرتبط با مکان‌ها و سازمان‌های صنعتی و پروژه‌های معماری در دست احداث کاربرد دارد.

این نوع عکاسی به‌صورت صنعتی (با استفاده از دوربین‌های بسیار پرقدرت صنعتی) عکاسی می‌شوند. 

 

تعرفه عکاسی صنعتی

در این بخش تعرفه خدمات عکاسی صنعتی استودیو تولید محتوا آنلاین استارت آورده شده است ، در صورت وجود هرگونه سوال تیم پشتیبانی و مشاوره استودیو آنلاین استارت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. کلیه قیمت ها بر اساس دو سبک عکاسی با دوربین فوم فریم و مدیوم فرمت و بر حسب تومان ارائه گردیده است

تعرفه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی پر کاربرد

در زیر تعرفه پر کاربردترین خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی استودیو آنلاین استارت آورده شده است 

 • عکاسی تبلیغاتی از محصولات فروشگاهی

  شروع قیمت هر فریم عکس محصولات فروشگاهی با کاربرد استفاده در فروشگاه های اینترنتی و صفحات مجازی تا 25 عدد

  149هزارتومان
 • عکاسی از محصولات و دستگاه ها

  شروع قیمت هر فریم عکس صنعتی از محصولات و دستگاه های صنعتی به منظور استفاده در موارد تبلیغاتی

  349هزارتومان
 • عکاسی خطوط تولید

  شروع قیمت هر فریم عکس صنعتی از خطوط تولید ، محیطهای آزمایشگاهی ، انبار و تجهیزات

  299 هزارتومان
 • عکاسی غذایی و مواد غذایی

  شروع قیمت هر فریم عکس غذایی از محصولات و مواد غذایی ( غذاهای طبخ شده )

  349 هزار تومان
 • عکاسی معماری و دکوراسیون داخلی

  شروع قیمت هر فریم عکس معماری و دکوراسیون داخلی

  299 هزارتومان

عکاسی صنعتی از خط تولید

تعرفه عکاسی صنعتی با دوربین فول فریم و مدیوم فرمت

 • عکاسی به روش پرسوناژ

  به تصویر کشیدن روند و یا خدمات تولید توسط اوپراتور ، همراه با دستگاه یا تجهیزات

  Call
 • عکاسی معمولی از روند تولید

  عکاسی از روند تولید و یا دستگاه های موجود در سالنهای تولید محصول

  Call
 • عکاسی از آزمایشگاه

  عکاسی حرفه ای از آزمایشگاه کنترل و کیفیت به همراه اپراتورها

  Call
 • عکس هوایی با بالابر

  عکاسی روند از مجموعه تولیدی از بالا و نمایش روندها

  Call
 • عکاسی از محیط های سازمانی

  عکاسی صنعتی از محیط ها و بخش های داخلی سازمان یا تولیدی ها

  Call
 • عکاسی با سرعت بالا و پایین

  عکاسی صنعتی از روند تولید با سرعت بسیار بالا و پایین

  Call

عکاسی صنعتی از معماری

تعرفه عکاسی صنعتی با دوربین فول فریم و مدیوم فرمت

 • عکس از نما و فضاهای خارجی ساختمان در روز

  عکاسی از زیبایی ها و متریال و رنگ بندی نماها و فضا سازی ساختمان با نور طبیعی روز

  Call
 • عکس از نما و فضاهای خارجی ساختمان در شب

  نمایش نورپردازی بکار رفته در نما و فضاهای خارجی ساختمان

  Call
 • عکس از فضاها و دکوراسیون داخلی ساختمان

  عکاسی از دکوراسیون داخلی با استفاده از لنزها و تکنیک های مخصوص عکاسی معماری

  Call
 • عکس از نمای نزدیک

  نمایش متریال ، رنگ ، بافت و جزئیات کلی محصول بکار رفته در بنا می باشد.

  Call

عکاسی تبلیغاتی از محصول

تعرفه عکاسی صنعتی با دوربین فول فریم و مدیوم فرمت

 • عکاسی از محصولات صلب

  عکاسی از محصولات صلب قابل حمل به محیط استودیو و بدون بازگشت و رفلکس نور

  Call
 • عکاسی از محصولات با جنس فلز براق

  عکاسی از محصولات با ماهیت بازگشت و رفلکس نور

  Call
 • عکاسی محصولات بصورت گروهی

  عکاسی از محصولات بصورت خانواده محصولات با چیدمان ساده

  Call
 • عکاسی تجهیزات صنعتی با سایز بزرگ

  عکاسی از محصولات و تجهیزات صنعتی غیرقابل حمل با سایز بزرگتر از یک متر مربع

  Call
 • عکس تبلیغاتی از محصول

  عکاسی از محصولات با اهداف تبلیغاتی و با تکنیک های دکوراتیو و سرعت بالا

  Call
 • عکاسی محصولات شفاف

  عکاسی از محصولات بلور ، شیشه و محصولات با جنس شفاف و ترنسپرنت

  Call

عکاسی تبلیغاتی از محصولات غذایی

تعرفه عکاسی صنعتی با دوربین فول فریم و مدیوم فرمت

 • عکاسی غذایی محصولات طبخ شده (دکوراتیو)

  عکاسی از غذاهای طبخ شده با استفاده از چیدمان و دکوپاژ، بدون هزینه فود استایلیست

  Call
 • عکاسی غذایی محصولات طبخ شده بصورت ساده

  عکاسی از غذاهای طبخ شده بصورت ساده و کاربردی

  Call
 • عکاسی غذایی بصورت دکوراتیو

  عکاسی از محصولات غذایی بدون نیاز به طبخ و با تکنیک دکوراتیو

  Call
 • عکاسی غذایی از محصولات با بسته بندی

  عکاسی از محصولات در بسته بندی های مشخص و بصورت دکوراتیو ساده

  Call
 • عکاسی غذایی تبلیغاتی

  عکاسی از محصولات و یا مواد غذایی قابل استفاده در تکنیک سرعت بالا

  Call
 • عکاسی از بسته بندی مواد غذایی

  عکاسی از بسته بندی محصولات مواد عکاسی با بکگراند سفید

  Call

عکاسی پانوراما

تعرفه عکاسی صنعتی با دوربین فول فریم 

 

 • عکاسی پانوراما

  تعرفه عکاسی پانوراما از فضای کارخانجات ، نمایشگاه و یا واحد تجاری

  Call

عکاسی 360 درجه ای

عکاسی چرخشی محصولات همراه با کد تحت وب، نسخه ویدئویی، فرمت Gif و یک فریم عکس سایز بزرگ

 • عکاسی 360 درجه‌ای

  عکاسی چرخشی بصورت 360 درجه برای صفحات وب

  Call

عکاسی هلی شات

عکاسی توسط دوربین هلی شات و از فواصل دور و بالا ( کیفیت این وسیله نسبت به دوربین های صنعتی به مراتب پایین تر است )

 • عکاسی پانوراما

  تعرفه عکاسی پانوراما از فضای کارخانجات ، نمایشگاه و یا واحد تجاری

  Call

عکاسی هوایی با بالابر

عکاسی توسط دوربین های صنعتی بسیار پیشرفته و در ارتفاع پایین تر به نسبت هلی شات و با کیفیت بسیار بالایی انجام می پذیرد

 • عکس هوایی صنعتی با کمک بالابر و جرثقیل

  تعرفه عکاسی صنعتی هوایی با بالابر و چرثقیل

  Call

انواع تولید محتوا تصویری 

با توجه به گسترش و تخصصی شدن دنیای بازاریابی محتوا ، تولید محتوا تصویری نیز انواع و اقسام گوناگونی پیدا کرده است ،  در ادامه از برخی از این نمونه سبک های گرافیکی  آورده شده است که می توانید از این سبک ها برای انتقال پیام به شیوه تصویری استفاده نمایید ، پیش از شروع معرفی این سبک ها این مژده را به شما می دهیم که آنلاین استارت تمام این فرمت ها و سبک ها را از تصویر برداری تا طراحی و ویرایش برای کسب و کار شما انجام خواهد داد و هرگز نگران ایده و اجرا نباشید !

 • طراحی تصاویر تخت و مسطح ( Flat )

یک نوع جذاب و البته جدید از طراحی ، طراحی تصاویر بصورت فلت و تخت است.

طراحی تصویر گرافیکی مسطح و تخت دارای ویژگی های خاصی است از جمله گرافیک بسیار ساده و مینیمال ، تنوع رنگ گسترده ، استفاده از تایپوگرافی های بزرگ ، فضای خالی و عموما سفید ، طیف رنگی و گرادینت های محو و ظریف .

عموما تصاویر با سبک فلت ، مسطح و تخت را ما عموما با سبک های  مینیمالیسم (Minimalism)، باوهاوس (Bauhaus) و سبک سویسی (Swiss Style) می شناسیم اما این باوری است اشتباه و صرفا این مدل طراحی ( Flat ) با سبک های ذکر شده در سازگاری و تناسب است .

طراحی مسطح و فلت  تقریبا در اوایل سال ۲۰۰۶ به وجود آمد ، Microsoft Zune اولین کمپانی و شرکتی بود که این نوع خاص از طراحی را معرفی کرد  و شرکت Apple در  IOS 7  این نوع طراحی را بروز نمود و توسط Google Material Design در سال ۲۰۱۴ توسعه داده شد .

طراحی فلت ، تخت و مسطح یک زبان بصری بسیار موثر ، نوین و کاربردی است که به دلیل حجم کم دارای سزعت دانلود خیلی بالایی است که به همین منظور بسیار مورد توجه طراحان وب سایت قرار گرفته است ، آنلاین استارت به شما پیشنهاد می‌دهد در صفحات وب سایت  خود از این نوع خاص از محتوا تصویری استفاده نمایید .

طراحی تصاویر بصورت تخت یا فلت
طراحی تایپوگرافی
 • تایپو‌گرافی پر رنگ و شاد (Bold, Playful Typography)

گونه ای از طرح های فلت و یا 3 بعدی که با متن درهم آمیختگی جدی دارد تایپوگرافی می گویند . تایپوگرافی ها بسیار جذاب ، چشمگیر است که انتقال پیام حداکثر یک جمله را می تواند بسیار اثر بخش تر نماید.  نوشته‌های پر رنگ و دارای تنوع رنگی بسیار زیاد  و دارای اشکال فونت محور بسیار متنوع و عموما فانتزی، از خصوصیات بارز این نوع تایپوگرافی می‌باشد که جذابیت طرح را بیشتر می‌کند ، این نوع از تصاویر به علت ریزولیشن های بالایی که دارند می توان در ابعاد بزرگ به راحتی استفاده شود .

شما هم می توانید به کمک آنلاین استارت از این روش تولید محتوا تصویری  برای انجام هر چه بهتر فرآیندهای بازاریابی محتوایی خود بهره‌مند شوید .

 • تصویر سازی شوخی با واقعیت (Whimsical Illustration)

یکی دیگر از انواع محتوا تصویری که قالب ها و چهارچوب بسیار متنوعی تولید می شود ، از تصاویر رئال گرفته تا طراحی های فلت و …  ، شوخی با واقعیت است ، این امر با تکنیک خرق عادت توجه بسیار زیادی را بر محتوا تصویری جذب می‌نماید و انتقال پیام را به سرعت افزایش می دهد و همچنین حس طنز موجود در تصویر حالت خوش در ذهن مخاطب ایجاد می نماید به همین منظور میزان به خاطر سپاری را بسیار بالاتر می برد .

مثال واقعی  :شرکت دراپ باکس DropBox داخل خطوطی که توسط انسان کشیده شده، دیده می‌شود. خطوط طراحی دستی و خطوطی که توسط براش ها کشیده شده است در واقع ترکیبی از ابزارها و تکنیک‌های دیجیتال و آنالوگ می‌باشند که طیف وسیع‌تری از سبک‌های تصویر‌سازی از جمله تصویر ایزومتریک (Isometric Projections) و تصویرسازی قهرمانان (Illustrated Hero) را به‌وجود می‌آورد.

شما هم می توانید به کمک آنلاین استارت از روش تولید محتوا ویدیویی در قالب تیزر برای انجام هر چه بهتر فرآیندهای بازاریابی محتوایی خود بهره‌مند شوید 

طراحی گرافیک شوخی با واقعیت
ساخت تصاویر نوستالژیک تبلیغاتی
 • ساخت تصاویر نوستالژیک جدید (The New Retro)

قطعا شما هم یکی از طرفداران پر و پا قرص نوستالژی ها هستید ، دنیای نوستالژی‌ها بسیار گسترده است ، تمام مردم در سراسر جهان به نوستالژی ها علاقه دارند ، مردم ایران و حتی شما هم از این امر مستثنی نیستید ، از ساندویچ های نوستالژی در سطح شهر گرفته تا گیم های مختلف ، تبلیغات نیز از این فاکتور جذاب هرگز بی استفاده نخواهد گذشت ، از همین رو مهمترین شاخه تبلیغات ، تولید محتوا نیز به شدت با این زمینه در هم آمیخته !

تولید محتوا تصویری با المان های نوستالژیک نیز امروزه یکی از بهترین روش های انتقال پیام است ، سبک Retro، تصاویر خلق شده در دهه‌های قبل را به نمایش می گذارد، بازیهای ویدیویی قدیمی مثل ماریو ( قارچ خور ، سونیک ، ریور ران که مخاطبان از آن خاطره دارند. استفاده از طراحی ژئومتریک (Geometric Design)، رنگهای پر رنگ، پیکسل آرت (Pixel art) و الگوها (Patterns) به طراحان این اجازه می‌دهد تا طرحهای جدیدی تولید کنند .

 • ساخت تصاویر متحرک ( GIF )

حرکت به زندگی معنا می بخشد ، همین الگو به تصاویر نیز روح می افزاید ؛ یکی از تکنیک افزایش توجه مخاطب به تصاویر ایجاد حرکت است . با کمک انیمیشن ۲بعدی و سینماگراف به عکس ها و تصویرسازی‌ها، حس می بخشید که این فاکتور تاثیرگذاری بسیار زیادی بر مخاطب دارد و انتقال پیام را ساده تر می نماید . یک حرکت کوچک یا جابجایی حداقلی المان برای اینکه حواس مخاطب را به خود جمع کند کافی است. این تصاویر از ترکیب یک تصویر ثابت و یک تصویر متحرک به‌وجود می‌آیند. مانند: سینماگراف.

آنلاین استارت تصاویر متحرک مناسب کسب و کار شما و پیام تصویری شما را خواهد ساخت 

ساخت ویدیو معرفی محصول
طراحی گرافیک با اشکال هندسی
 • ساخت تصاویر با اشکال هندسی (Geometric Shapes)

اشکال هندسی هر یک دارای حس متفاوت هستند ، در فنگشویی و تبلیغ سازی ، طراحی صفحات وب ، طراحی کارت ویزیت ، بروشور و … بسیار مورد استفاده هستند ، برای آنکه بتوانید پیام مناسبی را به مخاطب القا کنید بهتر است از اشکال هندسی مناسب استفاده کنید .

اشکال هندسی یکی از موضاعات جذاب در سال‌های اخیر بوده است. در اغلب این تصاویر افکت‌های هندسی در اشکال لوزی مانند و به سمت لایه‌های هندسی با تصاویر دهه‌های قبل ترکیب شدند. این نوع طراحی بیشتر در طراحی بسته‌بندی مورد استفاده قرار گرفته است.

 • طراحی تصاویر با الهام از چاپ (Print-Inspired)

استفاده از فرآیندهای پیش از چاپ دیجیتال، مانند بافت کاغذ، رنگهای چاپی و خطاهای چاپی (مثل تا خوردن کاغذ و یا مچاله شدن کاغذ ) در طرح‌ها، بخش جذابی از کارهایی است که از سال ۲۰۱۶ تا کنون مورد استفاده بودند که با الهام از ایده دستگاههای چاپ قدیمی نسبت به طراحی آن اقدام کردند.

این نوع از تصاویر خصوصا برای استفاده در وب ایجاد حس جالبی در مخاطب می نماید که موجب افزایش توجه آنها به پیام تبلیغاتی شما می شود .

طراحی گرافیک با المان های چاپ
طراحی گرافیکی انتزاعی
 • ساخت تصاویر انتزاعی ( Abstract )

در روزگاری که محبوبیت چیدمان‌های (Layout) با سبک های قدیمی از بین رفته است و سبک های جدید جایگزین آن ها شده است ، طراحان سعی کردند تا با شکستن قوانین گذشته، ساختار شکنی کنند و چیدمان های جدیدی تولید کنند که منجر به پیدایش سبک جدیدی از تصویر سازی شده است . در این سبک تصاویر به صورت تصادفی تغییر داده شده است تا ترکیب بندی های متفاوتی ایجاد شود. که در واقع هر کدام از این تغییرات کاملاً حساب شده و منطقی صورت گرفته است.

 • ساخت تصاویر با المان فیلم و انیمیشن (Movies and Cartoons)

یکی از بهترین و حرفه ای ترین متدهای های تولید محتوا تصویری استفاده از المان هایی است که از فیلم های سینمایی معروف و یا انیمیشن های معروف است ، اما چرا ؟

استفاده از المان هایی که مخاطبان با آنها آشنایی دارند موجب توجه آنی به محتوا می شود ، آنگاه شما به راحتی توجه مخاطب را دارید و فرصت بی نظیر تاثیرگذاری را پیدا کرده اید .

المان های فیلم و انیمیشن در طراحی گرافیک

 خدمات طراحی و ساخت اینفوگرافیک !

 

ساخت اینفوگرافیک قطعاً بهترین و سریع‌ترین و صدالبته جذاب‌ترین روش برای انتقال پیام از طریق تصویر است

امروزه یکی از نوین‌ترین و بهترین روش‌های تبلیغاتی که در سراسر جهان گسترش پیداکرده است و بسیاری از بیزینس ها و کمپانی‌ها برای شناساندن و تبلیغ محصولات و خدمات خود بهره می‌جویند، ساخت اینفوگرافیک می‌باشد.

 اینفوگرافی ها تلفیقی جذاب از متن و عکس هستند که به شیوه‌ای راه بردی و درنهایت جذابیت از طریق تصویر پیام را به مخاطب می‌رسانند؛ همین نقطه قوت باعث شده بسیاری از کسب‌وکارها، گروه‌های خبری، اشخاص متخصص، رسانه‌های جمعی و … برای انتقال سریع پیام خود از ساخت و تولید این نوع از محتوا تصویری استفاده نمایند.

 

 با استفاده از اینفوگرافیک، شما می‌توانید؛ خدمات و محصولات و همچنین اطلاعات مدنظرتان را با استفاده از نمودارها و اشکال، در چارچوب تصاویر و فیلم‌ها به مخاطب خود در حداقل زمان ممکن ارائه دهید.

اینفوگرافیک خلاصه‌شده دو واژه (information graphic) است که در ادبیات فارسی با معادل‌هایی نظیر؛ اطلاع‌نگاشت، گرافیک اطلاع‌رسان، داده نما، اینفوگرافی و… معرفی‌شده است.

خدمات طراحی اینفوگرافیک برای شما می‌تواند کارایی بسیار زیادی داشته باشد؛ شما می‌توانید داستان راه‌اندازی کسب‌وکار خود را در قالب یک اینفوگرافی جذاب طراحی کنید و در کمپین‌های تبلیغاتی خود استفاده کنید، حتی می‌توانید داستان تولید یک محصول، آمار و ارقام فروش محصولات و خدمات خود، آموزش استفاده از خدمات و محصولات خود و هر آنچه فکرش را بکنید در قالب یک اینفوگرافیک طراحی کنید

اینفوگرافیک ها به دلیل جذابیت بصری و محتوا غنی خود و از طرف دیگر سرعت انتقال پیام به‌شدت بالا، محتوایی بسیار مفید برای بازاریابی است زیرا این نوع خاص از محتوا به‌سرعت توسط مخاطبان به اشتراک گذاشته و به شکل ویروسی در بین جامعه هدف و رسانه‌های اجتماعی وایرال می‌شود، پیشنهاد آنلاین استارت به شما این است که حتماً در کمپین تبلیغاتی بعدی خود حتماً از ماهیت اینفوگرافی و خدمات طراحی اینفوگرافیک استفاده بهینه نمایید تا هرچه بهتر و سریع‌تر در بین مخاطبان دیده شوید.

استودیو تولید محتوا آنلاین استارت با تکیه‌بر دانش طراحان مجرب و خلاق خود و همچنین با بهره‌گیری از پیشنهاد‌های تیم تبلیغاتی حرفه‌ای خود اقدام به تولید انواع و اقسام اینفوگرافیک برای شرکت‌ها، اشخاص، کمپانی‌ها، کسب‌وکارهای آنلاین و … می‌نماید!!

تیم آنلاین استارت پیشنهاد می‌کند حتماً پیش از طراحی پلن اینفوگرافی خود و سفارش طراحی با مشاورین تبلیغاتی ما صحبت نمایید تا بهترین و کاربردی‌ترین اینفوگرافی را برای شما طراحی نماییم.

 

پشنهاد آنلاین استارت پیش از شروع تولید محتوا تصویری  !

پیشنهاد آنلاین استارت قبل از آغاز فرآیندهای تولید محتوا ویدیویی این است که ابتدا قبل از ثبت سفارش ابتدا مطالب این صفحه را انتها مطالعه نمایید ، سپس با مشاورین آنلاین استارت تماس بگیرید تا به شما در زمینه تدوین استراتژی تولید محتوا تصویری مشاوره تخصصی ارائه دهند 

ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم که برای صفحات و مقالات پیشین خود محتوا تصویری جذاب تولید نمایید سپس اقدام به تولید محتوا تصویری جدید نمایید 

تعرفه تولید محتوا تصویری آنلاین استارت !

در این بخش به تعرفه و قیمت تولید محتوا تصویری و ویرایش عکس رسیدیم که تعرفه ها و پکیج های زیر عموما مناسب انتشار در فضای اینترنت و انواع خدمات چاپی است . هزینه تولید محتوا تصویری با توجه به شکل و نوع محتوا متفاوت است ؛ به منظور تولید محتوا تصویری همین حالا با ما تماس بگیرید

طراحی تصاویر فلت

قیمت ساخت تصاویر تخت
میلیون تومان 0.9 شروع قیمت از 1 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • از 10 عدد به بالا
 • محتوا اختصاصی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • برداری و پیکسلی
 • ویرایش تخصصی | اصلاح رنگ
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

اشکال هندسی

طراحی تصاویر با اشکال هندسی
میلیون تومان 0.9 شروع قیمت از 0.9 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • از 10 عدد به بالا
 • محتوا اختصاصی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • برداری و پیکسلی
 • ویرایش تخصصی | اصلاح رنگ
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

طراحی تایپوگرافی

قیمت ساخت تصاویر تایپوگرافی
میلیون تومان 1.9 شروع قیمت از 1.9 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • از 10 عدد به بالا
 • محتوا اختصاصی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • برداری و پیکسلی
 • ویرایش تخصصی | اصلاح رنگ
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

طراحی الهام از چاپ

طراحی تصاویر با الهام از چاپ
میلیون تومان 0.9 شروع قیمت از 0.9 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • از 10 عدد به بالا
 • محتوا اختصاصی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • برداری و پیکسلی
 • ویرایش تخصصی | اصلاح رنگ
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

شوخی با واقعیت

قیمت ساخت تصاویر شوخی با واقعیت
میلیون تومان 1.9 شروع قیمت از 1.9 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • از 10 عدد به بالا
 • محتوا اختصاصی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • برداری و پیکسلی
 • ویرایش تخصصی | اصلاح رنگ
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

تصاویر انتزاعی

ساخت تصاویر انتزاعی
میلیون تومان 1.2 شروع قیمت از 1.2 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • از 10 عدد به بالا
 • محتوا اختصاصی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • برداری و پیکسلی
 • ویرایش تخصصی | اصلاح رنگ
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

تصاویر نوستالژیک

قیمت ساخت تصاویر نوستالژیک
میلیون تومان 1.9 شروع قیمت از 1.9 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • از 10 عدد به بالا
 • محتوا اختصاصی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • برداری و پیکسلی
 • ویرایش تخصصی | اصلاح رنگ
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

المان فیلم و انیمیشن

ساخت تصاویر با المان فیلم و انیمیشن
میلیون تومان 1.9 شروع قیمت از 1.9 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • از 10 عدد به بالا
 • محتوا اختصاصی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • برداری و پیکسلی
 • ویرایش تخصصی | اصلاح رنگ
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

طراحی تصاویر GIF

قیمت ساخت تصاویر متحرک
میلیون تومان 1.9 شروع قیمت از 1.9 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • از 6 عدد به بالا
 • محتوا اختصاصی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • برداری و پیکسلی
 • ویرایش تخصصی | اصلاح رنگ
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان

طراحی اینفوگرافی

قیمت ساخت تصاویر اینفوگرافیک
میلیون تومان 1.5 شروع قیمت از 1.5 میلیون تومان
 • مدت زمان دلخواه
 • به ازای هر عدد
 • محتوا اختصاصی
 • مناسب برای انواع محتوا
 • برداری و پیکسلی
 • ویرایش تخصصی | اصلاح رنگ
 • قابلیت انجام 0 تا 100
 • مشاوره دجیتال مارکتینگ رایگان
قیمت ساخت تیزر

چرا باید از تولید محتوا تصویری استفاده کنیم ؟

قطعا هر فعالیت مبتنی بر تولید محتوا ، یک هدف مشخص دارد آن هم افزایش فروش محصولات و خدمات است ، اما تولید محتوا تصویری چه مزایایی دیگری دارد ؟! 

ایجاد احساسات بهتر در مخاطب

قدرت وایرال شدن بالا

انتقال پیام هدف و  پیام تبلیغاتی سریع‌تر

جذب مشتریان و درآمد بیشتر

چند نکته‌ی مهم در ساخت تولید محتوا تصویری آنلاین استارت !

چرا تولید محتوا ویدیویی ؟

چرا آنلاین استارت ؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ آنلاین استارت متشکل از تیمی حرفه ای ، جوان ، خلاق و با هدف حمایت از کسب و کارها در فضای پیچیده اقتصادی بوجود آمده است ، که محتوا تصویری در قالب خدمات عکاسی و طراحی گرافیک را با به روزترین تجهیزات تهیه می نماید

ایده تولید محتوا ویدیویی

ایده اولیه تولید محتوا

در آنلاین استارت مراحل با دقت انجام می شود از قدم اول ایده ، طرح و سناریوی تولید محتوا تصویری در هر دو گونه عکاسی صنعتی و همچنین طراحی تصاویر گرافیکی از ابتدا بر اساس اهداف برند و کسب و کار ، مخاطب و رسانه مورد نظر به صورت اختصاصی برای مشتریان تولید و تهیه می شود.

هزینه تولید محتوا ویدیویی

هزینه ساخت محتوا ویدیویی

یکی از نقاط قوت آژانس دیجیتال مارکتینگ آنلاین استارت ، تنوع بسیار زیاد سطوح و اشکال تولید محتوا تصویری است که با توجه به درجات کیفیت مورد نظر مخاطب ، از هزینه های بسیار اندک تولید محتوا انجام می‌شود .

محل تولید محتوا ویدیویی

محیط و محل تولید محتوا

در آنلاین استارت امکان تولید محتوا تصویری خصوصا عکاسی صنعتی در تمام شهرهای ایران وجود دارد و در صورتی که کسب و کار شما در خارج از تهران قرار دارد ، نگران نباشید ما در کنار شما هستیم .

مراحل اجرای پروژه های عکاسی صنعتی

1. مشاوره ، ایده پردازی و طراحی سناریو تولید محتوا تصویری و عکاسی صنعتی :

اولین قدم در ساخت یک محتوا تصویری موفق پس از تماس با آنلاین استارت ، دریافت مشاوره است ، طی جلسه یا جلسات دریافت مشاوره که بصورت حضوری ، تلفنی و اینترنتی برگزار می شود ، هدف گذاری پروژه در وحله اول مشخص خواهد شد ، سپس ایده های کارفرما و پیمانکار طی جلسات بررسی خواهد شد و در نهایت پس از تایید قرار بازدید اول هماهنگ می شود .

نکته : در طی این جلسات برآورد هزینه ، موقعیت مکانی ثبت و تولید محتوا صورت خواهد گرفت و به تایید کارفرما خواهد رسید .

سناریو ساخت تیزر
ایجاد زیرساخت تولید

2. برنامه ریزی اجرا پروژه تهیه و تولید :

قدم دوم تولید یک پروژه تولید محتوا تصویری و عکاسی صنعتی در تمام اشکال و انواع آن ، گردآوری تجهیزات و لوازم مورد نیاز و همچنین ایجاد زیرساخت تهیه می باشد . در این مرحله با توجه به سناریو برنامه ریزی شده در قدم اول ، تجهیزات مورد نیاز مشخص خواهد شد .

3. عکاسی صنعتی و تصویربرداری و یا ساخت محتوا :

در این مرحله تیم تولید بسته به نوع محتوا و پروژه اقدام به تهیه ، تولید و یا ساخت محتوا می نماید ، اگر نیاز به عکس برداری باشد تیم آنلاین استارت در محل مورد نظر حاضر خواهد شد و بنا به سطح کیفی محتوا تجهیزات مورد نیاز را به موقعیت می آورد و مراحل تولید و عکس برداری را به انجام می رساند .

تهیه و تولید محتوا ویدیویی
تدوین ویدئو تبلیغاتی

4. ویرایش و اصلاح رنگ و …  :

در آخرین مرحله که توسط آنلاین استارت انجام می پذیرد ، ویرایش عکس ها و اصلاح رنگ ها و … است ، در این مرحله تصاویر نهایی حاصل می شود ، تمام نکات و بسیاری دیگر از ترفندهای بصری در این مرحله به عکس ها افزوده می شود و پیش نمایش به کارفرما ارائه می شود و پس از اصلاح های نهایی ، محصول و محتوا نهایی به صمع و نظر کارفما می رسد و به ایشان تحویل داده می شود .

5. انتشار صحیح در رسانه ها  :

این مرحله اخرین مرحله فرآیند تولید محتوا تصویری است و کارفرما پس از دریافت فایل ویدیویی نهایی خود می بایست در بهترین بسترهای ممکن این عمل را به انجام برساند و منتظر دریافت بازخوردهای مثبت خود هم در زمینه برندسازی و خصوصا زمینه افزایش فروش بنشیند .

نکته : آنلاین استارت آماده انتشار حرفه ای محتوا تصویری شما در تمام رسانه ها می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه دیتا اینتری و وارد کردن محتوا در سایت مراجعه نمایید .

انتشار محتوا ویدیویی

هم اکنون برای سفارش تولید محتوا تصویری و عکاسی صنعتی و تبلیغاتی خود با ما تماس بگیرید

آنلاین استارت شما را در این مهم همراهی خواهد کرد 

استودیو آنلاین استارت پرچم‌دار تولید محتوا تصویری و عکاسی صنعتی

تولید محتوا تصویری عکاسی صنعتی اینفوگرافی عکاسی  تبلیغاتی عکاسی محصولات عکاسی  صنایع غذایی عکاسی 360 درجه محصولات عکاسی پانوراما عکاسی صنعتی کارخانجات و خط تولید خود را به ما بسپارید

امروزه با توجه به فشرده‌گی بسیار زیاد بازار در تمام حوزه ها و سخت شدن رقابت بین کسب و کارهای مختلف تاثیرگذاری صحیح بر مخاطب یک اصل غیر قابل انکار است ، از همین رو تولید محتوا تصویری در قالب طرح های گرافیکی جذاب و تصاویر حرفه ای با عکاسی صنعتی نیز مورد اقبال بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ قرار گرفته است .

با توجه به افزایش کیفیت و سرعت اینترنت و همچنین توسعه بسترهای اشتراک محتوا در اینترنت یکی از حوزه های مهم فعالیت آزانس های دیجیتال مارکتینگ حرفه ای تولید محتوا است ، از همین رو است که آژانس دیجیتال مارکتینگ آنلاین استارت اقدام به راه‌اندازی استودیو تولید محتوا خود کرده است و از این پس شما می توانید با یک تیم حرفه ای در حوزه تبلیغات دیجیتال ، در زمینه تولید محتوا خود نیز همکاری نمایید.

تولید محتوا انواع و اقسام مختلفی دارد اما امروزه در سال 2021 بالاترین نرخ بازدهی از میان تمام انواع تولید محتوا ، محتوا تصویری و عکاسی صنعتی – تبلیغاتی است ، که آنلاین استارت توانسته طیف وسیعی از انواع و اقسام تولید محتوا تصویری را  در استودیو تولید محتوا خود به مخاطبان خود ارائه دهد.

آنلاین استارت با تولید محتوا تصویری مختلف برای مشترکین خود گامی مهم برای افزایش نرخ فروش و بهبود وضعیت برندینگ ایشان برداشته است. 

یکی از مهمترین این کمپین های تبلیغاتی برگزاری کمپین های تبلیغات بر پایه تصاویر است که نرخ بازدهی چشمگیری در میان سایر تبلیغات ها دارد از همین رو باید محتوا مورد نیاز این کمپین ها بصورت کاملا حرفه ای تهیه و تولید شود ؛ آنلاین استارت با تکیه بر تجربیات و تخصص تیم تولید محتوا خود از شما دعوت می نماید تا تولید محتوا تصویری در قالب طرح های گرافیکی و عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی خود را به استودیو تولید محتوا آنلاین استارت بسپارید برای این منظور با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

آنلاین استارت اینجا است تا پس از مشاوره دادن حرفه ای در حوزه تدوین استراتژی تولید محتوا تصویری ، تولید حرفه ای محتوا تصویری تبلیغاتی ، نحوه انتشار تبلیغات و تجزیه و تحلیل گزارشات کمپین برای کسب و کار شما اقدام به تولید محتوا مد نظر شما نماید .

جهت دریافت مشاوره با پشتیبانی آنلاین استارت به شماره تماس 91012055-021 تماس بگیرید

نمونه کارهای انواع محتوا تصویری

برای مشاهده سایر نمونه کارهای استودیو تولید محتوا آنلاین استارت به صفحه نمونه کارهای مار مراجعه نمایید 

برخی از سوالات متداول شما در مورد تولید محتوا تصویری و عکاسی صنعتی

با آنلاین استارت در دنیای پیچیده و پر سود تبلیغات مطمئن قدم بگذارید !

مخاطبان کسب و کار شما هم اکنون درحال مشاهده تبلیغات رقبای شما هستند ! 

خدمات تولیدمحتوا تصویری ، گرافیکی و عکاسی تبلیغاتی – صنعتی باید دقیق و منظم انجام شود 

تعداد و تنوع تولید محتوا تصویری
0 +
پشتیبانی 365 روزه آنلاین استارت
0
انواع محتوا تصویری
0 +

استودیو تولید محتوا آنلاین استارت

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارائه خدمات تولید محتوا تصویری و دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ و فنی در این خصوص با آنلاین استارت تماس بگیرید !

مشاورین ما اینجا هستند تا به شما عزیزان در خصوص خدمات تولید محتوا تصویری و عکاسی صنعتی و هر گونه سوال احتمالی در این زمینه با آرامش خاطر توضیح دهند 

با آنلاین استارت الماس دنیای کسب و کار خود باشید 

پیمایش به بالا